On tak poważnie czy to trolling?

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105060
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

On tak poważnie czy to trolling?

Post autor: Piotrek »

Serwis tatromaniak.pl pisze: "Zamieszczamy jeden z najbardziej komicznych wpisów tatrzańskich turystów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy." i publikują wpis z Facebooka. "Turysta" szuka kontaktu do osoby, która pomoże mu w odzyskaniu pieniędzy od Tatrzańskiego Parku Narodowego bo…zeszli z Rysów złym szlakiem. Oto ów wpis:

Obrazek
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Kuna lesna
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2618
Rejestracja: czwartek 12 paź 2006, 00:41
Lokalizacja: Z puszczy

Post autor: Kuna lesna »

No ja spotkałem turystę który w Bieszczadach mówił że pociągnie do odpowiedzialności osoby które wyznaczają czas przejścia wpisany w tabliczki na szlakach . Bo on ten odcinek pokonał o 0,5 godz szybciej :lol: :lol: :lol: :lol: . Facet mówił bardzo na poważnie i był chyba prominentny .
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105060
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Trzeba było mu wytłumaczyć, że czas na tabliczce jest liczony dla najgorszego lebiegi. To by go podbudowało. :wink:

PS. Tak nawiasem mówiąc to za znakowanie szlaków odpowiada PTTK.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67100
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Ciekawe co by powiedział gdyby w Ustroniu wszedł na GSB i niechcacy dotarł do Wolosatego... :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33740
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Capricorn pisze:Ciekawe co by powiedział gdyby w Ustroniu wszedł na GSB i niechcacy dotarł do Wolosatego...
Nic by nie powiedział, bo to był filipesku.
Ja kiedyś tego próbowałem właśnie z Ustronia i doszedłem tylko do Banicy w BN (tak naprawdę to chyba na Przełęcz Małastowską). Już nie pamiętam czy wymiękłem, bo szlak był źle oznakowany a czasy przejść dużo krótsze niż a rzeczywistości, czy dlatego że od tygodnia lało i na stopach od codziennego łażenia w mokrych butach zrobiły mi się nabiegłe krwią pęcherze... :|
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105060
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

góral bagienny pisze:zrobiły mi się nabiegłe krwią pęcherze...
Przykre. Ale gorsze jest gdy pokryją się pleśnią...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ