Wakacje tuż tuż

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SZCZEPAN
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14101
Rejestracja: wtorek 18 gru 2007, 20:18
Lokalizacja: karpaty

Wakacje tuż tuż

Post autor: SZCZEPAN »

Bądźcie czujni.Taka wiedza pozwala ocalić życie.
Nam się udało dwa razy.
Od tego czasu na plaży jesteśmy jak pieski preriowe.
https://kobieta.onet.pl/dziecko/male-dz ... ma/mpwfpwy
I NIGDY NIE MÓW MI, ŻE JUŻ WSZYSTKO WIESZ.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Prawda. Miałem okazję w ubiegłym roku wyciągać podtopionego chłopaka z wody. Fala niewielka, rzekłbym taka nijaka, bo to zatoka, a nie morze, a dzieć już był po drugiej stronie. Co gorsza tuż obok stał jego kolega, może brat i kompletnie nie reagował choć patrzał na niego. Był dosłownie skamieniały z przerażenia. Tym razem mu się udało, bo szwagierka zwróciła uwagę i wszczęła alarm. Niedoszły topielec stracił nieco wątek na parę minut, po czym doszedł do siebie, podziękował i poszli obaj do opiekunów, którzy do końca nie wiedzieli o niczym. Woda jest bardzo zdradliwa,
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Joannakott
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4339
Rejestracja: środa 12 wrz 2018, 18:26
Lokalizacja: Blisko lasu

Post autor: Joannakott »

Capri szacun ! :spoko:
Gdy człowiek obrasta w piórka, nie znaczy, że bedą z nich skrzydła.
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169491
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

:beer:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Glaca
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6954
Rejestracja: czwartek 21 cze 2007, 13:18
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Glaca »

100 lat temu żołnierz z mojej jednostki pojechał na urlop pod Warszawę gdzie na plaży uratował jakąś dziewczynę. Po wszystkim rodzice chcieli go odszukać ale ustalili tylko że to wojak na przepustce z jednostki na zachodzie Polski. Szukała go Żandarmeria Wojskowa jak jakiegoś dezertera.
Na apelu przed całym pułkiem ( 2000 chłopa) dostał od dowódcy dyplom, zegarek i 2 tygodnie urlopu. Ale mu zazdrościliśmy :wink:
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Mnie tam wystarczy, że dzieciakowi nic się nie stało, a pochwały... no cóż, należą się szwagierce za czujność :)
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
ODPOWIEDZ