Forwarder Timberjack 810 B

Szczególnie dla Zakładów Usług Leśnych...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
BM-WOOD
początkujący
początkujący
Posty: 10
Rejestracja: sobota 06 cze 2015, 11:23

Forwarder Timberjack 810 B

Post autor: BM-WOOD »

Witam, zainteresowała mnie ostatnio maszyna forwarder timberjack 810b.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie związane z tą maszyną, operator/właściciel ?
Wyczytalem o silniku, jest to silnik perkinsa wiec z czesciami silnikowymi nie ma problemu, ale boje się o pompe jazdy oraz żurawia ?
CHodzi mi o maszyne z lat 95-04
chce zebrac jak najwiecej informacji pozdrawiam
Sylwester
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: poniedziałek 29 cze 2015, 14:36
Lokalizacja: z Kaszub

Post autor: Sylwester »

Kolego Timberjack 810B to maszyna dobra i sprawdzona. Nie wiem czy już kupiłeś bo post z czerwca a mamy prawie listopad.
Timberjacki te wychodziły tylko do 2000r, chociaż te z którymi się spotkałem to najwyżej 99'. Silnik Perkinsa czy później w modelu C, Cumminsa, w przeciwieństwie do JD bardzo oszczędny. Z częściami do silników to nigdy nie ma problemu, natomiast hydraulika, dźwig, napęd to może być już inna sprawa.
Jeśli temat nadal aktualny to pisz bezpośrednio do mnie, zajmuję się sprzedażą maszyn oraz części. W swojej ofercie posiadamy części nowe, używane, regenerowane oraz zamienniki.
Pozdrawiam
sylwiasobolak
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 28 sty 2018, 10:57
Lokalizacja: bukowsko

Post autor: sylwiasobolak »

mam problem z jazdą na zającu szarpie a przy jeździe pod górę się zatrzymuje a silnik pracuje na pełnych obrotach
jakub
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Jak moje auto tak robiło to to były objawy uszkodzonego sprzęgła. No ale auto to nie "Drzewny Jacek" :wink:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ