Czy mogę jeszcze odbyć staż

Technikum, liceum profilowane, studia leśne i przyrodnicze...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
3006hc
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1129
Rejestracja: piątek 22 sie 2008, 03:25
Lokalizacja: z lasu

Post autor: 3006hc »

Kleopatra pisze:dacie może jeszcze jakieś wskazówki
Najlepiej bliska osoba zrobi jak zmieni zawód na taki, którego przedstawicieli brakuje na rynku pracy.
Różnica między ekologiem, a ekofilem jest mniej więcej taka jak miedzy pedagogiem a pedofilem....
Diabolo
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: piątek 13 lis 2015, 18:20

Post autor: Diabolo »

A czy istnieje możliwość zaliczenia stażu z Urzędu Pracy w Nadleśnictwie na poczet stażu zawodowego ? W sensie osoby, która studiując zaczepi się w Nadleśnictwie jako dajmy na to "przynieś, wynieś, pozamiataj" by być zwolnioną ze stażu leśnego w przyszłości :?:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170152
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Staż jest dla absolwentów.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Diabolo
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: piątek 13 lis 2015, 18:20

Post autor: Diabolo »

Sten pisze:Staż jest dla absolwentów.
No ja rozumiem. Pani o którą pytam niedługo studia skończy ale myśli, że pójdzie na łatwiznę i już chciałaby w swojej regionalnej składać wniosek o zaliczenie jej tego stażu już na przyszłość. Wydaje mi się to strasznie nie fair wobec kandydatów muszących zdawać egzamin kwalifikujący na staż dlatego pytam bo naprawdę upieraniem się przy swoim zrobiła mi mętlik w głowie :help:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170152
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Wystarczy zapoznać się z treścią Zarządzenia nr 59 DGLP z dnia 7 września 2012 r. w sprawie stażu absolwentów w LP.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Diabolo
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: piątek 13 lis 2015, 18:20

Post autor: Diabolo »

Sten pisze:Wystarczy zapoznać się z treścią Zarządzenia nr 59 DGLP z dnia 7 września 2012 r. w sprawie stażu absolwentów w LP.
Dzięki Sten :prosze:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170152
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Proszę uprzejmie :)
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ