Nerwowy strażnik

Ochrona mienia w Lasach Państwowych...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Konrad83
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: niedziela 05 maja 2013, 16:55

Post autor: Konrad83 »

a tak łagodząc troche temat - czy ten leśnik nie przypomina Wam bodajze Komendanta Policji z serii " U Pana Boga..."?
Awatar użytkownika
Teo
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3018
Rejestracja: wtorek 28 lip 2009, 16:58
Lokalizacja: -----

Post autor: Teo »

Nie mówię że jest, kiełbasa owszem i dla ludzi :) Tyle że może nie koniecznie musiał pod czapkę....Mógł ów milion rzeczy zrobić żeby to i owo nie dostało się pod obiektyw.


Ale jak cie widzą tak cie piszą - zawsze liczy się pierwsze wrażenie.


Tłumaczenia to potem słabo się przebijają na wierzch...
Przemkos
początkujący
początkujący
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 18:15
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Przemkos »

Tak szczególnie z tym" no co co ":))) nieźle wieśniaczy :D
Tak sobie myślę...
Awatar użytkownika
Teo
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3018
Rejestracja: wtorek 28 lip 2009, 16:58
Lokalizacja: -----

Post autor: Teo »

niziołek pisze:
biedronka pisze:.a butelkę mógł faktycznie w lesie znaleźć ;)
:) Nie ma zakazu przewożenia butelek ani kiełbasy służbowymi ani prywatnymi autami... Hej! :)

Zależy jeszcze ile wolt ma to w butelce :wink:
Przemkos
początkujący
początkujący
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 06 sty 2013, 18:15
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Przemkos »

Teo - tak myślę że Pan Klaudiusz to mu jutro da:))
Tak sobie myślę...
Awatar użytkownika
Teo
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3018
Rejestracja: wtorek 28 lip 2009, 16:58
Lokalizacja: -----

Post autor: Teo »

Przemkos pisze:Tak szczególnie z tym" no co co ":))) nieźle wieśniaczy :D

Ale na szczęście nie było w stylu "Pan nie wie kim ja jestem" :wink:


A na serio, to nie ma co się chyba dalej nad tym przypadkiem pastwić. Stało się i trzeba teraz jakoś do przodu... 8)
Awatar użytkownika
biedronka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 18058
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 11:13
Lokalizacja: Polska Pd

Post autor: biedronka »

Teo pisze:A na serio, to nie ma co się chyba dalej nad tym przypadkiem pastwić. Stało się i trzeba teraz jakoś do przodu
o to to właśnie :) pan Strażnik i tak ma przerąbane ..stał się sławny medialnie ;) ..jak tylko to da komuś do myślenia to i tak nieźle :)
per aspera ad astra
.....carpe diem....
Awatar użytkownika
leśny1964
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2064
Rejestracja: wtorek 17 mar 2009, 18:17
Lokalizacja: pónocne mazowsze

Post autor: leśny1964 »

hi, hi. :)
Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym
Awatar użytkownika
Argon
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4576
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 17:44
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Argon »

biedronka pisze:pan Strażnik i tak ma przerąbane ..stał się sławny medialnie
Tak, wiemy, forum motoryzacyjne. Mamy w kraju wielu kierowców, dużo samochodów jeździ po naszych drogach. Ale nam gość zszargał opinie. Gdy na tym krótkim filmiku przez chwilę zachował się poprawnie - chodzi o "scenę" gdy przechodził przez jezdnię na przejściu dla pieszych - to moim zdaniem wyglądał trochę komicznie. Nie pasuje mi gość do tej poprawności, zupełnie jak by był stworzony do łamania wszelkich zasad i przepisów.
... czasami mam wrażenie, że przeciętny Polak uważa, że jak jego sąsiad złamie nogę, to jemu się będzie lepiej chodzić. Kayah
armilaria
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 282
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 14:17
Lokalizacja: Polska

Post autor: armilaria »

Argon pisze: Nie pasuje mi gość do tej poprawności, zupełnie jak by był stworzony do łamania wszelkich zasad i przepisów.
Dokładnie miałem podobne odczucia oglądając materiał, nasz bohater jest karykaturą funkcjonariusza publicznego, który nie potrafi sie wysłowić, próbuje nieudolnie wygrażać obywatelowi konsekwencjami prawnymi powołując się na nieistniejące przepisy, a w końcu sam łamie te najbardziej podstawowe (żeby nie rzec podstawówkowe - bo dzieci w I klasie uczą się w którym miejscu przejść przez jezdnię).
I ta kiełbasa :lol: jejku nie mogę, ogladałem kilka razy i miałem ubaw.
Dlatego nie życzę mu nawet źle :wink: .
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

armilaria pisze: ta kiełbasa :lol: jejku nie mogę, ogladałem kilka razy i miałem ubaw.
:D No przecież próbował ją przed wścibskim dziennikarzem zasłonić...byle czym...Hej! :lol:
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
Awatar użytkownika
bromarek
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6102
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2008, 23:58
Lokalizacja: Las Palmas

Post autor: bromarek »

armilaria pisze:Dokładnie miałem podobne odczucia oglądając materiał, nasz bohater jest karykaturą funkcjonariusza publicznego, który nie potrafi sie wysłowić, próbuje nieudolnie wygrażać obywatelowi konsekwencjami prawnymi powołując się na nieistniejące przepisy, a w końcu sam łamie te najbardziej podstawowe (żeby nie rzec podstawówkowe - bo dzieci w I klasie uczą się w którym miejscu przejść przez jezdnię).
I ta kiełbasa :lol: jejku nie mogę, ogladałem kilka razy i miałem ubaw.
Dlatego nie życzę mu nawet źle :wink: .
Co się dziwicie gość osiem godzin dziennie przebywa w kniei to mógł zapomnieć do czego służą pasy (może myślał że żona mu namalowała pod domem aby trafił po pijaku) :wink: A kiełbasę chciał ukryć bo szaf kazał spożywać zupki regeneracyjne a nie parówkową. Co do zachowania to chyba cały czas spał na szkoleniu "Ronina" :D
Awatar użytkownika
Argon
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4576
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 17:44
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Argon »

armilaria pisze:I ta kiełbasa jejku nie mogę, ogladałem kilka razy i miałem ubaw.
niziołek pisze: No przecież próbował ją przed wścibskim dziennikarzem zasłonić...byle czym...Hej!
bromarek pisze:A kiełbasę chciał ukryć bo szaf kazał spożywać zupki regeneracyjne a nie parówkową
parówkowym skrytożercom mówimy nie :wink:
... czasami mam wrażenie, że przeciętny Polak uważa, że jak jego sąsiad złamie nogę, to jemu się będzie lepiej chodzić. Kayah
Awatar użytkownika
magda55
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16544
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 16:24
Lokalizacja: krakow

Post autor: magda55 »

kolorowe kredki pisze:Dla uspokojenia atmosfery.
Z opisu pod filmem umieszczonym przez autora wynika, że nerwowy pan w zielonym ubraniu został zmanipulowany i wkręcony w sytuację przez tego pana z niebieskiego Kangoo. Poza tym nie czarujmy się, że w terenie to zapach fiołków i rozmowy o poezji - nigdy żadnemu z was nie wyciągnięto zawleczki i nie poleciała bezpośrednia wiącha?
Jest jeszcze jedno. W krótkiej zajawce na początku filmu pojawia się data 13 marca 2012. Przedawniło się czy nie?
Gdyby ktoś mnie odpowiednio poszczuł nie wiem czy nie przywitałabym redachtora odpowiednią wiązaneczką chociaż nie nadużywam :wink: a wręcz stronię od ciężkiego słowa. Bo redachtorów nie kocham i uważam, ze prawdziwi dziennikarze to niedobitki a większość goni za wierszówką i im sensacyjniej tym lepiej. A że fakty nie przystają ?? Tym gorzej dla faktów.
I nieszczęsna kiełbasa. I dobrze, że nie w folijkowej torebecce bo by się zaparzyła i na kolację nawet dla psa nie nadała. Chłop czapką przykrył jak redaktor zaczął drwinki i podśmiechujki z ww.

Ogólnie niesmak i faktycznie cień na PRze lasowych, ale nie do końca sprawa jednoznaczna
.
Bardziej czepiłabym się pana z niebieskiego Kangoo :P
Dobry humor nie załatwi wszystkiego ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć :)
Awatar użytkownika
Argon
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4576
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 17:44
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Argon »

magda55 pisze:Bardziej czepiłabym się pana z niebieskiego Kangoo
Dzięki Bogu nigdy nie otrzymałem fotki z fotoradaru. W przeciwnym wypadku bardzo bym się wkurzył mając przed oczami aroganckiego strażnika wiejskiego ustawiającego fotoradar niezgodnie z zaleceniami producenta. Ta formacja moim zdaniem powinna być zlikwidowana. W wielu miastach przeprowadzono referenda z pytaniem do lokalnej społeczności, czy jest za likwidają tego tworu. Jeszcze w miastach mogę zrozumieć ich istnienie, ale w gminach? po kiego ? do obsługi fotoradarów ?
Obu tym panom wydawało się, że są wiejskimi, wszystko mogącymi Bogami. A tu jakiś młodziutki dziennikarzyna "odsłonił" skrywany pod mundurem beton
... czasami mam wrażenie, że przeciętny Polak uważa, że jak jego sąsiad złamie nogę, to jemu się będzie lepiej chodzić. Kayah
Awatar użytkownika
leśny1964
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2064
Rejestracja: wtorek 17 mar 2009, 18:17
Lokalizacja: pónocne mazowsze

Post autor: leśny1964 »

Starczy tego pastwienia się.
Apeluję do przełożonego straszaka o nierobienie mu krzywdy.
W ramach pokuty niech trzy razy przepisze na tablicy wszystkie posty z tego tematu a zaręczam, że da to więcej niż jakakolwiek "krzywda" służbowa. :)
Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105243
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

magda55 pisze:Bardziej czepiłabym się pana z niebieskiego Kangoo :P
To jest jakby oczywiste. Tyle tylko, że on sprytnie unikał i wypowiedzi do kamery i w ogóle angażowania się w sytuację. Taki mały prowokatorek-aranżer :wink:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
czerwonobrody
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2989
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 21:08
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: czerwonobrody »

Piotrek pisze:on sprytnie unikał i wypowiedzi do kamery
znaczy się jest po szkoleniu jak kontaktować się z mediami :wink:
Głos laika na Twoim forum!
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105243
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Gdyby kto chciał bliżej poznać naszego "bohatera internetu" to z imienia i nazwiska oraz konterfektu uwidoczniony jest na stronach RDLP Wrocław: http://wroclaw.lasy.gov.pl/index.php?op ... e=przemkow
Pan komendant Straży Miejskiej jest zaś na stronie http://www.przemkow.pl/menu/kontakt/ niestety tylko z imienia i nazwiska ale bez fotki. Choć on jest tak często filmowany przez TVBigos, iż w jego przypadku fotka jest zbędna :lol:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77891
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... czekam na wieści w temacie ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
ODPOWIEDZ