Smierć w oczach

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Może był nieżywy zanim go poobgryzało. Pewności nigdy nie ma. To na pewno będzie argument szalonych-zielonych :P
Awatar użytkownika
RR
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 9039
Rejestracja: niedziela 14 maja 2006, 21:27
Kontakt:

Post autor: RR »

drwalnik pisze:niczego nie sugeruję, a już na pewno nie taki scenariusz jak napisałeś, ale nie koniecznie zrobiły to wilki, równie dobrze mogła to być śmierć naturalna lub wypadek
A ja sugeruję, że nie było żadnego trupa,żadnych wilków, a cała historia jest wyssana z palca. Ale to tylko moje subiektywne zdanie.
Przyrodniczy serwis informacyjny
Dziennik Leśny
Awatar użytkownika
kater
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4494
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 16:54

Post autor: kater »

Czy aby nie gonicie za tanią sensacją... :)
Diana
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4287
Rejestracja: poniedziałek 29 maja 2006, 16:39
Lokalizacja: z lasu

Post autor: Diana »

Rajdowiec rwr pisze: Ale został but, skórzany, wojskowy, solidny...czy to mógł byc kłusownik?
To mógł być każdy :wink:
sorry Polsko
Awatar użytkownika
borodziej
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 10250
Rejestracja: poniedziałek 05 gru 2005, 11:59
Lokalizacja: Jaktorów-Kolonia
Kontakt:

Post autor: borodziej »

Diana-korolka pisze:
Rajdowiec rwr pisze: Ale został but, skórzany, wojskowy, solidny...
To mógł być każdy :wink:
Znaczy lewy, albo prawy :)
Borsuk
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5015
Rejestracja: czwartek 06 sty 2005, 00:00
Lokalizacja: tubylec

Post autor: Borsuk »

... a mnie zastanawia tylko to, czemu podała to tylko jakaś strona kryptozoologiczna, a nie wszystkie dzienniki jako temat na pierwszą stronę i tym podobne :| ... jak dla mnie, jakby naprawde wilki zabiły człowieka to by była wielka afera oraz wielka debata publiczna pt."Wilk, a sprawa polska" i tp i td. :> ...

8)
... chcesz pokoju - szykuj się na wojnę ...
Awatar użytkownika
RR
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 9039
Rejestracja: niedziela 14 maja 2006, 21:27
Kontakt:

Post autor: RR »

Borsuk pisze:... a mnie zastanawia tylko to, czemu podała to tylko jakaś strona kryptozoologiczna, a nie wszystkie dzienniki jako temat na pierwszą stronę i tym podobne :| ... jak dla mnie, jakby naprawde wilki zabiły człowieka to by była wielka afera oraz wielka debata publiczna pt."Wilk, a sprawa polska" i tp i td. :> ...

8)
Podobne jest moje zdanie. Proponuję sprawdzić, czy założyciel strony kryptozoologicznej nie miał kiedyś czegoś wspólnego ze "Skandalami" :?
Przyrodniczy serwis informacyjny
Dziennik Leśny
Awatar użytkownika
Raj
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1097
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 19:11

Post autor: Raj »

Jak Kiedrzu wpadnie tu, to was ochrzani...... :D Ale skądś te kości musieli wziąć, (jeżeli ktokolwiek je w ogóle widział), a "człowieka" nikt nie zidentyfikował, jeżeli było tak, jak jest tam napisane, że to był jakiś imigrant, to SG by sie nie przyznawała tak chetnie, że wpuściła poprzez palce kogoś niepożadanego. A być może, że to tylko szum dla sensacji....ale to było by, jak mówicie, głośno o tym w mediach... :]
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

A na mój gust (jeśli wiadomość w ogóle jest prawdziwa) to pograniczna mafia zabiła człowieka, a potem porzuciła na pastwę zwierzyny.
Awatar użytkownika
Raj
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1097
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 19:11

Post autor: Raj »

Borsuk pisze:podała to tylko jakaś strona kryptozoologiczna, a nie wszystkie dzienniki
To było w zimie, gdziesoło lutego, jesłi sie nie myle, wiec może coś było w tamtym czasie w gazetach, ja tam nie wiem.
Awatar użytkownika
Bow hunter
początkujący
początkujący
Posty: 240
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 17:30
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Bow hunter »

To jakieś takie mocno naciągane .
Rajdowiec rwr pisze:To było w zimie, gdziesoło lutego, jesłi sie nie myle, wiec może coś było w tamtym czasie w gazetach, ja tam nie wiem.
Przeca jest napisane"Fakt 19-20 Luty 2005" , a w tej no powiedzmy "Gazecie" to takie bajki wypisują , że aż się niekiedy coś w kieszeni otwiera , moim zdaniem to raczej nie wilki.
A jeśli by nawet go wilki zabiły , to już trzeba robić na nie taką wielką nagonke :?: , to jest drapieżnik więc o co chodzi , nie pierwszy i nieostatni taki wypadek .
Awatar użytkownika
Raj
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1097
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 19:11

Post autor: Raj »

Znaczy sie, ktoś nas zrobił w wała, a my daliśmy sie nabrać :x Ale człowiek uczy cie na błedach 8) A wilków to jakoś nie lubie, w końcu uraz po wściekliźnie.......
Awatar użytkownika
Kasia
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3830
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: z dziupli
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Patrzcie z przymrużeniem oka zarówno na wiadomości w "Fakcie" jak i na kryptozoologii, to nie są wiarygodne źródła informacji,czyżbyście zapomnieli o humbaku w Warszawie?Kochani, żadne wiarygodne źródła nie podały tej informacji, nawet policyjne,więc nie rozstrząsajcie czegoś, co nie istnieje.
Awatar użytkownika
Raj
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1097
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 19:11

Post autor: Raj »

Kasia pisze: humbaku w Warszawie
:D W to nie uwierze, chyba że nieżywy :D
Awatar użytkownika
Kasia
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3830
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: z dziupli
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Nooo,nie pamiętasz?"Fakt" podał,że humbak, którego zaobserwowano na Bałtyku, zbliża się Wisłą do Warszawy! Takie brukowce nie powinny istnieć, robią ludziom wodę z mózgu! We mnie się wywraca wszystko nawet, jak widzę stojaki na rowery z napisem "Fakt".
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Kasia pisze:Nooo,nie pamiętasz?"Fakt" podał,że humbak, którego zaobserwowano na Bałtyku, zbliża się Wisłą do Warszawy! Takie brukowce nie powinny istnieć, robią ludziom wodę z mózgu! We mnie się wywraca wszystko nawet, jak widzę stojaki na rowery z napisem "Fakt".
Kasiu, wyluzuj :-) Gdyby chcieć zamknąć wszystkie gazety, które robią ludziom wodę z mózgu, niewiele by się na tym rynku ostało. Mnie osobiście mniej drażni prostacki "Fakt", który szyje grubą dratwą dla gawiedzi, niż "poważne" gazety, które robią dokładnie to samo, tylko w sposób finezyjny, nabierając także ludzi wykształconych...
Awatar użytkownika
borodziej
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 10250
Rejestracja: poniedziałek 05 gru 2005, 11:59
Lokalizacja: Jaktorów-Kolonia
Kontakt:

Post autor: borodziej »

Dobrze Brzost żeś to ujął. Czytelnicy szmatławców w dużej mierze lubią lub zgadzają się na oszukiwanie czy naciąganie takimi bajeczkami. Co innego druga grupa, szukających prawdziwej informacji w pożądnych dziennikach (bez względu na wykształcenie). A to już draństwo :x Nie lubię być manipulowanym 8)
Awatar użytkownika
Kasia
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3830
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: z dziupli
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Brzost pisze:Kasiu, wyluzuj :-) Gdyby chcieć zamknąć wszystkie gazety, które robią ludziom wodę z mózgu, niewiele by się na tym rynku ostało.
Ale "Fakt" owej gawiedzi kształtuje światopogląd, a jak "Wybiórcza" puści kaczkę, to inteligenta ciężko w maliny w puścić i od razu jest raban.
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Kasia pisze:
Brzost pisze:Kasiu, wyluzuj :-) Gdyby chcieć zamknąć wszystkie gazety, które robią ludziom wodę z mózgu, niewiele by się na tym rynku ostało.
Ale "Fakt" owej gawiedzi kształtuje światopogląd, a jak "Wybiórcza" puści kaczkę, to inteligenta ciężko w maliny w puścić i od razu jest raban.
No, raban jest od dopiero niedawna, kiedy się pojawiło trochę realnej konkurencji.
zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Kasia pisze:a jak "Wybiórcza" puści kaczkę, to inteligenta ciężko w maliny w puścić i od razu jest raban.
Ale ona trafia tez w ręce tych mniej ukształtowanych ;)
ODPOWIEDZ