Potrzebuję pomocy

Maszyny, urządzenia, narzędzia leśne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
formicarufa
leśniczy
leśniczy
Posty: 919
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Z drogi.........

Potrzebuję pomocy

Post autor: formicarufa »

Zwracam sięz prośbą o pomoc do forumowiczów- potrzebuję informacji, adresów internetowych stron zachodnich, gdzie jest sprzęt leśny wystawiony na sprzedaż, najlepiej używany. Sporo już mam ale nie ma tego czego szukam, niestety nie znam języka naszych największych przyjaciół (niemieckiego) więc wierze że jeszcze nie znalazłem wszystkiego i może ktoś podsunie coś czego nie znam. Najbardziej potrzebuję info o LKT - gdzie coś do kupienia jest, używanego . Z góry dziękuje
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Nie ręczę oczywiście za prawdziwość danych, ale na niemieckojęzycznych stronach znalazłem takie ogłoszenia drobne, gdzie goście sprzedają sprzęt rolniczy i leśny.

http://www.agrar-net.com/mega/scripts/biete.htm
Awatar użytkownika
formicarufa
leśniczy
leśniczy
Posty: 919
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Z drogi.........

Post autor: formicarufa »

dzięki piękne, wiedziałem że trzeba było nie chodzić na wagary tylko wkuwać niemiecki, jakby nie było język naszych największych przyjaciół
dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
wojtekforesta
początkujący
początkujący
Posty: 92
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 21:19
Lokalizacja: polska

Post autor: wojtekforesta »

polecam strone www.mascus.com
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

formicarufa pisze:dzięki piękne, wiedziałem że trzeba było nie chodzić na wagary tylko wkuwać niemiecki, jakby nie było język naszych największych przyjaciół
dzięki za pomoc
Nigdy nie wiadomo, który język się przyda :-) Gdy mój tata miał 10 lat, przeczekiwał z matką i siostrą wojnę, na małopolskiej wsi. Tam, nie mając niec ciekawszego do roboty, znalazł podręcznik do niemieckiego i zaczął się uczyć. Któregoś dnia weszły do wsi wycofujące się wojska niemieckie. Do domu weszło kilku szeregowych żołnierzy i gdy spostrzegli 10-latka nad podręcznikiem niemieckiego, wybuchnęli śmiechem: "Cha, cha! Niemieckiego się uczysz? Teraz pora zacząć się uczyć rosyjskiego!"

Historia zatoczyła jednak koło i pokazała, że nie było się z czego śmiać ;-)
Awatar użytkownika
sympatyk
leśniczy
leśniczy
Posty: 915
Rejestracja: piątek 10 gru 2004, 00:00
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: sympatyk »

A Rosjanie zakuwają język polski - Chińczycy powiedzieli ,że będą dotąd szli na zachód , aż usłyszą język polski..... :mrgreen:
Awatar użytkownika
wojtekforesta
początkujący
początkujący
Posty: 92
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 21:19
Lokalizacja: polska

Post autor: wojtekforesta »

jak szukasz jeszcze to daj znać moge sie rozejrzec na terenie czech
ODPOWIEDZ