Myśliwy śmiertelnie postrzelił naganiacza

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

Silver

Post autor: Silver »

RR pisze:Więc jakie traumatyczne przeżycia " kolega " miał na polowaniach
Traumatyczne? Ja dość mocną konstrukcję psychiczną mam i choć widziałem parę groźnych wypadków to traumy nijakiej we mnie nie ma :) Jedno jest pewne z racji wieku choćby więcej od Ciebie jako młodego adepta dopiero czy fana łowiectwa widziałem :) I choć rozumiem że złość czy zdegustowanie Twe budzę z lekka niszcząc Twój idealistyczny tego "hobby" obraz ale "błędów i wypaczeń" nie brakuje tam. Jak wszędzie zresztą :) Różnimy się jednak tym że ja to dostrzegam a Ty co w młodszym wieku typowe to idealizujesz :) Życzę Ci więc szczerze byś w swej "łowieckiej przygodzie" owych "błędów i wypaczeń" nie oglądał wogóle ale to równie prawdopodobne co mistrzostwo świata w wykonaniu kadry Janasa :)
general
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 263
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 19:41
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: general »

Nie jest zastanawiajace że wypadki na polowaniach się zdarzają, ale że jest ich tak mało.Nie potrafię odpowiedzieć dlaczego, bo na zdrowy rozum ci "niedzielni" stanowiący po kilka procent na każdym polowaniu powinni zbierac tęgie żniwo.Czyżby zbawienny wpływ starych wyjadaczy na nieopierzonych nemrodów?
silver30+ pisze:to równie prawdopodone co mistrzostwo świata kadry Janasa
I usmierciłeś rozmówcę.Żeby tak idealizm w ludziach zabijać :wink:
Awatar użytkownika
RR
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 9039
Rejestracja: niedziela 14 maja 2006, 21:27
Kontakt:

Post autor: RR »

silver30+ pisze:Jedno jest pewne z racji wieku choćby więcej od Ciebie jako młodego adepta dopiero czy fana łowiectwa widziałem I choć rozumiem że złość czy zdegustowanie Twe budzę z lekka niszcząc Twój idealistyczny tego "hobby" obraz ale "błędów i wypaczeń" nie brakuje tam. Jak wszędzie zresztą Różnimy się jednak tym że ja to dostrzegam a Ty co w młodszym wieku typowe to idealizujesz
Widzę w moim starszymmmmm i dużo, dużo bardziej doświadczonymmmm " koledze " talenta wręcz parapsychiczne w rozszyfrowywaniu ludzi na odległość :lol:
Taki talent nie powinien się zmarnować.
Przyrodniczy serwis informacyjny
Dziennik Leśny
Silver

Post autor: Silver »

RR pisze:Widzę w moim starszymmmmm i dużo, dużo bardziej doświadczonymmmm " koledze " talenta wręcz parapsychiczne w rozszyfrowywaniu ludzi na odległość
Taki talent nie powinien się zmarnować.
:D :D :D cóż ja dodać do tego mogę..... po raz kolejny powiem jedynie że jak nic innego w dyskusji już rzec komuś nie zostało to zwykle mnie wtedy do "pisarstwa zawodowego" lub parapsychologii namawia gorąco i sam nie wiem czemu :) Dziękuję też za zachęty (ze szczerego serca płynące zapewne ;) ) ale nie skorzystam chyba. Tu mi pisania wystarczy w zupełności, "dorabiać" sobie nie muszę ale gorąco za to do tego Ciebie zachęcam :) Myśliwstwo to droga pasja (i nie tylko "droga sercu" ale i dla portfela) i będzie coraz droższa ;)
Awatar użytkownika
RR
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 9039
Rejestracja: niedziela 14 maja 2006, 21:27
Kontakt:

Post autor: RR »

silver30+ pisze:Dziękuję też za zachęty (ze szczerego serca płynące zapewne ) ale nie skorzystam chyba.
Wielce żałuję- ze szczerego serca oczywiście :)
Przyrodniczy serwis informacyjny
Dziennik Leśny
ODPOWIEDZ