Macie jakieś pomysły na nowe umundurowanie?

Ustawa o zamówieniach publicznych, formy, tryby...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zasaznasa
początkujący
początkujący
Posty: 200
Rejestracja: czwartek 30 paź 2008, 11:34
Lokalizacja: Hopla

Post autor: zasaznasa »

Sten pisze:Można mniemać, że owe wzory mieć będą bardziej charakter korporacyjny, a nie militarny, co wynika z tekstu poniekąd.
to ja już wolę nosić praktyczny, dobrze uszyty, odpowiednio prezentujący się strój korporacyjny, niż aktualny, "militarny" mundur leśnika. :)
Jesień Leśnych Ludzi
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170028
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

W sumie to nieco dziwne, że ORW w Bedoniu nie zamieścił na swojej stronie projektów, które wygrały, wszak mają tam nawet zakładkę poświęconą umundurowaniu.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170028
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

W ostatnim numerze Lasu Polskiego (11/2011) kolega Wojtek Kiełpikowski opiał nowy wzór munduru dla Straży Leśnej, testowany w RDLP w Gdańsku.
Poniżej skan:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
aka
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2023
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 12:29
Lokalizacja: z daleka

Post autor: aka »

Przepraszam,
Czy moge zaprezentowac moje propozycje ubioru lesniczowej - lesniczowki - czy jak
to sie nazywa - czyli damskiego codziennego ?

I czy sie nikt nie obrazi ?
Awatar użytkownika
RR
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 9039
Rejestracja: niedziela 14 maja 2006, 21:27
Kontakt:

Post autor: RR »

aka pisze:Przepraszam,
Czy moge zaprezentowac moje propozycje ubioru lesniczowej - lesniczowki - czy jak
to sie nazywa - czyli damskiego codziennego ?

I czy sie nikt nie obrazi ?
Jeżeli to taki strój jaki mam na myśli to ewentualnie w HP.
Przyrodniczy serwis informacyjny
Dziennik Leśny
Awatar użytkownika
kokos
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 389
Rejestracja: środa 09 maja 2007, 23:26
Lokalizacja: Posterunek

Post autor: kokos »

Ten mundur na dłuuugo przed RDLP Gdańsk "testowało" :wink: jedno z nadleśnictw na rogatkach Stolicy. Co uważniejsi mogli się munduru Currahee dopatrzeć w materiałach telewizyjnych TVN, TVP3 i .. telewizji ukraińskiej :mg: .
Currahee rządzi! I więcej nie trzeba...
Awatar użytkownika
3006hc
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1129
Rejestracja: piątek 22 sie 2008, 03:25
Lokalizacja: z lasu

Post autor: 3006hc »

nih6,

Ja też lubię m65. Zużyłem już kilka i to zarówno oliwkowych jak i woodland. Szkoda tylko, że takie drogie, a w ZPUHu ich nie ma.
Różnica między ekologiem, a ekofilem jest mniej więcej taka jak miedzy pedagogiem a pedofilem....
Awatar użytkownika
Qter6
początkujący
początkujący
Posty: 220
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 20:25
Lokalizacja: Mieszkam w Polsce

Post autor: Qter6 »

Nie wspominając o kurtce z Bratexu - zamek mnie się w niej zepsuł po 2 tygodniach użytkowania, znam lepsze kurtki na które trza wyłożyć ponad 300zł.

Skarpetki to na targu za 1zł lepsze kupię, a na obecne trza dać 2pkt. mundurowe. Dyrekcja mogłaby się postarać, chodzimy w butach za 1000zł z gore-tex'em, a skarpetki jakości wątpliwej.

Wkładając zieloną koszulę i krawat do spodni moro typu panterka odnoszę wrażenie, że szybko dostałbym się do szeregów neonazistów, tudzież nacjonalistów, z racji podobieństw w garderobie. Czy nie można zielony t-shirt lub polo z wyszytą "choinką", liściem dębu, jeleniem itd., dopasować do munduru wyjściowego.
Kilku frajerów rządzi świata tego polityką
Najpotężniejsi z nich myślą o władzy nad galaktyką
ODPOWIEDZ