Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Kończy, waćpani, wstydu oszczędź...?
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Nieee... Coco pokazuje pazurki! Super!!!
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

I wszystko wraca w utarte tory. Świątek wychodzi na prowadzenie w drugim secie 3:2 !
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

1h09', dwa set, trzy piwa i ... piękne koniec!
BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104861
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Piotrek »

Jest! Jest! Jest! 2:0 i po raz 35 z rzędu Iga niepokonana!
7 mecz.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Hania
wiceminister
wiceminister
Posty: 30238
Rejestracja: czwartek 16 gru 2004, 00:00
Lokalizacja: Z-ec

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Hania »

Piękny mecz i piękne emocje po meczu! :jupi: Brawo Iga! :brawo: :brawo: :brawo:
"Zielono mi, zielono w głowie,
zielone trawy obrastają mą skroń,
zielony mętlik, o którym nie powiem,
zielone me czoło ociera ma dłoń..."
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Mecz meczem, ale reakcja tej dziewczyny na polski hymn, słowa do przeciwniczki, a zwłaszcza słowa w stronę Ukrainy... To są te wzruszenia, których nie doznałem w czasie żadnych emocji sportowych od dawien dawna. Mecz przecież zacięty nie był, można powiedzieć, że wynik był już wcześniej przesądzony, a takich emocji pomeczowych jak dziś nie zaznałem chyba od czasu finału olimpijskiego w siatkówce męskiej w Montrealu, czyli od 46 lat...
I co by to jeszcze napisać...?
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Paryski turniej tenisowy dziś się zakończy męskim finałem gdzie hiszpański heros zmierzy się się z miłym, grzecznym lecz niebezpiecznym norweskim Wikingiem. Jak zorientowałem się to w Paryżu panuje ostra nadalomania której sekunduje Iga Świątek, a skoro ona lubi Nadala, stawia go za swój sportowy wzór, no to i ja nie mam wyjścia i muszę go lubić, chociaż tak podobny jest do CR7, którego, dla odmiany, lubię inaczej, niczym Robertsona. :P
Zasiądę o 15:00 w swojej loży kibicowskiej przed ekranem tym bardziej, że jest wielce prawdopodobne iż może to być ostatni mecz Rafy, i to nie tylko z przyczyn peselowskich (toż on ma 36 lat!) ale i zdrowotnych. Jeśliby po tym meczu, nieważne czy go wygra czy nie, ogłosił zakończenie kariery, to uwielbienie dla niego jego fanów przekroczyłoby chyba masę krytyczną i trudno przewidzieć jaka byłaby reakcja. No w każdym razie byłaby termojądrowa!
Dlatego wydaje mi się, że świadomy tego iż w razie porażki rozwaliłby Norwegowi należną mu uroczystość, odejście od wyczynowego tenisa zachowa raczej w tajemnicy albo i przesunie do następnego turnieju.
Ciekawość jak dziś Rafa przepłynie przez niebezpieczne rafy na stadionie Court Philippe Chatrier to jedna przyczyna dla której zamierzam mocno niezdrowo spędzić dzisiejsze popołudnie, ale jest jeszcze i druga.
O tej samej godzinie co męski finał French Open rozpocznie się na naszym Narodowym Stadionie Lekkoatletycznym w Chorzowie 68 Memoriał im. Janusza Kusocińskiego.
https://stadionslaski.pl/wydarzenie/68- ... ocinskiego
Z radością poskaczę po transmisjach a to z Paryża, a to z Chorzowa, bo lekkiej jestem już spragniony jak przysłowiowa kania dżdżu, albo i dzięcielina pała! :roll:
Capri, bądź kolega i kopsnij się do Kotła Czarownic w moim imieniu! Spędzisz pięknie niedzielne popołudnie, co należy Ci się na wzorową służbę LP i Rodzinie, a ja zwrócę Ci tego wszelkie koszty, to jest zakup dwóch biletów tramwajowych, bo sam wstęp na stadion jest za frico...
Obrazek
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Wypatruję Capriego w Kotle Czarownic, ale jeszcze go nie przyuważyłem...
Może pomachaj mi, to szybciej Cię wypatrzę?
Fajne zawody, fajna pogoda, aż zazdraszczam Capricornowi że może w tym uczestniczyć! :twisted:
Jak na razie największe wrażenie zrobił na mnie Patryk Dobek, który niczym na olimpiadzie odpalił na finiszu 800 m funkcję turbo i zaskoczył niczego niespodziewających się przeciwników. :lol:
Nieźle rozwija się pchnięcie kula chłopów, gdzie 22 m już kilka razy pękły.
Niczym nie zaskoczył mnie za to tyczka Wojciechowski, który w swoim, marnym stylu odpadł jak zwykle na niższej wysokości. Jeszcze warto wspomnieć o Afropolce Marice Majewskiej, która wygrała w ładnym stylu bieg B (czyli zaplecza kadry) na 100mppł, bijąc wyraźnie życiówkę, oraz o wracającej na bieżnię w tej konkurencji Karolci Kołeczek (najpierw złapała kontuzje, a później jeszcze gorzej, bo wyszła za mąż, przy okazji zaszła w ciążę, ale już się chyba z tych wszystkich nieszczęść otrząsa), która przebiegła do końca ten trudny dystans...
A w Paryżu wszystko idzie zgodnie z moimi przewidywaniami, łącznie z faktem zapowiedzi przez Nadala specjalnej konferencji prasowej, gdzie zapewne obwieści zakończenie kariery...
Ale póki co Rafa wygrał dwa pierwsze sety po 6:3 i jest na prostej prowadzącej wprost ku wygraniu tego turnieju.
Wracam do Chorzowa, gdzie zaraz bieg kobiet na 100 m ppł. Jak wypadnie rewelacyjna Pia Skrzyszowska?
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104861
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Piotrek »

Nadal nadal Dominatorem! Po raz 14 wygrywa w Paryżu!
3:0 (6:3, 6:3, 6:0). Ruud nie dał rady przeciwstawić się sile i doświadczeniu Nadala.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Rafa, przyjmij tę pieśń, bo ona dziś jest o tobie...
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66912
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Capricorn »

góral bagienny pisze: niedziela 05 cze 2022, 17:08 Wypatruję Capriego w Kotle Czarownic, ale jeszcze go nie przyuważyłem...
No bo niechcący dziecia swojego zabrałem ze sobą. A dzieci, jak to dzieć, uparta bestia okropnie i mnie z zaskoczenia wziął.
-Tata, mówi, - ty masz jeszcze zaległości w testowaniu grawitacji, a skoro już jesteśmy niedaleko to weź sobie wjedź na górę i będziesz miał widok na cały stadion...
No i polazlem, dałem się wyciągnąć, ale choć stadion i owszem było widać, to ani kotła, ani zawartości nie zobaczyłem. Cóż było robić, czekać na transport w dół się dłużyło, więź popodziwialem widoki i skoczyłem w dół po chrust. Chrustu nie dostałem, ale dostałem dyplom, fiutka z filmem i obietnicę, że następnym razem odepna mi linę, bo mocno ciągnie za nogi. Koniec końców na stadion nie dotarłem.
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169499
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Sten »

Skoczyłeś na gumce ...?
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66912
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Capricorn »

Niom... Było szybciej na dół ;)
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

To jakieś zbączenie... Pęknięta gumka może dać życie, pęknięta gumka może je odebrać... I po cóż to testować? Nad Śląskim młoty latały aż miło, polskie młoty na śląskim niebie, a temu się zachciało się do nieba na skróty...
Wyspowiadałeś się chociaż wcześniej?
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169499
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Sten »

Ty tego nie doświadczysz, bo skoczyć można mając góra 130 kg ...
Przeżycie cudne. Mam zaliczone cztery skoki i wystarczy ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Te 130 kg to maksymalna masa startowa? Bo w trakcie lotu zapewne dokonałbym zrzutu masy zarówno kanałami zrzutowymu jak i kanałem załadunkowym i mowy nie ma żebym przekraczał przy lądowaniu masę krytyczną.
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169499
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Sten »

Nawet byś nie zdążył .. :wink:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

To Ty mnie jeszcze nie znasz...
Kiedyś miałem ksywę Speedy Żygales!
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66912
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Capricorn »

góral bagienny pisze: niedziela 05 cze 2022, 21:03 Wyspowiadałeś się chociaż wcześniej?
A po co niby? Grzeczny jestem z natury to raz, a dwa, że żonaty, więc cóż mogło mi się niebezpieczniejszego przytrafić? :P :lol:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
ODPOWIEDZ