Radny z promilami na polowaniu

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Radny z promilami na polowaniu

Post autor: 11 »

"Pijany radny z Ostrołęki na polowaniu. Rajca, w stanie mocno wskazującym, postanowił postrzelać do kaczek. Na swoje nieszczęście zgubił broń i wpadł do rzeki. Uratowali go policjanci, wezwani na miejsce przez przypadkowego wędkarza. Co teraz czeka radnego?
Najważniejsze, by wrócił do zdrowia, bo kilkanaście minut spędził w lodowatej wodzie, ale już czuje się lepiej - usłyszał reporter radia RMF FM Paweł Świąder od szefa rady miejskiej w Ostrołęce, Dariusza Maciaka..."

http://fakty.interia.pl/news/radny-z-pr ... iu,1227505
Awatar użytkownika
Alette
początkujący
początkujący
Posty: 175
Rejestracja: piątek 03 paź 2008, 19:23
Lokalizacja: xxxxx

Post autor: Alette »

Jarek pisze:Rajca, w stanie mocno wskazującym, postanowił postrzelać do kaczek
:evil:

Dlaczego tacy ludzie mają do ch......ery pozwolenie na broń :?: :?: :evil: A gydby przypadkiem postrzelił człowieka...?
Jarek pisze:Co teraz czeka radnego?
...utrata stołka :lol: ?
"Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
Awatar użytkownika
maverick
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6752
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 22:09

Post autor: maverick »

Alette pisze:Dlaczego tacy ludzie mają do ch......ery pozwolenie na broń :?: :?: :evil: A gydby przypadkiem postrzelił człowieka...?
Nie bronię go, każdemu zdarzy się wypić. To, że poszedł pijany to karygodne, jednak na co dzień Alette,on pewnie nie pije. Nie rozumiem też o co Ci chodzi, też mogę napisac. "Po cholerę sprzedają noże, przecież można nim zabijać."
Awatar użytkownika
PTICA
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1295
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 10:19
Lokalizacja: Kaszuby

Post autor: PTICA »

ilu pijanych kierowców zatrzymuje policja?........
Zbyt wielu :!:
Jest to powód społecznego przyzwolenia na picie wódy i prowadzenie :!:
Nie wiem dlaczego wytyka się wpadki podczas polowania po kielichu , skoro "zieloni" albo są na haju albo co najmniej po piwku....
oczywiście nie pochwalam zachowania radnego ale nie widzę powodu aby go gnoić ... :wink:
Awatar użytkownika
gazda
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1276
Rejestracja: czwartek 15 lis 2007, 18:57
Lokalizacja: Beskidy

Post autor: gazda »

Zieloni sa zazwyczaj na haju, bo bzdury jakie rozpowszechniaja, trudno jest przyswoic na trzeźwo :lol:
mrówka
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 272
Rejestracja: poniedziałek 09 cze 2008, 22:58
Lokalizacja: się wziąłem

Post autor: mrówka »

PTICA pisze:Jest to powód społecznego przyzwolenia na picie wódy i prowadzenie
powód?? skutek raczej.
PTICA pisze:Nie wiem dlaczego wytyka się wpadki podczas polowania po kielichu , skoro "zieloni" albo są na haju albo co najmniej po piwku....
oddech, oddech, odlicz od 10 do 0 i jeszcze raz przczytaj co napisałeś. To ma stanowić argument w dykusji o pijanym myśliwym? Napisz lepiej, że w Ameryce to murzynów biją.
PTICA pisze:oczywiście nie pochwalam zachowania radnego ale nie widzę powodu aby go gnoić ...
oczywiście myśliwi po chwili zastanowienia powinni widzieć powód do "zgnojenia" p. radnego, i to bez skrupułów.
gazda pisze:Zieloni sa zazwyczaj na haju, bo bzdury jakie rozpowszechniaja, trudno jest przyswoic na trzeźwo
Narew jest tak mocno zanieczyszczona, że radny (kiedy wyjeżdzał z domu - całkowicie trzeźwy) oddawszy strzał wpadł był do rzeki, łyknął wody dzielnie walcząc o dopłynięcie do brzegu, a tam czekali zieloni i niebiescy, kazali biedaczynie dmuchnąć i źle zinterpretowali wyniki, to nie On był zalany, to rzeka jest brudna.
Taki argument w dyskusji może być? zbyt surowo być może chciałbym osądzić pijanych myśliwych, ale z pewnością znajdzie się grupa kolegów /od flinty? kieliszka?/ któży z pobłażaniem podejdą do sprawy, wyśmieją mających inne zdanie na temat strzelania po pijaku itd...
i pamiętajcie obrońcy nawalonych, że jak już wszystko zawiedzie, to murzynów w Ameryce biją.
Awatar użytkownika
Alette
początkujący
początkujący
Posty: 175
Rejestracja: piątek 03 paź 2008, 19:23
Lokalizacja: xxxxx

Post autor: Alette »

PTICA pisze:Nie wiem dlaczego wytyka się wpadki podczas polowania po kielichu , skoro "zieloni" albo są na haju albo co najmniej po piwku....
PTICA to oczywiste, pomyśl :| Co takiego mają myśliwi w ręce gdy polują, czego nie mają zieloni będąc w lesie ?
"Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105131
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

PTICA pisze:Nie wiem dlaczego wytyka się wpadki podczas polowania po kielichu , skoro "zieloni" albo są na haju albo co najmniej po piwku....
gazda pisze:Zieloni sa zazwyczaj na haju, bo bzdury jakie rozpowszechniaja, trudno jest przyswoic na trzeźwo :lol:
Panowie bracia... Trochę ogłady. Nie godzi się dyskutować w stylu Radia Erewań...

(Nie kojarzycie Radia Erewań? "Drogie Radio Erewań, jestem waszym słuchaczem z USA. Czy to prawda, że w ZSRR jest niska kultura bycia? Drogi słuchaczu z USA, a u Was biją Murzynów, aha!")
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
PTICA
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1295
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 10:19
Lokalizacja: Kaszuby

Post autor: PTICA »

Alette pisze:PTICA to oczywiste, pomyśl :| Co takiego mają myśliwi w ręce gdy polują, czego nie mają zieloni będąc w lesie ?
myślę..... :doh:
czyżby czyżyk :wink:
Piotrk...
Ja pamiętam jeszcze polowania kiedy na pokocie obok zwierza leżał jeszcze ....ktuś.... :mg:
7-8 lat temu .
Obecnie to sprawy incydentalne i 99% myśliwych nawet nie myśli o piersiówce podczas polowania.
Myślę że tak surowe przepisy jakie obowiązują w Polsce skutecznie ukróciły pijaństwo na polowaniach a drobne incydenty zawsze będą się zdarzać i tyle....
DB
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105131
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

PTICA pisze:Piotrk...
Ja pamiętam jeszcze polowania kiedy na pokocie obok zwierza leżał jeszcze ....ktuś.... :mg:
7-8 lat temu .
Ja nie o tym... A jak chodzi o picie NA polowaniu to nie widziałem. PO polowaniu - często, gęsto bywało... Jako nietrunkowy często woziłem do domów tych "zamarzniętych na sztywno" :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Alette
początkujący
początkujący
Posty: 175
Rejestracja: piątek 03 paź 2008, 19:23
Lokalizacja: xxxxx

Post autor: Alette »

Ohyda, najpierw pozabijać, potem zalać się w trupa... Myśliwi... Elita... :| Chyba muszą utopić w alkoholu podświadome wyrzuty sumienia? :?
"Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
Awatar użytkownika
PTICA
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1295
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 10:19
Lokalizacja: Kaszuby

Post autor: PTICA »

Alette pisze:Ohyda, najpierw pozabijać, potem zalać się w trupa... Myśliwi... Elita... :| Chyba muszą utopić w alkoholu podświadome wyrzuty sumienia? :?
przesada....
Jedni zalewają się w trupa bo lubią inni bo muszą a jeszcze inni bo coś tam...wyrzutów sumienia to pewnie nikt tu nie ma :mg:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105131
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Alette pisze:Chyba muszą utopić w alkoholu podświadome wyrzuty sumienia? :?
Czy myślisz, że wszyscy, którzy na jakiejkolwiek imprezie zalewają się w trupa robią to z powodu wyrzutów sumienia?
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
ludvik
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2477
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:33
Lokalizacja: szuflandia

Post autor: ludvik »

pomyliłem tematy albo mnie usunęli :P
Awatar użytkownika
ludvik
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2477
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:33
Lokalizacja: szuflandia

Post autor: ludvik »

tak tak poszedłem z Gazdą do śmietnika :P
Awatar użytkownika
gazda
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1276
Rejestracja: czwartek 15 lis 2007, 18:57
Lokalizacja: Beskidy

Post autor: gazda »

ludvik pisze:tak tak poszedłem z Gazdą do śmietnika :P
Bo chciales strzelac palic i rabowac a ja Cie poparlem :lol: slusznie nas admin spacyfikowal bo to godzi w morale prawdziwego łowcy :P
Awatar użytkownika
ludvik
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2477
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:33
Lokalizacja: szuflandia

Post autor: ludvik »

niech żyje admin :D ooo niedobry ludvik niedobry, Gazda też niedobry :lol:
JĘDREK
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6951
Rejestracja: środa 16 sty 2008, 18:16
Lokalizacja: z siebie samego

Post autor: JĘDREK »

ludvik pisze:tak tak poszedłem z Gazdą do śmietnika :P
Jakbyście wikingów nie tykali wszystko byłoby na miejscu ... :wink:
Odyn jest wielki ... :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Nie popędzaj mnie. Nie dalejwięcuj mnie"
Awatar użytkownika
ludvik
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2477
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:33
Lokalizacja: szuflandia

Post autor: ludvik »

to Gazda ich wywołał ja pisałem o sobie bo już nie mogłem znieść tego zielonego lamentu :P ale już się poprawiam :roll:
Awatar użytkownika
RR
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 9039
Rejestracja: niedziela 14 maja 2006, 21:27
Kontakt:

Post autor: RR »

Na pewno :?: ;)
Trzymajmy się tematu. Wiem, że trudno ale to nie HP.
Przyrodniczy serwis informacyjny
Dziennik Leśny
ODPOWIEDZ