Skandal w Nadleśnictwie Choszczno!

Prawo pracy, prawo karne, zmiany w ustawodawstwie w LP...

Moderator: Moderatorzy

człowiek znikąd
początkujący
początkujący
Posty: 140
Rejestracja: sobota 13 lut 2016, 20:06

Post autor: człowiek znikąd »

Żyj i daj żyć innym, Skumbrio, ale to chyba zbyt skomplikowane dla wyznawców narodowo-katolickiego socjalizmu.
Awatar użytkownika
Skumbria
wiceminister
wiceminister
Posty: 36346
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 07:03
Lokalizacja: w drodze

Post autor: Skumbria »

człowiek znikąd pisze:Żyj i daj żyć innym, Skumbrio, ale to chyba zbyt skomplikowane dla wyznawców narodowo-katolickiego socjalizmu.
wychodzi na to,że zbyt skomplikowane jest dla Ciebie... a pytanie bardzo niewygodne :) a ja po prostu zadałam pytanie , bo sam się o to prosisz :)
Życie wymaga celnego oka i twardej ręki. http://www.solidarnosc.org.pl/
A gnębiciele naszego Narodu "Umacniają się w złym zamiarze, zamyślają potajemnie zastawić sidła i mówią sobie:Któż nas zobaczy i zgłębi nasze tajemnice?"
Rota https://www.youtube.com/watch?v=o_VL6ZYv2bE
https://youtu.be/r71UOZHy140
Awatar użytkownika
Helenka
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3395
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 18:08

Post autor: Helenka »

Fred pisze:
człowiek znikąd pisze:Niech to pokolenie, skażone PRL-owskim sposobem myślenia, o mentalności przeżartej gomułkowszczyzną i gierkowszczyzną oraz powielające najgorsze wzorce zachowań PZPR-owskich sekretarzy (z którymi podobno walczyło), nierozróżniające efektywności od efekciarstwa, odejdzie w polityczny niebyt, nim wszyscy zaczniemy powoli zdychać w Narodowo-Katolickiej Rzeczpospolitej Zasiłkowej.
Człowieku! Zaczniemy powoli zdychać w Narodowo- Katolickiej Rzeczpospolitej Korupcyjnej. Zasiłki są potrzebne do rozmnażania! Należy odzyskać VAT i przeznaczyć na rozmnażanie.Czy ty człowieku dostatecznie spełniłeś swój obowiązek rozmnażania?

http://www.tvp.info/26938361/agenci-cbs ... gangsterow
może lepiej zlikwidowaliby wreszcie ten Vat? i byłoby po sprawie :)
"Kochaj, ucz się i pracuj - to trzy najważniejsze przykazania życia Inków. Kochaj siebie jako człowieka, kochaj innych ludzi i kochaj Boga, który Cię stworzył. Ucz się, czyli poszukuj wiedzy, rozwijaj się i Bądź coraz lepszym człowiekiem. I pracuj. Bo praca uszlachetnia." (B.Pawlikowska)
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77790
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

Helenka pisze:może lepiej zlikwidowaliby wreszcie ten Vat?
... z niego żyje państwo, nie da rady
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105127
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

drwalnik pisze:z niego żyje państwo
Jest to bowiem jedyny podatek, który wpłacają wszyscy, choć płacą go tylko "Kowalscy"...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170055
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

I dlatego też powinno się coś w tym temacie zmienić ... Bo ja, jako ten Kowalski, nijak sobie nie mogę odpisać, a taki Nowak prowadzący firemkę, niedzielny obiad z żoną i dziećmi wrzuca w koszty owej firemki ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
mrówka
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 272
Rejestracja: poniedziałek 09 cze 2008, 22:58
Lokalizacja: się wziąłem

Post autor: mrówka »

Może człowieku znikąd nie jest winą "gerontów" taka data aktu. Może do dokumentów źródłowych trzeba sięgnąć i wtedy się wszystko zgadza. ;-)
crocidura
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3763
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 17:21
Lokalizacja: Węgorzyno

Post autor: crocidura »

Czy ktoś się orientuje, czy to spotkanie:

Obrazek

http://www.lasy.gov.pl/informacje/aktua ... a-lp-wideo

odbyło się zgodnie z zasadami - to jest uzyskało decyzję Dyrektora? Jeśli nie to od razu przepraszam, że nie założyłem nowego tematu w stylu "Skandal w Warszawie" itp. Moje zachowanie tłumaczę nieznajomością nowego biuletynu który się dopiero ukaże...
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

Spotkanie opłatkowe odbyło się w ramach narady dyrektorów. Myślę, że było zorganizowane w oparciu o stosowne dokumenta :wink:
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
crocidura
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3763
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 17:21
Lokalizacja: Węgorzyno

Post autor: crocidura »

Ale czy była decyzja?

Jak przy okazji narady leśniczych Pani Zosia chce postawić ciasto w ramach pożegnania emerytalnego... to podobno jest niezbędna decyzja. Przez to Pani Zosia zaprasza wszystkich po naradzie do restauracji. Gdyby nie była niezbedna to nie zostałaby wydana (w odmowie winno się uzasadnić, że dane spotkanie takowej decyzji nie wymaga).

Tu wydaje mi się że konsumpcja (symboliczna) i pogaduchy miały również charakter prywatny, integracyjny... choć w godzinach pracy. No chyba, że panowała burza mózgów w tematach służbowych.

Oczywiście moje pytanie jest uzasadnione - zastanawiam się czy nadleśnictwa mogą takie wigilie, lub opłatki organizować według potrzeb i bez decyzji Jego Magnifiscencji Dyrektora.

Jeśli źle myślę to proszę o wyjaśnienie.
ODPOWIEDZ