Zastrzelił psa...

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

kimkolwiek pisze:DAKa, wersja jest jedna, taka jaką opisałam. Nikt tu nic nie dorabia.
Zupelnie mozliwe. Nie przecze.
Ale czy moglabys podac nazwe miejscowosci (gmina starczy ?

Z Twojego opisu wynika ze ewidentnie zostalo naruszonych pare paragrafow - dlaczego wlasciwie preferujesz forum zamiast policji ?. Jesli jest tak jak piszesz to sprawa jest oczywista. Jesli nie ma jej jeszcze na policji to moze nie jest taka oczywista.?...... :roll:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
biedronka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 18058
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 11:13
Lokalizacja: Polska Pd

Post autor: biedronka »

DAKa pisze:dlaczego wlasciwie preferujesz forum zamiast policji ?. Jesli jest tak jak piszesz to sprawa jest oczywista. Jesli nie ma jej jeszcze na policji to moze nie jest taka oczywista.?....
................................
kimkolwiek pisze:jak zgłosze to mogę się liczyć z tym że może mojej psinie się krzywda stać,...
kimkolwiek pisze:Rozmowy kończą się zdaniem ,,mój pies, moja sprawa" i porysowanym autem, które mąż zostawił przed domem.
dla mnie jest . DAKa,wiesz co to małe ,wiejskie społeczności ?
per aspera ad astra
.....carpe diem....
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105131
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

DAKa, co innego jest święte, publiczne nawet, oburzenie a co innego stanąć w charakterze świadka w toczącym się oficjalnym postępowaniu. W pierwszym przypadku będzie to "cała wieś", natomiast w drugim - nikogo. Będzie mnóstwo "nie pamiętam", "tak mówili", "wydawało mi się", "na własne oczy nie widziałem" i ani jednego punktu zaczepienia, którego można by użyć w sądzie jako dowodu obciążającego.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

Piotrek pisze:DAKa, co innego jest święte, publiczne nawet, oburzenie a co innego stanąć w charakterze świadka w toczącym się oficjalnym postępowaniu. W pierwszym przypadku będzie to "cała wieś", natomiast w drugim - nikogo. Będzie mnóstwo "nie pamiętam", "tak mówili", "wydawało mi się", "na własne oczy nie widziałem" i ani jednego punktu zaczepienia, którego można by użyć w sądzie jako dowodu obciążającego.
Tak dokładnie tak...
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

DAKa pisze:
Z Twojego opisu wynika ze ewidentnie zostalo naruszonych pare paragrafow - dlaczego wlasciwie preferujesz forum
Ulało się mi sory :prosze:
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

I słusznie Kim... dobrze, ze Ci się ulało.. ..inna sprawą jest ze nadal w tej kwestii jest beton. Trzeba nieraz wykrzyczeć , gdyż inaczej sie nie da.
Znam Twój ból.
A co do łańcuchów... także tych mentalnych,... moze wystrzelać też tych , ktorzy za życia się męczą... tu nawet na eutanzję nie ma miejsca. :]
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

biedronka pisze: dla mnie jest . DAKa,wiesz co to małe ,wiejskie społeczności ?
Wiejskie spolecznosci to kawalek mojego dziecinstwa ...... :) . Dzis mam czesciej do czynienia czesciej ze sytuacja wokol konfliktow kiedy nawiedzona baba z miasta pojawia sie na lonie natury......ze wszystkimi konsekwencjami. Dla mnie opowiesci Kim po prostu miejscami kupy sie nie trzymaja i dlatego wzbraniam sie przed bezmyslnym i bezkrytycznym lyknieciem tego co ta dama posuwa. Na dodatek gdy ja spytac o detale zaczyna rznac glupa.

Jak innym smakuje to jest ok......Zreszta na pare rzeczy nie tylko ja zwracalem uwage.....take it easy.....:)))
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

DAKa,
Ciekawa tylko jestem czemu tak na siłę próbujesz wmówić że kłamię :? i do tego z lekka mnie obrażasz :?
Czy jak podam miejscowość w której mieszkam i w której doszło do zdarzenia, personalia własciciela psa oraz myśliwego, który mieszka we wsi obok to nagle moja historia stanie się wiarygodna i będzie trzymać się jak to nazwałeś kupy...
Pomyśl dlaczego tego nie chce zrobić, myślenie nie boli!!!!
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

kimkolwiek pisze:DAKa,
Ciekawa tylko jestem czemu tak na siłę próbujesz wmówić że kłamię :? i do tego z lekka mnie obrażasz :?
Czy jak podam miejscowość w której mieszkam i w której doszło do zdarzenia, personalia własciciela psa oraz myśliwego, który mieszka we wsi obok to nagle moja historia stanie się wiarygodna i będzie trzymać się jak to nazwałeś kupy...
Pomyśl dlaczego tego nie chce zrobić, myślenie nie boli!!!!
Po pierwsze nie mozesz klamac, bo jak sama piszesz, nie bylo Cie przy tym. Nieprawdaz ?
Po drugie w zupelnosci wystarczy zidentyfikowac kolo lowieckie - i grzecznie - oficjalnie tymi badz innymi kanalami poprosic o skomentowane tego co piszesz. To jest tylko pare faktow. W czym problem i czego sie obawiasz ?. Jestes anonimowa osoba i nie musisz sie niczego obawiac. Twoje fochy w tym kontekscie nie budza szczegolnego zaufania - jesli mam byc szczery. :
pozdr
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
biedronka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 18058
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 11:13
Lokalizacja: Polska Pd

Post autor: biedronka »

DAKa pisze:Wiejskie spolecznosci to kawalek mojego dziecinstwa ...
i tu pies pogrzebany ..nomen omen ;) realia się zmieniają ...od dziecka mieszkam na wsi i własnymi widzę to oczyma ...
DAKa pisze:Dla mnie opowiesci Kim po prostu miejscami kupy sie nie trzymaja
emocję proszę Pana , emocje :) i bolesna bezsilność :(
DAKa pisze: wzbraniam sie przed bezmyslnym i bezkrytycznym lyknieciem tego co ta dama posuwa.
nie łykam jak leci pszę Waszeci ;)
DAKa pisze:Na dodatek gdy ja spytac o detale zaczyna rznac glupa.
a Panowie z klasą rozumiem to już endemit , tak ? ;)
DAKa pisze:take it easy
nie inaczej :)
Ale może inaczej patrzę na emocje bom baba :) wiesz ...solidarność ...etc.etc. ;) Kim jak dla mnie nie jest rozhisteryzowaną pańcią , co to ubiera piesia w różowe falbanki :roll:
A tak już całkiem serio , oboje wiemy że różnie bywa w kwestii panów z piórkiem , mam to szczęście że dane było mi poznać prawdziwych myśliwych a nie zakompleksione istotki , które bronią muszą pokazać kto tu rządzi ,a co do realiów wiejskich ....j.w. jeszcze daleka droga przed nami .....
DAKa pisze:Twoje fochy
...ale ,że przepraszam CO ??!! ojjjjj mości DAK-a , jak Cię lubię tak grzmię , do kobiety ? w ten deseń ? jak byle pachołek ? nie przystoi :P
per aspera ad astra
.....carpe diem....
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

@biedronka
...ale ,że przepraszam CO ?? !! ojjjjj mości DAK-a , jak Cię lubię tak grzmię , do kobiety ? w ten deseń ? jak byle pachołek ? nie przystoi :P
Strasznie staroswiecka jestes. Wypowiem tylko jedno czarodziejskie slowo. GENDER !

A co ?. :wink:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
biedronka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 18058
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 11:13
Lokalizacja: Polska Pd

Post autor: biedronka »

DAKa pisze:Strasznie staroswiecka jestes.
:smiech: a toś mnie ubawił :roll: aż mnie się kosturek omsknął :wink: a co to gender.... może i szkoda ,że dopiero teraz ...nosiłabym dźwięczne imię Bonifacy i pokazywała co poniektórym co znaczy facet z ....yyyy no wiesz :P bo cóś to się letko zdewaluowało ..... ;)
per aspera ad astra
.....carpe diem....
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

biedronka pisze:
DAKa pisze:Strasznie staroswiecka jestes.
:smiech: a toś mnie ubawił :roll: aż mnie się kosturek omsknął :wink: a co to gender.... może i szkoda ,że dopiero teraz ...nosiłabym dźwięczne imię Bonifacy i pokazywała co poniektórym co znaczy facet z ....yyyy no wiesz :P bo cóś to się letko zdewaluowało ..... ;)
Ja tam nie mam zadnych problemow ze zwracaniem sie do Ciebie per Bonifacy.
Bonifacy biedronka to brzmi dumnie. Przeciez. Wydaje mnie siem.
pozdr
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
biedronka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 18058
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 11:13
Lokalizacja: Polska Pd

Post autor: biedronka »

DAKa pisze:Ja tam nie mam zadnych problemow ze zwracaniem sie do Ciebie per Bonifacy.
Bonifacy biedronka to brzmi dumnie. Przeciez. Wydaje mnie siem.
:D ok. ja się zgadzam jakby co ;)
Na fb pojawiła się akcja dochodzenia prawa w paskudnej sprawie - konduktorzy IC zignorowali "histerię" pasażerki , która zwracała uwagę że po torowisku na stacji W-wa Wschodnia biega ogłupiały ze strachu pies i nie może się wydostać . Odgwizdali odjazd i pies oczywiście zginął pod kołami pociągu , teraz prokuratory i pospolite ruszenie , moje pytanie brzmi - cholera jasna ! co się stało z naszą wrażliwością ?? :( aż tak czujemy się sponiewierani ,że nie obchodzi nas inne życie ? może tylko psie ale przecie życie istoty , którą nazywamy nie bez kozery najlepszym przyjacielem ...łysej małpy :evil:
per aspera ad astra
.....carpe diem....
Jagoda
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5298
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 17:25

Post autor: Jagoda »

biedronka pisze:co się stało z naszą wrażliwością ??
niektórzy nie posiadają żadnej w stosunku do zwierząt i nie są w stanie zrozumieć o czym ty w ogóle mówisz
:(
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Wrazliwość..a cóz to takiego Dronko? :(

W dzisiejszym brutalnym wydaniu codzienności... Wrażliwość to słabosć, a takich nie tolerują , albo uważają za ... :cry:

Chamstwo to jest to dla tych skostnialych umysłów, gdzie liczy sie przede wszystkim pieniądz...no i zdrowie, ale zdrowie tylko ich. A reszta to g..o obchodzi. Publiczne ujawnianie nie popłaca, a jeszcze Cie zgnoja, jak za dużo ,,chlapniesz,, to Ci autko porysują....był w moim zyciu moment kiedy taki jeden zbir zapytal policjanta , ktory prowdził nasze dochodzenie czy mamy dzieci... :twisted:

Ty Daka gadasz , zę mieszkasz na wsi i znasz ludzi..n a jakiej wsi Ty mieszkasz, po której stoisz stronie?
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
ODPOWIEDZ