Masz terenówkę? Wezmą ją do wojska.....

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

borowiak

Post autor: borowiak »

cedrus pisze:Temat pojawił się niedawno na portalu sfora.pl dla podgrzania nastrojów
Hmmm, pierwszy post jest z
Wysłany: 2014-03-11, 14:16 Masz terenówkę? Wezmą ją do wojska.....
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105018
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

borowiak, na "Interii" może i było w marcu a na "Sforze" niedawno. Choć w sumie w marcu to też niedawno :wink:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Polska armia aktualizuje dane dotyczące cywilnych pojazdów, które mogą zostać przez nią pożyczone w czasie wojny. Ppłk Sławomir Ratyński ze Sztabu Generalnego Wojska Polskiego przypomniał, że jeśli armia chce pożyczyć dany samochód, to jego właściciel ma obowiązek pojazd przekazać.

żr
http://natemat.pl/117403,wojsko-moze-po ... ki-i-suv-y

Wojsko interesuje się również dużymi nieruchomościami, które mogą spełniać rolę magazynów czy parkingów.

:wink:
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169864
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

cedrus pisze:Sten nie bierze od uwagę, że polskiej "armii" paliwa starczy na dwa, może trzy dni.
A co dopiero na wojenny przydział dla niego. :lol:
Przydziały paliwa dla aut leśników, które zostały ujęte w tabelach należności, należą do wojewody. Podobnie jest wypłacaniem pensji, która pracownikom objętym militaryzacją wypłacana będzie z budżetu państwa.
kolorowe kredki pisze:Podobnie znaczenia nie będą miały paragrafki przytaczane przez Stena.
Tego nikt nie wie na 100% jak to będzie i mam nadzieję, że nie będzie potrzeby nigdy się dowiedzieć.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
cedrus
początkujący
początkujący
Posty: 51
Rejestracja: środa 02 wrz 2009, 23:21
Lokalizacja: Z lasu

Post autor: cedrus »

Piotrek pisze:cedrus, nie wiem czym się zajmujesz na co dzień a czym zajmuje się Sten wiem. I dlatego wiem, że on wie o czym mówi.
Gdyby Sten wiedział co mówi, to by napisał, że obowiązkowi służby w wojsku podlegają mężczyźni do lat pięćdziesięciu w czasie pokoju, a do lat sześćdziesięciu w czasie mobilizacji i wojny.
W każdym razie temat jest dla osób małokrytycznych, takich, jak madga 55. Jednego człowieka już nastraszyliście i teraz ona myśli, że jej używany yarisek też jest 4x4. Brawo.
A może tak najpierw pomyśleć o życiu w razie W , a nie o jakichś blaszanych gratach?
Nie popełniacie czasami grzechu pychy, co?
A na co dzień to ja pracuję ciężko w lesie i myślę, że brać biurowa jest już tak znudzona dłubaniem w nosie, że sama nie wie, co tu jeszcze spieprzyć i jak tym w terenie życie umilić.
Pozdro.
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105018
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

cedrus, nie wydaje mi sie abys przecytał tego newsa z Interii, od którego temat się rozpoczął. Jeśli byś bowiem przeczytał to byś nie pisał:
cedrus pisze:temat jest dla osób małokrytycznych, takich, jak madga 55. Jednego człowieka już nastraszyliście i teraz ona myśli, że jej używany yarisek też jest 4x4
bowiem w artykule mowa jest o pewnym panu, który ma Dacię Duster z napędem na jedną oś i najsłabszym silnikiem, a pomimo tego został "zmobilizowany"...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169864
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

cedrus pisze:Gdyby Sten wiedział co mówi, to by napisał, że obowiązkowi służby w wojsku podlegają mężczyźni do lat pięćdziesięciu w czasie pokoju, a do lat sześćdziesięciu w czasie mobilizacji i wojny.
Zdaje się, że myli Ci się militaryzacja z mobilizacją ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ