Rykowisko dla jeleni, nie dla myśliwych

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Człowiek to się jednak uczy całe życie... Właśnie się dowiedziałam z czego żyją nadleśnictwa i o co chodzi w gospodarce leśnej. A i że myśliwy zabija, a leśniczy dokarmia...
Zresztą sami sobie poczytajcie, mnie ręce opadły, bo wg mnie kobieta nie ma pojęcia o czym pisze...
http://wyborcza.pl/1,75968,14706363.html
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Post autor: 11 »

komentarze niektóre wcale nie lepsze
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105131
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Agnieszka pisze:wg mnie kobieta nie ma pojęcia o czym pisze
Pami Magdalena ma to do siebie, że wypowiada się wyłącznie w tematach, o których nie ma żadnego pojęcia. Ponieważ wypowiada się na wiele tematów śmiem twierdzić, że na niczym się nie zna...
Co o niej wiemy? Ano z popularnych źródeł:
... etyk, filozof, publicystka, feministka – zajmuje się historią idei etycznych, etyką stosowaną, filozofią polityczną i feministyczną oraz problematyką kobiecą.
...
Pracę doktorską (Godność – ujęcie historyczne i normatywne idei, promotor: prof. dr hab. Henryk Jankowski) obroniła w 1990. W 2004 uzyskała habilitację na podstawie książki Indywidualizm i jego krytycy. Współczesne spory między liberałami, komunitarianami i feministkami na temat podmiotu, wspólnoty i płci. ...
Już określenie "feministka" jest dla mnie określeniem kompletnie wykluczającym tę panią z jakiejkolwiek dyskusji.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

Piotrek pisze:
Agnieszka pisze:wg mnie kobieta nie ma pojęcia o czym pisze
Pami Magdalena ma to do siebie, że wypowiada się wyłącznie w tematach, o których nie ma żadnego pojęcia. Ponieważ wypowiada się na wiele tematów śmiem twierdzić, że na niczym się nie zna...
Co o niej wiemy? Ano z popularnych źródeł:
... etyk, filozof, publicystka, feministka – zajmuje się historią idei etycznych, etyką stosowaną, filozofią polityczną i feministyczną oraz problematyką kobiecą.
...
Pracę doktorską (Godność – ujęcie historyczne i normatywne idei, promotor: prof. dr hab. Henryk Jankowski) obroniła w 1990. W 2004 uzyskała habilitację na podstawie książki Indywidualizm i jego krytycy. Współczesne spory między liberałami, komunitarianami i feministkami na temat podmiotu, wspólnoty i płci. ...
Już określenie "feministka" jest dla mnie określeniem kompletnie wykluczającym tę panią z jakiejkolwiek dyskusji.
:D Zawsze wiedziałem że to idiotka, a teraz wyszło na to że jest jeszcze niechlujną ignorantką. Jak już się wzięła za temat, to powinna się choć trochę przygotować, ale jak się bez wysiłku po ubeckich pociotkach zdobywało tytuły naukowe :lol: to się myśli, że niemyślenie jest prawdą objawioną... Hej! :wink:
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

No tak, feministka...
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
gajowy morucha
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 452
Rejestracja: środa 23 lip 2008, 20:30
Lokalizacja: z bagien

Kolejne wypociny "znawczyni"

Post autor: gajowy morucha »

http://wyborcza.pl/1,75968,14706363,Pie ... dycja.html

jeśli takich mamy profesorów to ...

aaa i gratuluje redakcji wyborczej za świetnego fachowca

Po przeczytaniu tego tekstu zastanawiam się czy czasem panią Środę nie zgwałcił w lesie jakiś pijany myśliwy lub leśniczy :brawo:
bo żyje dla lasu
11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Post autor: 11 »

Awatar użytkownika
gajowy morucha
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 452
Rejestracja: środa 23 lip 2008, 20:30
Lokalizacja: z bagien

Post autor: gajowy morucha »

ups nie zauważyłem
W takim razie proszę moderatora o usunięcie mojego tamatu :help:
bo żyje dla lasu
Awatar użytkownika
lis22
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1764
Rejestracja: czwartek 11 sty 2007, 13:47
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: lis22 »

Najlepsze wypociny wysmażył PZŁ w odpowiedzi na ów artykuł ;)

http://forum.lowiecki.pl/download.ph...47308750_n.jpg
http://forum.lowiecki.pl/download.ph...14124497_n.jpg
...Łowiectwo w Polsce, w myśl prawa, stanowi element ochrony przyrody i wpisane zostało w działalność proekologiczną, ukierunkowaną na gospodarowanie zwierzętami łownymi, w celu zachowania różnorodności gatunkowej i całości ekosystemów przyrodniczych dla kolejnych pokoleń.
...
A pozyskanie zwierzyny jest niezbędne z wielu powodów zarówno przyrodniczych jak i gospodarczych. Trudno byłoby wytłumaczyć rolnikom, że ich uprawy będą zjedzone w stu procentach, bowiem nie wpływa się na liczebność zwierząt.
z tekstu może wynikać, ze nie ma żadnej formy ochrony upraw i plonów przed dzikimi zwierzętami poza odstrzałem ;)
i jeszcze ta " działalność proekologiczna " :lol: :jupi:
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

Piotrek pisze:Już określenie "feministka" jest dla mnie określeniem kompletnie wykluczającym tę panią z jakiejkolwiek dyskusji.
Jej poziom jest dnem. Metr mułu to mało. Szkoda gadać.
Awatar użytkownika
RR
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 9039
Rejestracja: niedziela 14 maja 2006, 21:27
Kontakt:

Post autor: RR »

gajowy morucha pisze:ups nie zauważyłem
W takim razie proszę moderatora o usunięcie mojego tamatu :help:
Wątki zostały scalone.
Przyrodniczy serwis informacyjny
Dziennik Leśny
Awatar użytkownika
gazda
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1276
Rejestracja: czwartek 15 lis 2007, 18:57
Lokalizacja: Beskidy

Re: Kolejne wypociny "znawczyni"

Post autor: gazda »

gajowy morucha pisze:
Po przeczytaniu tego tekstu zastanawiam się czy czasem panią Środę nie zgwałcił w lesie jakiś pijany myśliwy lub leśniczy :brawo:
Nie sadze zeby sie znalazł az taki desperat ..... nawet silne znieczulony :lol:
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Re: Kolejne wypociny "znawczyni"

Post autor: niziołek »

gazda pisze:
gajowy morucha pisze:
Po przeczytaniu tego tekstu zastanawiam się czy czasem panią Środę nie zgwałcił w lesie jakiś pijany myśliwy lub leśniczy :brawo:
Nie sadze zeby sie znalazł az taki desperat ..... nawet silne znieczulony :lol:
:lol:
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
Awatar użytkownika
gajowy morucha
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 452
Rejestracja: środa 23 lip 2008, 20:30
Lokalizacja: z bagien

Post autor: gajowy morucha »

gazda pisze:Nie sadze zeby sie znalazł az taki desperat ..... nawet silne znieczulony
skoro mijani myśliwi nie widzą do czego strzelają to wielce prawdopodobne jest również że nie widzą co gwałcą :lol:
no ale żeby leśniczy :lol: :wink:
bo żyje dla lasu
Awatar użytkownika
magda55
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16544
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 16:24
Lokalizacja: krakow

Re: Kolejne wypociny "znawczyni"

Post autor: magda55 »

gazda pisze:
gajowy morucha pisze:
Po przeczytaniu tego tekstu zastanawiam się czy czasem panią Środę nie zgwałcił w lesie jakiś pijany myśliwy lub leśniczy :brawo:
Nie sadze zeby sie znalazł az taki desperat ..... nawet silne znieczulony :lol:
Może w tym rzecz, że jednak się nie znalazł :wink:
Dobry humor nie załatwi wszystkiego ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć :)
Awatar użytkownika
gajowy morucha
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 452
Rejestracja: środa 23 lip 2008, 20:30
Lokalizacja: z bagien

Re: Kolejne wypociny "znawczyni"

Post autor: gajowy morucha »

magda55 pisze:
gazda pisze:
gajowy morucha pisze:
Po przeczytaniu tego tekstu zastanawiam się czy czasem panią Środę nie zgwałcił w lesie jakiś pijany myśliwy lub leśniczy :brawo:
Nie sadze zeby sie znalazł az taki desperat ..... nawet silne znieczulony :lol:
Może w tym rzecz, że jednak się nie znalazł :wink:
może znajdzie się chętny dla dobra Lasów Państwowych i Polskiego Związku Łowieckiego

P.S. do pani Środy: czy zbierając materiał do artykułu natrafiła pani co dzieje się z dianami czyli polującymi kobietami ? też piją idąc na polowanie? :wow:
bo żyje dla lasu
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

gajowy morucha pisze:P.S. do pani Środy: czy zbierając materiał do artykułu natrafiła pani co dzieje się z dianami czyli polującymi kobietami ? też piją idąc na polowanie? :wow:
Nie zapominaj, że środa jest feministką. Zatem Diany piją, zabijają, gwałcą... co tylko chcesz. :D
Awatar użytkownika
gazda
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1276
Rejestracja: czwartek 15 lis 2007, 18:57
Lokalizacja: Beskidy

Re: Kolejne wypociny "znawczyni"

Post autor: gazda »

gajowy morucha pisze:
P.S. do pani Środy: czy zbierając materiał do artykułu natrafiła pani co dzieje się z dianami czyli polującymi kobietami ? też piją idąc na polowanie? :wow:
Gorzej, Diany pija na umór i ida polowac czytaj mordowac by leczyc swe kompleksy wynikajace z krotkiego przyrodzenia :lol:
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Aż sie dziwię forumowym Dianom co jeszcze pyska nie obili co poniektórym wedle wyzwisk... ;/

Wcale sie p Środzie nie dziwię, na pierwszy rzut oka tak to wyglada moi drodzy...
Oczywiście nie moją zasadą jest wrzucanie wszystkich do jednego worka....przemielenie i rzucenie na żer.
:wink:
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Jenny pisze:Wcale sie p Środzie nie dziwię, na pierwszy rzut oka tak to wyglada moi drodzy...
Ale to nie chodzi o to jak to wygląda. Ja co sobie myślę o niektórych myśliwych to sobie myślę, ale mnie przede wszystkim rozwala to, że niby wykształcona kobieta, a ... Zabiera się za artykuł, który będą czytać ludzie - jak dla mnie już to wymaga tego, by choć trochę przygotowała się z tematu o którym zaczyna coś pisać. Ale jak ta niby wykształcona pani pisząc dla mas miesza leśnika z leśniczym, wplątuje w to myśliwych, nie rozróżnia czegoś takiego jak gospodarka łowiecka i gospodarka leśna, rzuca jakieś zdanie z czapy wzięte o tym z czego żyją nadleśnictwa, to jako czytelnik czuję się znieważona.
I żeby jasność była - nie czytuję gazety czy innych takich portali. Link do tego artykułu znalazłam na FB, wrzucony przez pewnego pana, który generalnie nie lubi chyba nikogo poza sobą i z ciekawości przeczytałam, bo napisał, że to święta prawda i sam by lepiej tego nie ujął...
Pani jest feministką, etyczką, filozofką, publicystką i etyczką, a zabiera się za temat o którym najwyraźniej pojęcie ma takie, że kiedyś w lesie była, myśliwego widziała.
Kiedyś popełniła artykuł o piłce nożnej i o tym, że zamiłowanie do piłki nożnej to przejaw patriarchatu, a gol (piłka trafia do bramki) to odzwierciedlenie plemnika zapładniającego komórkę jajową... Już wtedy sobie pomyślałam, że może lepiej by było gdyby ona w ogóle nie pisała. A teraz tym czymś o "łowiectwie" mnie tylko w tym przekonaniu utwierdziła.
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
ODPOWIEDZ