Zniżki na zakup nowego samochodu

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

gajowwy
początkujący
początkujący
Posty: 69
Rejestracja: sobota 17 lis 2012, 16:46
Lokalizacja: inąd

Post autor: gajowwy »

Jak byście przyjrzeli się grupom zawodowym jakim przyznawane są zniżki to zrozumieli byście o co chodzi. To zwykła forma zachęty do kupna bo czy prawnik, bądź lekarz kupuje podstawową wersję wyposażenia? A wiadomo, rabaty na aucie w którym za parę dodatków trzeba zapłacić kilka bądź kilkanaście tyś złotych tak naprawdę są fikcyjne. To jak 100 zł za każde wydane 1000zł w sklepie xxx.
Po drugie taki lekarz prawnik czy księgowy to rzetelny i sprawdzony płatnik - nawet jak weźmie auto w kredycie to nie ma problemu ze spłatą a jest nawet szansa że będzie serwisował auto w ASO jak się skończy gwarancja. Czysty zysk.

Rafał i Ania, Gdyby UOKiK miał coś przeciwko już dawno by działał bo forma takich zniżek istnieje już pewnie więcej niż 10 lat.
To co piszesz trochę socjalizmem pachnie. Dla wszystkich po równo i żadnego kułactwa...
W takim razie znieśmy zniżki dla inwalidów - czemu ja mam płacić moimi podatkami za ich jazdę autobusem. Konstytucja gwarantuje mi równość!
Powiadasz że nigdy nie skorzystałeś z jakiegoś rabatu bo inni z niego nie mogli skorzystać??
Awatar użytkownika
Rafał i Ania
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3056
Rejestracja: niedziela 16 sty 2011, 21:07

Post autor: Rafał i Ania »

gajowwy pisze:Jak byście przyjrzeli się grupom zawodowym jakim przyznawane są zniżki to zrozumieli byście o co chodzi. To zwykła forma zachęty do kupna bo czy prawnik, bądź lekarz kupuje podstawową wersję wyposażenia? A wiadomo, rabaty na aucie w którym za parę dodatków trzeba zapłacić kilka bądź kilkanaście tyś złotych tak naprawdę są fikcyjne. To jak 100 zł za każde wydane 1000zł w sklepie xxx.
Po drugie taki lekarz prawnik czy księgowy to rzetelny i sprawdzony płatnik - nawet jak weźmie auto w kredycie to nie ma problemu ze spłatą a jest nawet szansa że będzie serwisował auto w ASO jak się skończy gwarancja. Czysty zysk.

Rafał i Ania, Gdyby UOKiK miał coś przeciwko już dawno by działał bo forma takich zniżek istnieje już pewnie więcej niż 10 lat.
To co piszesz trochę socjalizmem pachnie. Dla wszystkich po równo i żadnego kułactwa...
W takim razie znieśmy zniżki dla inwalidów - czemu ja mam płacić moimi podatkami za ich jazdę autobusem. Konstytucja gwarantuje mi równość!
Powiadasz że nigdy nie skorzystałeś z jakiegoś rabatu bo inni z niego nie mogli skorzystać??
Tak księgowy czy lekarz spłaci i będzie serwisował ale wyda na to auto więcej niz model standard.
Nie porównuj inwalidy ze zdrowym bykiem bo to nie przystoi. Jeżeli ktoś jest inwalidą to my jako społeczeństwo mamy zasrany obowiązek mu pomóc
Nie korzystałem z takich rabatów nawet mnie nie obchodzi czy są, uważam że są nie fair.
tak naprawdę zniżki maja ci co kupują dużo aut a jak powiedziałeś te zachęty dla grup zawodowych to pic na wodę fotomontaż, mnie natomiast chodzi o to że nie można jednych faworyzować a innych nie , bo możemy dojść do absurdu(często juz tak jest) że obiad jeden dostanie darmo bo to znajmy królika a drugi zapłaci 200%

A w temacie co do cen auta , najlepiej zebrać oferty od kilku dealerów konkretnej marki i pójść do twego co da lepsze warunki , auta osobowe czy terenowe nie sprzedają się jak busy czy ciężarówki więc w ten sposób można sporo wyciągnąć
Siedzą na Wall Street panowie z pejsami
mozolnie pracują nad zerami
do zera wciąż doliczają zera
to się nazywa finansjera (G.M.)
ODPOWIEDZ