Wiatr ze wschodu

O miejscach, które zwiedziliście, o których chcecie opowiedzieć...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rojber1410
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4091
Rejestracja: wtorek 05 kwie 2011, 23:07
Lokalizacja: ADELNAU

Post autor: rojber1410 »

Piotrek pisze:drwalnik, jak na razie "ludzie" to tylko Ty. Natomiast chamy, którym język wypowiedzi (jak by nie było artystycznej) Elwooda zupełnie nie przeszkadza to: Góral, Sten, Agnieszka, Zul i ja (co najmniej). Nie sadzisz, że jesteś w mniejszości?
:beer: :spoko:
Są na tym forum ludzie, którzy bez użycia wulgaryzmów nagminnie obrażają innych uczestników, czy pewne grupy ludzi...albo osobnicy co to tygodniami potrafią spierać się na jakieś debilne tematy nie mające żadnego związku z "naszym" leśnym forum, doprowadzając do szewskiej pasji innych użytkowników, i patrząc na to byłem często przekonany, że obsługa forum ma z tego ubaw...niestety ale tak to widzę. Między innymi właśnie z takiego powodu zrobiłem sobie dłuższą przerwę w byciu tutaj, i nawet poważnie myślałem przez ten czas co by nie zrobić tego samego co uczynił wczoraj Elwood...
A jego "wulgaryzmy" :D ...bez nich Jego relacje z podróży to jak kapusta bez skwarek albo piwo bezalkoholowe :P jakoś do występujących publicznie kabaretów używających "słów powszechnie uważane za obelżywe" nikt się nie czepia...może by tak jeszcze wpaść do galerii i muzeów cycki na obrazach zamalować bo jak to tak w publicznym miejscu...
Skumbria pisze:
Piotrek pisze:którym język wypowiedzi (jak by nie było artystycznej)
wulgaryzm artystyczny..... a co to takiego :?:
"K..wa" to poetyckie wyrażenie niewysławialnej duszy...
Marian Janusz Heinrich Gottlieb Paździoch von BĹąmberstein
Nie wiem, ile wytworzyliśmy niedorzecznych kodeksów postępowania i bezsensownych wierzeń religijnych; nie wiem też, jakim sposobem wryły się tak głęboko we wszystkich krajach świata w umysł człowieka; warto jednak zaznaczyć, że wierzenie wpajane w pierwszych latach życia, gdy mózg jest wrażliwy, staje się niemal instynktem; a zasadniczą cechą instynktu jest to, że się go słucha niezaleąnie od tego, co mówi rozum. Karol Darwin
Elwood

Post autor: Elwood »

Cha... No muszę, bo się uduszę :)
Skumbria pisze:
Piotrek pisze:którym język wypowiedzi (jak by nie było artystycznej)
wulgaryzm artystyczny..... a co to takiego :?:
Wystarczy wygóglać hasło i znajdziesz wiele interesujących odpowiedzi, np. tą:

http://www.obserwatorium.org/index.php? ... &Itemid=64

Kolega Skumbria mnie rozbawił.
W uszach moich zaraz tli się Bal na Gnojnej.
Wzorowy establiszment forumowy stojący na straży moralności, martwiący się o wychodzących... :lol:
Po trupach oczywiście... A ja ze zdumieniem stwierdziłem wczoraj, że wątek - Wiatr ze wschodu przebił już w liczbie odwiedzin lube memu sercu Cmentarze z Wielkiej Wojny.
Rozumiem, że Kolega prowadzi tu taki rachunek swoisty...

Strasznie mi nie poręcznie być sędzią w "swojej sprawie" ale zdarzyło mi się tymi tekstami wyciągnąć człowieka z samobójczego doła i przywrócić życiu. Człeka bardzo wartościowego.
Wielu przy "tych" tekstach siadało do porannej kawy i potrafiło sięgnąć poza warstwę wulgaryzmów, traktując je zapewnie jako sól, czy pieprz w zupie, jak ja. Traktując przy tym, co piszę, jako lek dla duszy, bo również dla duszy mojej lek to jest.

I co z tym zrobisz Kolego Skumbria?

Z szacunku dla tych, co klikają i odchodzą pisał tu więcej nie będę.
Awatar użytkownika
magda55
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16544
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 16:24
Lokalizacja: krakow

Post autor: magda55 »

... "chodz! czemu nie chodzisz? jeszcze nie ma 2 kilometrów. Ja tam rachuję!" ...

No nie, nie uwierzę, że można tę odrobinę chili w czekoladzie, czy wisienkę (ze spirytusu, a jakże) na torcie porównać do :
...."ot tak po prostu łazić w zabłoconych butach, "rzucać mięsem" gdzie i jak tylko się podoba ..."jak to modulacja określiła w innym wątku.

Może jestem popaprana, ale z przyjemnością i głodem poznawczym czytam te "pieprzne" historie. ( ... :beer: ... , czy linki do ciekawostek w plotkarskich portalach jakoś mnie nie rajcują ;/ )

Czuję winna, bo naciskałam na zamieszczenie tej notki mimo oporów Elwooda.
Niniejszym, proszę o wybaczenie i oddalam się na Kopiec


"A niech was wszyscy diabli"
Dobry humor nie załatwi wszystkiego ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć :)
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77788
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... kończymy w tym wątku dyskusję na temat wulgaryzmów ... jak widać, niektórzy bardzo osobiście odbierają moje uwagi, porównania dotyczące całego forum, a nie tego konkretnie wątku, itp. ... szkoda, że zabrakło w tym wszystkim dystansu i spojrzenia z boku, którym my jako obsługa tego forum musimy zachować bez względu na sympatie, koleżeństwo (stąd dość ostra reakcja np. na słowa Niziołka w innym temacie) ... ja kończę dyskusję na ten temat ... widzę, że moja rola ograniczy się od dzisiaj tylko do technicznej opieki nad forum ... następne posty nie na temat wyprawy Elwood'a z tego tematu będą usuwane bez ostrzeżenia ...
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Na zgodę mogę jedno z piórek podesłać co to przy sianowaniu znalazłam...

:)


Obrazek

Dodam, że to piórka żurawia...
Aha , to co najważniejsze-


William Wharton - życie jest zbyt krótkie, zbyt ważne by je zmarnować
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
Awatar użytkownika
zul
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14733
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 00:25

Post autor: zul »

drwalnik pisze: szkoda, że zabrakło w tym wszystkim dystansu i spojrzenia z boku,
Dopytam: komu zabrakło ?!
Awatar użytkownika
rojber1410
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4091
Rejestracja: wtorek 05 kwie 2011, 23:07
Lokalizacja: ADELNAU

Post autor: rojber1410 »

Jenny pisze:Na zgodę mogę jedno z piórek podesłać co to przy sianowaniu znalazłam...
Taaaa, sie przyznaj lepiej jak żurawina smakuje :wink:
Nie wiem, ile wytworzyliśmy niedorzecznych kodeksów postępowania i bezsensownych wierzeń religijnych; nie wiem też, jakim sposobem wryły się tak głęboko we wszystkich krajach świata w umysł człowieka; warto jednak zaznaczyć, że wierzenie wpajane w pierwszych latach życia, gdy mózg jest wrażliwy, staje się niemal instynktem; a zasadniczą cechą instynktu jest to, że się go słucha niezaleąnie od tego, co mówi rozum. Karol Darwin
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Rojber, proszę Cię... :P

Tylko piórka, tych co to na mojej łace żerują ... :D

Ja tam bardziej wegańska jestem na lato ... :wink:

Obrazek

:spoko:

,,Żurawinka,,-picha.. a jakże uwarzyłam. :D

Obrazek
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105121
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

drwalnik pisze:następne posty nie na temat wyprawy Elwood'a z tego tematu będą usuwane bez ostrzeżenia ...
Super. Znaczy się przenosimy dyskusję do innego wątku? To ja proponuję "Problemy z forum" bo to jest poważny problem z forum. Czy się komuś to podoba czy nie.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
RR
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 9039
Rejestracja: niedziela 14 maja 2006, 21:27
Kontakt:

Post autor: RR »

Wielce nerwowa atmosfera zapanowała w tym wątku, a przecież wszystkim nam chodzi o to samo - żebyśmy czuli się TU dobrze.
Najgorszym wyjściem z sytuacji jest obrażanie się, czy jak to napisał Góral w innym temacie, unoszenie honorem. Gdybym brał do siebie wszystkie odzywki (w tym również wyzwiska) kierowane pod moim adresem na forum, dawno by mnie już z Wami nie było...
Proponuję kompromis; zapomnijmy o tym co negatywnego wydarzyło się w tym wątku w ostatnim czasie i wróćmy do dyskusji.
Pamiętasz Elwood, kiedyś obiecywałeś:
Jarek pisze:
Elwood pisze:straśnie mi tu atmosfera odpowiada.
Tylko proszę ograniczaj do niezbędnego minimum używanie słów typu "kur...". Ok? Dzięki
Elwood pisze:Oczywiście.
Tyczy się to tylko relacji (dostepnej pod innym adresem). Nie widzę potrzeby, tak epatować na "co dzień" :)
PZDR
Zobacz jaką masz TU publikę...
Mam nadzieję, że opowiesz nam jeszcze niejedną ze swoich przygód, a moderacja -jeżeli wymsknie Ci się jakieś przekleństwo, nie będzie robić rewolucji.

Howgh.
Przyrodniczy serwis informacyjny
Dziennik Leśny
Awatar użytkownika
rojber1410
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4091
Rejestracja: wtorek 05 kwie 2011, 23:07
Lokalizacja: ADELNAU

Post autor: rojber1410 »

RR :brawo: :beer:
Nie wiem, ile wytworzyliśmy niedorzecznych kodeksów postępowania i bezsensownych wierzeń religijnych; nie wiem też, jakim sposobem wryły się tak głęboko we wszystkich krajach świata w umysł człowieka; warto jednak zaznaczyć, że wierzenie wpajane w pierwszych latach życia, gdy mózg jest wrażliwy, staje się niemal instynktem; a zasadniczą cechą instynktu jest to, że się go słucha niezaleąnie od tego, co mówi rozum. Karol Darwin
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105121
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

RR, i za to Cie lubię :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Hania
wiceminister
wiceminister
Posty: 30246
Rejestracja: czwartek 16 gru 2004, 00:00
Lokalizacja: Z-ec

Post autor: Hania »

RR pisze:Zobacz jaką masz TU publikę...
Mam nadzieję, że opowiesz nam jeszcze niejedną ze swoich przygód, a moderacja -jeżeli wymsknie Ci się jakieś przekleństwo, nie będzie robić rewolucji.
I po tym optymistycznym akcencie... powróćmy, proszę do porządku dziennego :)
Nie warto się kłócić, obrażać, palić mostów... Czy nie może znowu zawitać u nas miła, przyjazna atmosfera? :)

Wypijcie :beer: na zgodę :) i zakopcie topory wojenne ;) bo smutno się zrobiło, a i jakieś to wszystko przykre... :(
"Zielono mi, zielono w głowie,
zielone trawy obrastają mą skroń,
zielony mętlik, o którym nie powiem,
zielone me czoło ociera ma dłoń..."
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170038
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Drogi Drwalniku, to może przywróć (cie) wykasowany tekst Elwooda, ewentualnie wykropkuj (cie) słowa uważane za nieładne - delikatnie rzecz nazywając. Szkoda, że tekstu tego już nie ma ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
JĘDREK
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6951
Rejestracja: środa 16 sty 2008, 18:16
Lokalizacja: z siebie samego

Post autor: JĘDREK »

I koniec "Pier … ze wschodu" …? :shock:
Właściwie to do turystyki już nie będzie po co zaglądać …
Po chu …, jak Elwood na banicji … ;/

Ale "ludzie, którzy tutaj bywają" wiedzą lepiej, co chamstwo i pospólstwo czytać powinno … 8)
Dziękuję "ludziom" bardzo …
Za czujność i opiekę nad moją wątpliwej wartości moralnością i duchem bezecnym, o głupocie swojej już nie wspominając … :?

"Wielkieś mi uczynił pustki w domu moim,
Mój drogi Elwoodzie, tym zniknieniem swoim!
Pełno nas, a jakoby nikogo nie było:
Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło."


Info dla "ludzi":
Pier … = pierdnięcia
Chu … = chusteczkę
"Nie popędzaj mnie. Nie dalejwięcuj mnie"
Elwood

Post autor: Elwood »

Druzja, ni ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Ja nie czuję do nikogo urazy.
Właściwie, to nie wiem, co czuję...

Przykro mi Was (wspaniałych Kibiców moich skromnych przygód, pisanych spontanicznie, bez korekty, z marszu, przy kompie, po prostu) zostawiać ale z koła powoli, jakby niezauważalnie, zesżło powietrze... Pompki nie wziąłem, jechać się nie da, to kolejna kiszka i mam dość...
Czasami ktoś się zatrzyma i oferuje pomoc, ale ja już chcę tylko posiedzieć przy drodze.
Potrwa to chwilę, za nim się zbiorę. Może nie chwilę a dwie...
Może faktycznie bardziej odpowiednie i bezpieczne w tym dziale są/będą tematy typu:
- Dzielnicowy odnalazł zagubionego grzybiarza.
- Świętokrzyskie: Uwaga na zwięrzęta na krajowej drodze nr 73...

Tymczasem na koniec ciężkiego dnia...


DOBRANOC
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105121
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Elwood pisze:Tymczasem na koniec ciężkiego dnia...
O kur...a, jak pięknie...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
zul
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14733
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 00:25

Post autor: zul »

Elwood pisze:Może faktycznie bardziej odpowiednie i bezpieczne w tym dziale są/będą tematy typu:
- Dzielnicowy odnalazł zagubionego grzybiarza.
- Świętokrzyskie: Uwaga na zwięrzęta na krajowej drodze nr 73...
- nagroda za V kwartał tuż, tuż .......
Awatar użytkownika
motyl1974
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1927
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2007, 20:10
Lokalizacja: z mazowsza

Post autor: motyl1974 »

i ja czytałam Elwooda z przyjemnością....i co teraz?? :cry:
mazeno

Post autor: mazeno »

Obrazek
ODPOWIEDZ