Na jakich siedliskach najlepiej rośnie grab?

Selekcja drzew, szkółki, odnowienia, zalesienia, pielęgnowanie, inne...

Moderator: Moderatorzy

Silver

Post autor: Silver »

Gollum pisze:czarna kora, szeroko rozłożone korony, na ziemi tylko suche liście szeleszczą, wewnatrz półmrok...
a spróbuj cały dzień w upale 30 stopniowym po lesie się poszwendać i na koniec w takim "upiornym miejscu" w południe na odpoczynek obóz rozbij.. błogość.. cień i chłodek a i szansy "na kleszcza" co ważne kompletne zero bo trawy tam nie uświadczysz :) Ja to lubiłem douczać sie leśnictwa w naturalnych "salach wykładowych" więc i czasem z plecakiem na ramieniu w "aborygena" się pobawić musiałem. Cambridge - nizinna Puszcza Białowieska, Oxford - górskie lasy Bieszczad :) ...wstęp wolny, "wykłady" odbywają się cały rok :) Do dziś polecam takie "leśnictwa studiowanie" w wakacje naprawdę dociekliwej i Natury rozwiazań ciekawej młodzieży. Znacznie ciekawsze rzeczy podpatrzeć tam można niż na najbardziej nadętej konferencji naukowej mądrych i utytułowanych głów a bywałem i na takich (pozdrowiania "Brzost" bo wreszcie sobie Ciebie przypomniałem - nawet gadalismy kiedyś) ;) No ale ja się cholerka do zawodu wszak dla LP nie nadwałem :D
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77786
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

silver30+ pisze:No ale ja się cholerka do zawodu wszak dla LP nie nadwałem
zdradzisz mi może dlaczego?
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
ODPOWIEDZ