Międzyzdroje.

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wzw
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: piątek 21 kwie 2006, 13:33
Lokalizacja: Polska

Międzyzdroje.

Post autor: wzw »

Czy ktoś z Was urlopował na terenie ośrodka Nadleśnictwa Międzyzdroje - ciekawią mnie opinie czy warto tam jechać?
Navi
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2006, 18:23
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Navi »

Ja w zeszłym roku tam byłem. Co prawda tylko 2 dni, ale mam już jakieś pojęcie na ten temat.
Umiejscowienie: ośrodek na skraju lasu, kampingi w zabudowie barakowej, ośrodek z dala od miasta, głównych ulic i zabudowań (czyt. bezpieczny), do najbliższego sklepu ok. 1km, do stacji benzynowej jakieś 800m. Pieszo na przełaj do miasta ok. 1.5km, do plaży jakieś 2-3km.
Samochodem to będzie nawet 5-6 km (i problemy z parkowaniem w mieście). Ośrodek w skali od 1 do 10 oceniam na 4 punkty. Odejmuję za umiejscowienie i kiepski standard.
Z pobytu w tym ośrodku bardziej będą zadowolone osoby starsze (cisza, spokój, z dala od nadmorskiego gwaru), jednak dla młodszych, bardziej nastawionych na turystykę, plażowanie i imprezowanie będzie trochę nie teges. Wielki plus za cenę: w zeszłym roku 14 zł od oosby/doba.
wzw
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: piątek 21 kwie 2006, 13:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: wzw »

No właśnie, ta cena jest zachęcająca :))))

Do wyboru mam też Orzechowo, ale tam ceny jak w Hiszpanii, a Międzyzdroje troszki bliżej.
Wielkie dzięki za info :))))).
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77779
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

wzw pisze:Do wyboru mam też Orzechowo, ale tam ceny jak w Hiszpanii
ale za to europejski ;) standard :D
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
szczep
początkujący
początkujący
Posty: 45
Rejestracja: wtorek 16 maja 2006, 08:18

Post autor: szczep »

lepiej jechać po sezonie i zamieszkac gdzieś bliżej plaży (czytaj prywatna kwatera) i to za niewiele większe pieniążki. Byłem i sprawdziłem osobiście
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77779
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

a gdzie konkretnie?
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
ODPOWIEDZ