Nic nowego = pytanie o staż

Prawo pracy, prawo karne, zmiany w ustawodawstwie w LP...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lucy
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 16 lut 2010, 22:38
Lokalizacja: Kraków

Nic nowego = pytanie o staż

Post autor: lucy »

Jestem na stażu w LP. Oczywiście nie narzekam, ale zastanawiam się czy jest taka możliwość aby odbyć staż w dwóch miejscach, np. połowę w LP drugą w jakimś PN?? Czy ktoś może pomóc?? :)
Awatar użytkownika
Ferguson
leśniczy
leśniczy
Posty: 883
Rejestracja: sobota 12 maja 2007, 20:12
Lokalizacja: jestem z miasta

Post autor: Ferguson »

Dyrektor generalny może wszystko. Nie żartuję. Ja po stażu szukałem swego czasu pracy i w akcie desperacji zadzwoniłem do dglp, a tam dostałem cynk w jakim n-ctwie w kraju jest wolny etacik. Nie mam żadnych znajomości, dodam. Niesamowite, prawda. Lucy odwagi, dzisiaj trzeba iść przebojem!
Lasy Państwowe-A family company
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105131
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Ferguson pisze:a po stażu szukałem swego czasu pracy i w akcie desperacji zadzwoniłem do dglp, a tam dostałem cynk w jakim n-ctwie w kraju jest wolny etacik. Nie mam żadnych znajomości, dodam
Stary, wziąłeś DGLP "z zaskoczenia". Do głowy informującemu Cię nie przyszło, że może zadzwonić zwykły, "nieumocowany" Kowalski. Zadziałał mechanizm przyzwyczajenia, że dzwonią tylko ci poleceni przez odpowiednich ludzi. No i wygrałeś. Mechanizmy jak z Gogola...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Ferguson
leśniczy
leśniczy
Posty: 883
Rejestracja: sobota 12 maja 2007, 20:12
Lokalizacja: jestem z miasta

Post autor: Ferguson »

:lol:
Lasy Państwowe-A family company
zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Witajcie, nurtuje mnie pewne pytanie, zadałam je już w innym temacie, ale forum jest ogromne i dla zwiększenia szansy odpowiedzi pytam też tu:

Czy umowa o prace na stażu jest zwykłą umową o prace na czas określony na 1 rok? Czyli zwolnienia, urlopy itp. tak samo wyglądają? Czy też są jakieś kruczki pozwalające naginać KP?

Dziękuje z góry za odpowiedzi i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ