Sprzedawcy maszyn leśnych

Szczególnie dla Zakładów Usług Leśnych...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lasbro
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 15 mar 2011, 20:54
Lokalizacja: Mrągowo

Sprzedawcy maszyn leśnych

Post autor: lasbro »

Witam. Chcialbym dowiedzieć się czy ktoś tak jak ja został oszukany przez sprzedawcę maszyn leśnych. Kupiłem w październiku 2010r. nową przyczepę leśną od firmy Agromet- motoimport sp. z o.o. , maszyna ta od drugiego dnia po zakupie zaczęla się dosłownie sypać tj. wyginały się siłowniki 2szt., nie działał rotator, pogiął się chwytak, urwał się przegób, wyrobiły się po tygodniu tuleje- awarie te firma usuwała , każdą ok. dwoch tygodni czyli ok. 3m-cy maszyna nie pracowała, ja cierpliwie czekalem. Następna tj. siódma awaria to urwanie się całego dżwigu. Za radą prawnika odstapiłem od umowy, ale firma Agromet-motoimport nie chce słyszeć o czym kolwiek- efekt jestem zmuszony iść do sądu. Przyczepa od miesiąca stoi zepsuta , ja mam problemy z pracą a sprzedawca się śmieje.Ten sprzedawca powinien mieć zakaz handlu maszynami leśnymi. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
zul
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14733
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 00:25

Post autor: zul »

Mam od nich przyczepę, kolega też. Nie mam uwag, nie psuła się. (Odpukać) :(
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105239
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

lasbro pisze:Co o tym myślicie?
Ja myślę, że nie wiem co ty z tą przyczepą wyrabiałeś.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

emu282
początkujący
początkujący
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 28 gru 2009, 19:58
Lokalizacja: z lasu

Post autor: emu282 »

Ja tez u nich kupiłem przyczepę ,mam ją od roku i na razie nie narzekam myślę że coś przekombinowałeś z tą przyczepą i teraz się sypie :D
Awatar użytkownika
zul
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14733
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 00:25

Post autor: zul »

Chyba, że trafił Ci się jakiś wyjątkowo trefny model..... :cry:
koala_ww
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: piątek 17 wrz 2010, 13:07
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: koala_ww »

Zmień operatora przyczepa to nie forwarder 1t nie załadujesz na pełnym wysięgu. Owszem u mnie też pękła podstawa żurawia ale przesadziliśmy z klocami.
"Jeśli A oznacza szczęście, to A=X+Y+Z, gdzie X - praca, Y - rozrywki, Z - umiejętność trzymania języka za zębami." Albert Einstein
ODPOWIEDZ