Egzamin po stazu w RDLP Olsztyn

Technikum, liceum profilowane, studia leśne i przyrodnicze...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Mateusz1987
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 11:29
Lokalizacja: Polska

Egzamin po stazu w RDLP Olsztyn

Post autor: Mateusz1987 »

Zwracam sie z prosba o pomoc w sprawie egzaminu po stazu w RDLP Olsztyn. Mam egzamin 4 listopada, moze ktos ma jakies pytania z poprzedniego egzaminu(ow) lub ktos moze podpowiedziec na co nalezy zwocic najwieksza uwage i jaki dzialy sa wazne???
nalesnik1988
początkujący
początkujący
Posty: 114
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2008, 20:29
Lokalizacja: puszczańskie bory

Post autor: nalesnik1988 »

również przyłączam się do kolegi:) też mama egzamin 4 listopada w Olsztynie i też bym prsoił i jakąś pomoc z Waszej strony.
zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Pytania się lubią powtarzać, więc poproście osoby, które pracują od niedawna, jeśli mają jakieś materiały (a wiele osób ma), to na pewno pomogą.
pietr007
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 03 lut 2009, 17:34
Lokalizacja: kaszuby

Post autor: pietr007 »

nono a jak sie nie zan takich osób?hehe może jednak ktoś coś napisze? Masz coś mateusz?
Awatar użytkownika
ludvik
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2477
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:33
Lokalizacja: szuflandia

Post autor: ludvik »

ustawę o zamówieniach publicznych poczytajcie, normy KJW, zamienniki na drewno stosowe, z łowiectwa coś o planach rocznych i wieloletnich, kto zatwierdza kto opiniuje dla obw dzierżawionych i zarządzanych, siewy wiosenne i jesienne, z entomologi warto spojrzeć na terminy wykładania pułapek oraz na skrótową biologię ważniejszych szkodników ( w jakiej postaci co zimuje itp.) to z przed "kilku lat" :wink:
magda22
początkujący
początkujący
Posty: 195
Rejestracja: niedziela 05 kwie 2009, 19:02
Lokalizacja: jesteśmy?

Post autor: magda22 »

ja miałam pytanie o to które z drzew wyst. w Polsce owocują po 2 latach od zapylenia.
ODPOWIEDZ