Myśliwi obwiniają kreskówki Disneya

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77839
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Myśliwi obwiniają kreskówki Disneya

Post autor: drwalnik »

"Kreskówki Disneya są odpowiedzialne za nierealistyczny stosunek ludzi do zwierząt i brak lęku przed niebezpiecznymi gatunkami - uważają myśliwi. "Moim zdaniem, odpowiedzialny za to jest Walt Disney, w którego filmach zwierzętom przypisuje się typowo ludzkie cechy. Ludzie nie rozumieją, że dzikie zwierzę nie jest miłą maskotką do głaskania i może im zrobić prawdziwą krzywdę" - mówi południowoafrykański myśliwy James Cameron." reszta na onet.pl
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Kasia
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3830
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: z dziupli
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Szukanie dziury w całym; a co z tymi,którzy nie oglądają kreskówek?Moim zdaniem, owszem, kreskówki są mało realistyczne,ale po to są kreskówki,jak ktoś nie może znaleźć przyczyny takiego a nie innego zachowania u ludzi to szuka pierwszego lepszego winnego!A, że padło na Disneya to nic nowego, moje dziecko kiedyś tłumaczyło mi,że można przecież latać na parasolce, bo jak Donald latał, to dlaczego inni ne mogą?Jako dorosła osoba usłowałam kilka lat temu pogłaskać jastrzębia w Warcinie,wiedziałam,że nie wolno,że to drapieżnik,że "zapoluje" na moją łapę jak tylko ją wyciągnę w jego stronę,ale jakoś sama mi się ręka "wymsknęła".W ostatniej chwili powstrzymał mnie opiekun ptaka,a tak mnie te pióra korciły,żeby ich dotknąć!I kreskówek z jastrzębiami w roli głównej nie oglądłam!Wydaje mi się,że przyczyna jest w czymś innym,w naszej niewiedzy i niezbyt częstym kontakcie z dzikimi zwierzętami,przepraszam ale nie odziennie spotykamy na swojej drodze niedźwiedzie,jastrzębie czy lewki. :D
Awatar użytkownika
czklott
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1026
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: czklott »

Tekst mojego dziecka wyciagajacego reke do rozgrzanego piecyka gazowego:
"Ja wiem, ze nie wolno. Ale ja MUSZE ..."

Pzdr
Czeslaw
Awatar użytkownika
Gollum
VIP
Posty: 3956
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Gollum »

Disney jak Disney, ale Wołk i Zajec, te dopiero namotają w głowach. I tłumacz potem dziacku, że zajec wcale nie chodzi do szkoły, a wołk nie przesiaduje w knajpach :mrgreen:
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77839
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... wilk jest wynaturzonym obrazem zła ... a zając jest mądry i dobry .... coś w tym jest ... wilków przybywa, zajęcy odwrotnie ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Borsuk
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5015
Rejestracja: czwartek 06 sty 2005, 00:00
Lokalizacja: tubylec

Post autor: Borsuk »

zajęcy odwrotnie ...
... eee, tak źle to chyba nie jest, zauważyłem nawet lekką poprawę ...

8)
... chcesz pokoju - szykuj się na wojnę ...
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77839
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... no tak, zezwolono przecież na odstrzał kilku wilków :D ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
ODPOWIEDZ