Wąż spowodował opóźnienie pociągu

Zagadnienia z szeroko pojętej ekologii, przyrody, środowiska i biologii...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77836
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Wąż spowodował opóźnienie pociągu

Post autor: drwalnik »

... ale jazda: "Dwumetrowa samica pytona tygrysiego została nadana w kolejowej przesyłce kurierskiej ekspresem Pieniny z Warszawy Wschodniej do Krakowa i Rzeszowa. Tuż przed Krakowem wąż wypełzł z przesyłki i spowodował kilkudziesięciominutowe opóźnienie pociągu." donosi Rzepa.
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Hania
wiceminister
wiceminister
Posty: 30252
Rejestracja: czwartek 16 gru 2004, 00:00
Lokalizacja: Z-ec

Post autor: Hania »

Umarłabym ze strachu, gdybym zobaczyła takiego potwora pełznącego po pociągu :shock: :shock: :shock:

--
Pozdrawiam serdecznie
Hania
"Zielono mi, zielono w głowie,
zielone trawy obrastają mą skroń,
zielony mętlik, o którym nie powiem,
zielone me czoło ociera ma dłoń..."
Awatar użytkownika
Gollum
VIP
Posty: 3956
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Gollum »

Nie umarłabyś. Ja też myslałem, że umrę na zawał, gdy dotknie mnie wąż. Aż raz właściciel sklepu zoologicznego w sąsiednim osiedlu zaczął w sobotę organizować darmowe głaskanie węży. I dzieci się uparły, że one muszą pogłaskać pytona. Żona się zaparła, więc ja musiałem z nimi pójść. I gdy właśnie identyczny co ten, bo dwumetrowy i identycznej barwy pyton owijał się wokół szyi trzyletniego wtedy Krzyśka, a ten go bezcerewmonialnie ciągnął za ogon, pomyslałem: raz kozie śmierć; skoro dzieci się nie boją, to ja mam się bać. I dotknąłem. Mało że nie umarłem, to przyznałem rację tym, co twierdzą, że dotknięcie węża jest bardzo przyjemne.
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77836
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... a co w tym przyjemnego?
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Gollum
VIP
Posty: 3956
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Gollum »

Dotknij, to się przekonasz. Wąż jest w dotyku gładki, aksamitny. Przyjemniejsze są te cieńsze, bo są jak aksamitna lina. Dusiciele może trochę mniej, bo pod skórą czuje się twarde sploty mięśni.
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77836
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... będę się musiał wybrać do sklepu zoologicznego, ciekawe tylko, czy uda mi się przełamać pewne obawy ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
ODPOWIEDZ