Arc View

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
diablo
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: czwartek 05 paź 2006, 07:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Arc View

Post autor: diablo »

Czy ktoś ma może jakiś plik pozwalający przejść z wersji 3.2a na 3.3 byłbym wdzięczny za informacje. Z góry dziękuję. Wesołych Świąt.
Mietol
początkujący
początkujący
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 21:08
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: Mietol »

Nie wiem czy istnieje taka mozliwość przejścia ze starszej wersji na nowszą za pomocą pliku(jeżeli sie myle to prosze o poprawienie mnie), w jakimkolwiek programie. Chyba trzeba po prostu kupić nową wersję:)
Ale w gruncie rzeczy te dwie wersje ArcView praktycznie sie nie różnią. Aktualnie przerabiam sobie różne ćwiczenia z ArcView 3.3 na ArcView3.2 i nie ma żadnych problemów. Różnią sie tylko małymi szczegółami,ale praktycznie to ciągle to samo:)
sp5
początkujący
początkujący
Posty: 92
Rejestracja: wtorek 06 lis 2007, 16:47
Lokalizacja: lp

Post autor: sp5 »

Ściądam właśnie pirata v3.3
tom
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105063
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Mietol pisze:Nie wiem czy istnieje taka mozliwość przejścia ze starszej wersji na nowszą za pomocą pliku(jeżeli sie myle to prosze o poprawienie mnie), w jakimkolwiek programie. Chyba trzeba po prostu kupić nową wersję:)
Nie wiem czy to możliwe w ArcView (nie chciało mi się googlać) ale miałem Adobe Photoshop Lightroom w wersji 1.2 i któregoś dnia Adobe Software Updater uprzejmie mnie zawiadomił, że jest już nowa wersja oraz zapytał czy chcę zrobić upgrade. Od tej pory mam wersję 1.3, a przejście polegało na zainstalowaniu tylko jednego pliku :) To tak okiem laika.
A teraz poważnie i okiem informatycznym. To czy musisz kupić nową wersję czy wystarczy jeden plik poprawek/upgrade zależy głównie od dwóch czynników:
  1. rozmiaru zmian a co za tym idzie rozmiaru pliku jaki należy zainstalować
  2. zapisów w licencji oprogramowania - albo po zakupie masz prawo do upgrade albo nie
sp5 pisze:Ściądam właśnie pirata v3.3
Ja bym tak otwarcie sam na siebie nie donosił...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ