Postępowanie dyscyplinarne

Prawo pracy, prawo karne, zmiany w ustawodawstwie w LP...

Moderator: Moderatorzy

iwanow
leśniczy
leśniczy
Posty: 928
Rejestracja: wtorek 01 sty 2008, 15:14
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Post autor: iwanow »

Nareszcie! Już się bałem, że zamilczycie mnie na śmierć!
Na odpowiedź nie liczysz – bo zburzyłem Twój spokój.
Działalność edukacyjna? Opowiadanie przedszkolakom o rębniach to nie jest działalność edukacyjna. Na ilu zajęciach, które prowadził byłeś – w ogóle byłeś? Nie żyjemy w okresach dekoniunktury, więc szkoda ten temat poruszać. Teoria i praktyka? Osoba, o której piszesz to żywy przykład braku wiedzy teoretycznej i praktycznej. Kryształowa uczciwość? Raczej nieporadność – załóż nowy temat, to podyskutujemy dalej. Są też sądy powszechne, a „bardzo ciężkie obrazy” są karalne – chętnie wywlokę kryształową czystość naszego kolegi. Jestem krnąbrny, uparty i kłótliwy – dopóki siedziałem w lesie był spokój. Po co mnie stamtąd wyciągaliście? Po co mnie mieszaliście do nie moich spraw? Gdy człowiek pracuje, to nie myśli o głupotach.
Póki co – jako ten z wieloletnim doświadczeniem związkowym – powiedz mi lepiej, co mam zrobić, gdy osoby, które z racji pełnionych obowiązków powinny świetnie znać Kodeks Pracy – świadomie go łamią i lekceważą, licząc na to, że nie zauważę tego? W piątek (z pieczątką „wpłynęło”) wrzucę tu kilka dokumentów – podyskutujesz z nimi?
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104872
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

siergiej pisze:Może nie ma zmysłu handlowego ale plan sprzedaży wykonuje a drewno nie ulega deprecjacji. A choćby nawet zgniło parę metrów opału to czym to do cholery jest w porównaniu z tym, że jakiś dzieciak będąc dorosłym człowiekiem nie wywiezie do lasu fury śmieci, nie będzie wypalał na wiosnę trawy i że nie przejdzie obok takich faktów obojętnie.
Mnie tam na razie nic do waszych osobistych animozji. Ale tu powyżej widzę pewne nielogiczności.
Albo drewno nie ulega deprecjacji i nie przywołujmy argumentu "A choćby nawet zgniło...". Albo parę metrów zgniło wiec nie piszmy, że "nie ulega deprecjacji".
Poza tym jakoś nie wierzę, że ktokolwiek swoimi osiągnięciami na polu edukacyjno-oświatowym może wybronić sie ze strat materialnych. Jeśli tak gdzieś jest to ja zaczynam wierzyć, że żyję w jakimś świecie równoległym abo co innego...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

lues
początkujący
początkujący
Posty: 172
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 09:05
Lokalizacja: z LP

Post autor: lues »

Wiesz co Silver? Nie miażdż już mnie.;-) Tą nagrodę będziesz miał i bez tego. Postanowiłeś uglebić proste przesłanie o srebrze, złocie, mowie i milczeniu wmawiając wszystkim, że jestem tu na delegacji.
A techniki wywierania wpływu i manipulacji trenuj dalej na wyznawcach z fanclubu. Nimi dalej bez problemu zakręcisz metodami z kursu dla akwizytorów.

Nie odpowiadaj. Duszno tu. Pa, pa.
Silver

Post autor: Silver »

lues pisze:Nie odpowiadaj
Wybacz, ale jednak odpowiem...
lues pisze:Wiesz co Silver? Nie miażdż już mnie.;-) Postanowiłeś uglebić proste przesłanie o srebrze, złocie, mowie i milczeniu wmawiając wszystkim, że jestem tu na delegacji.
Przecież ja mam do "miażdżenia" Ciebie jedynie ekran, klawiaturę i tę ciupkę szarej masy między uszami. To daje wg Ciebie jakąś przewagę? Masz dokładnie to samo w swym "arsenale". Nie jestem nieomylny, polemizuj i przekonuj do swych racji skoro jesteś co do ich słuszności przekonana. Jeśli jednak Twym przesłaniem jest "zamilknij, a jeszcze lepiej zniknij", to chyba się nie dostosuję. Nie jestem tu moderatorem, nic nikomu nie wycinam, nie obrażam Cię, nie "krzyczę", wbrew temu co piszesz nic nie sugeruję i domniemuję. Uważam jedynie, że nie masz racji. Jak źle znosisz krytyki mogę rzecz jasna więcej Cię nie "miażdżyć" i mijać łukiem, tylko czy to ma sens? To forum jednak ...dyskusyjne.
lues pisze:Tą nagrodę będziesz miał i bez tego.
To mnie akurat obraża. Sporo tu pisałem nim ktokolwiek na pomysł tego plebiscytu wogóle wpadł. To nie mój pomysł zresztą. Jeśli uważasz, że to główna ma tu motywacja, to choćby po to by temu zaprzeczyć deklaruję, że niezależnie czy mam na nią cień szansy czy nie, to i tak nie chcę jej. Byłem już w tym roku całe trzy dni moderatorem, to może da się to podciągnąć po bycie "adminem" i z powodów proceduralnych mnie z tego plebiscytu wykluczyć? Objawiło się tu zresztą ostatnio sporo talentów forowych. Ja tam się na to cieszę i wolę by tu czasem popisali niż kultywowali Twe "złote milczenie" ;)
lues pisze:A techniki wywierania wpływu i manipulacji trenuj dalej na wyznawcach z fanclubu. Nimi dalej bez problemu zakręcisz metodami z kursu dla akwizytorów.
Znów mnie obrażasz. "Fanclub" jest żartem i jako żart powstał i jako żart jest traktowany. Przynajmniej przeze mnie. Jeśli Ci to przeszkadza i jest solą w oku, to poproszę Adminów, by to do kosza zwyczajnie wywalili. Będzie lepiej?
lues pisze:Duszno tu.
Niby gdzie? Czemu? Ktoś Cię tu knebluje? Byłaś kiedykolwiek moderowana? To w czym problem? ....jakbyśmy milczeli byłoby "przewiewniej"?
Awatar użytkownika
Skumbria
wiceminister
wiceminister
Posty: 36135
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 07:03
Lokalizacja: w drodze

Post autor: Skumbria »

Silver :roll: czy to Ty ?? I tak wolę czytać Ciebie, striełoka i gł.księgowego i Śmietana :) i innych piszących w tematach , a nie w ocenach piszących, przynajmniej różnorodność :tak: Smal więc te wycieczki "przewodników".
A co byś zrobił z tą statuetką, na co by Ci się przydała ?? :wink:
lues pisze:A techniki wywierania wpływu i manipulacji trenuj dalej na wyznawcach z fanclubu. Nimi dalej bez problemu zakręcisz metodami z kursu dla akwizytorów.
a co do tego :wink: testy przechodziłam i nici wyszły :lol:
Życie wymaga celnego oka i twardej ręki. http://www.solidarnosc.org.pl/
A gnębiciele naszego Narodu "Umacniają się w złym zamiarze, zamyślają potajemnie zastawić sidła i mówią sobie:Któż nas zobaczy i zgłębi nasze tajemnice?"
Rota https://www.youtube.com/watch?v=o_VL6ZYv2bE
https://youtu.be/r71UOZHy140
ODPOWIEDZ