Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

tumanleśny
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2596
Rejestracja: środa 19 lip 2023, 08:54

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: tumanleśny »

Góralu!
Zejdź że mnie, bo mi duszno.
No nie przywykłem. Tyle dobrych słów pod moim adresem. I to od kogo! Chyba się rozpłaczę z wzruszenia.
A może zmierz sobie temperaturę? Bo to ( nie obraź się ) normalne nie jest. To musi być gorączka....
Ale żeby nie było, że nie dość , że tuman to i niewdzięczne bydlę niezdolne docenić starań nad miarę skruszonego (?) : wielkie, wielkie podziękowania!
Tak, że: To, tamto, ten, tego, ten....
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

I kto tu kogo szturchał... :511:
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
tumanleśny
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2596
Rejestracja: środa 19 lip 2023, 08:54

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: tumanleśny »

Ale Wybaczysz mi ?
Proszę.....
Tak, że: To, tamto, ten, tego, ten....
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Nie wiem. Muszę się głęboko zastanowić. :twisted:
Najpierw złóż samokrytykę i dokładnie określ za co ten wspaniałomyślny gest miałbym uczynić... 8)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
tumanleśny
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2596
Rejestracja: środa 19 lip 2023, 08:54

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: tumanleśny »

Tak z dobroci Twojego serca....
Na kredyt....
Tak, że: To, tamto, ten, tego, ten....
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170027
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Sten »

Twardy bądź, a nie miękiszon ...
Się złamiesz to będzie Cię tumanił, śmieszył i przestraszał ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Warto było czekać do północy, a nawet dłużej. Tak kiepściącej Igi Świątek to ja jeszcze nie widziałem! 52 niewymuszone błędy??? Ludzie! Toż to kosmos jakiś! A co najciekawsze to ona ten mecz wygrała! Trzeba być mistrzem nad mistrzami żeby wygrywać grając tak dramatycznie źle, i to z przeciwniczkę wznoszącą się momentami na absolutne wyżyny swoich możliwości.
Wiem, brzmi to jak głupota jakaś, bzdurne pisanie dla gwiazdorzenia, paradoks nie wytrzymujący analizy logicznej i semantycznej... Ale tak właśnie było! I niech żaden tuman, który nie oglądał całego meczu, nie usiłuje podważać tego co powyżej! 8)
Iga dziś w nocy grała fatalnie ale w kluczowych momentach potrafiła na tyle się spiąć, wznieść na kosmiczny poziom, żeby wygrać kluczowe piłki i dzięki temu kolejne kluczowe punkty.
To musiało mieć jakieś podłoże fizjologiczne, psychologiczne, a najpewniej oba na raz. Może bolesny period, może zespół napięcia przedmiesiączkowego, a może kłótnia z kimś najbliższym?
Nie mnie tego dociekać. Mnie, robaczkowi kibicowskiemu, pozostaje jednak ciekawość, jak to dzisiaj będzie...? Ale dzisiaj mecz jeszcze później niż wczoraj, bo nie wcześniej niż o 1:30 naszego czasu. Doczekam...?
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
tumanleśny
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2596
Rejestracja: środa 19 lip 2023, 08:54

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: tumanleśny »

Wygrała?
Wygrała!
I to się liczy.
Co mi z pięknego meczu naszych p :P iłkarzy skoro przegrali?
:P :P :P :P
Tak, że: To, tamto, ten, tego, ten....
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77782
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: drwalnik »

... ostatnio coś tam podobno wygrali
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Widzę że drwalnik to zagląda do tego wątku jeno z adminowskiego obowiązku, i merytoryki żadnej to tu nie wniesie... :lol:
Mając świadomość, że chwilowo Piotrkowi snookerowych klimatów nie zaśmiecę dwa słowa o Hubercie Hurkaczu, który też w Miami startuje. Turniej męski niby na tych samych kortach co kobiecy, w tym samym czasie, a jednak oddzielny. Tu ATP, a tam WTA, a co dla nas najważniejsze to wyłączność na transmisje meczy WTA ma Canal+, a ATP Polsat. O ile C+ obecnie udostępnia "polskie" mecze kobiecego tenisa na youtube za friko, to Polsat strzeże męskiego tenisa jak jakiś skarb na lokacie. Łatwiej mając inną sieć, innego operatora tv sat niż Polsat, obejrzeć mecze piłkarskiej LM niż eliminacje jakiegoś podrzędnego turnieju męskiego tenisa... :cry: Ja, na szczęście, mam rozległe grono rodziny i przyjaciół więc zawsze u kogoś dostęp do Polsat Sport wyżebrzę.
Dziś Hubert Hurkacz w ramach III rundy turnieju ATP w Miami grał będzie z Sebastianem Kordą. Pewnie bym tu tematu tym spotkaniem nie wzbogacał, gdyby nie fakt, że z sympatią obserwuję karierę Sebastiana, bo on jest synem sławnego w czasach, gdy tenisem jako kibic bardzo intensywnie żyłem, Petra Kordy. To była ostatnia dekada XX wieku, era Fibaka już była dawno zamierzchłą, żaden Polak w tenisie wtedy nie brylował, więc kibicowałem głównie Samprasowi i kilku innym tenisistom, którzy z niemożliwych dziś do wyjaśnienia względów obdarzeni zostali moją sympatią. Między innymi Petrowi Kordzie.
Tenże Korda nigdy nie był w głównym szeregu tuzów tenisa, raczej trochę z tyłu, ale dorobił się na tyle, że został w USA (wraz z żoną też czeską tenisistką) gdzie spłodzili troje dzieci i wszystkie one są również sportowcami, z tym że już amerykańskimi. Sebastian jest z nich najbardziej znany, ale dwie panny Kordy też sporo znaczą, lecz w golfowym światku.
Takie szersze przedstawienie dzisiejszego rywala Hubiego wzięło się stąd, że on gra o dostępnej dla zwykłego człeka porze, około 19, a Iga rozpocznie mecz około pierwszej w nocy. Dziś położyłem się około trzeciej więc mogę nie doczekać... :]
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77782
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: drwalnik »

... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105117
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Piotrek »

Ale Hubert awansował. Jest dobrze.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Dziś wszelkie media w Polsce powtarzać będą te same pytanie: CO STAŁO SIĘ Z IGĄ ŚWIĄTEK?
Fakt, Iga przegrała mecz z kretesem, może nie tak drastycznie jak niegdyś, co boleśnie wspominam, Radwańska z Szarapową, ale dostała niezłe bęcki...
Więc co się stało, rodacy? Ano, nic się nie stało, wygrała tego dnia bezdyskusyjnie lepsza. Jak to w sporcie! Bez niespodzianek kobiecy tenis byłby równie nudny jak męski, a zwłaszcza ten w wykonaniu naszego najlepszego obecnie w te klocki, czyli Huberta Hurkacza. W odróżnieniu od Igi Hubert gra dalej, ale to co prezentuje chociaż stosunkowo skuteczne, to nudne jak flaki z olejem. Przez dwanaście gemów w secie bum-bum, co drugi serw to as nie do obrony, by doczekać do tie-breaka i pograć, już bez żadnych przewag, strzał i punkt lub nie, do siedmiu. W zasadzie można , a nawet trzeba by, grać od razu w ten sposób, to byłoby i krócej, i bardziej emocjonująco, a efekt ten sam. I tak dobrze że w Miami grają tylko do dwóch a nie do trzech wygranych setów.
Iga wybrała świetny moment na przegraną, bo dziś wieczorem "nasi" kopacze kopią się z Walijczykami, i to o wszystko. Zresztą innych meczów przed nimi już nie ma. Żałobne wycie po klęsce Igi łagodnie i naturalnie przejdzie w wycie nad klęską kopaczy.
Nic się nie stanie, Polacy, nic się nie stanie...
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
tumanleśny
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2596
Rejestracja: środa 19 lip 2023, 08:54

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: tumanleśny »

Matka Teresa z Kalkuty to przy Tobie jak Neron jakiś albo i Kaligula się jawi....
Tak, że: To, tamto, ten, tego, ten....
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Sie gwiazdorzy, panietumanie! 8)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105117
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Piotrek »

Młode kadry damskiego MMA rosną. Strach po czymś takim pomyśleć co zrobi, gdy dorośnie...

Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77782
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: drwalnik »

... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170027
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Sten »

Ciekaw jestem dlaczego u nas te wyścigi na rowerach BMX nie są popularne ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33795
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: góral bagienny »

Mało brakowało i by były, ale BMX klientelę zabrało BMW...
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67160
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Re: Wyjątkowo niezdrowy kącik sportowy

Post autor: Capricorn »

Sten pisze: poniedziałek 01 kwie 2024, 08:31 Ciekaw jestem dlaczego u nas te wyścigi na rowerach BMX nie są popularne ...
U nas są. Najwięcej w pewnym rezerwacie po sąsiedzku... ;/
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
ODPOWIEDZ