rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie stanowisk stopni służbowych oraz zasad wynagradzania w Służbie Leśne

Prawo pracy, prawo karne, zmiany w ustawodawstwie w LP...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77784
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie stanowisk stopni służbowych oraz zasad wynagradzania w Służbie Leśne

Post autor: drwalnik »

... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
crocidura
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3759
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 17:21
Lokalizacja: Węgorzyno

Re: rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie stanowisk stopni służbowych oraz zasad wynagradzania w Służbie L

Post autor: crocidura »

Z tego co widzę w paru kwestiach mocno się postarano...

Tracą osoby w wieku przedemerytalnym, bo ostatni awans jest bez zmiany kwoty wynagrodzenia.

Dodatkowo można zdegradować i obniżyć wynagrodzenie w ramach kary porządkowej bez powiadamiania strony związkowej. Podobno nie można karać dwa razy...?

W dodatku dołożono regionalnego inspektora który w zasadzie prócz wynagrodzenia niczym nie różni się od inspektora (wystarczyło dodać stopień).

Jak to jest ze to czego nie można na poziomie nadleśnictw udaje się w dyrekcji?

To jak tam ZZ ... kiedy rajd?
tumanleśny
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2596
Rejestracja: środa 19 lip 2023, 08:54

Re: rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie stanowisk stopni służbowych oraz zasad wynagradzania w Służbie L

Post autor: tumanleśny »

A podleśniczy czym się różni od gajowego?
A ja nieszczęsny myślałem, że już tego stanowiska nie ma....
A czemu strażnik leśny ma lepiej niż podleśniczy?
A jak wynagradzani są stażyści?
Wiem, to taki ni pies ni wydra.
Bo nie jest w Służbie Leśnej....., no ale.....
Poza tym jakoś tak się składa, że nic na lepiej dla pracowników a wszystko na gorzej.
Tak na odejście?
Znaczek, list i po uszach?
Wielka mi łaska z dwu lat płatnych i o dwa stopnie wyżej łaskawie zostawiono dwa lata, jeden stopień ale honorowy. Wydaje mi się, że dobrze, że już koniec(?) bo jak tak dalej by się bawili to ohoho co by mogli uszczknąć... :lol: :lol: :lol:
Tak, że: To, tamto, ten, tego, ten....
ODPOWIEDZ