Wakacyjne pamiątki...

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67105
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Agnieszka pisze:Ha! Dokładnie! Jesteśmy podobnie skrzywieni!
Również mnie w tą stronę krzywi... :lol:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
rutbekia
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 17303
Rejestracja: poniedziałek 24 sie 2009, 08:51
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: rutbekia »

Moje dziecię w wieku zupełnie dziecięcym zażyczyło sobie gipsowy "pomniczek" który do domu dojechał nieco poobijany.
Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.(Frank Zappa)
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

rutbekia pisze:Moje dziecię w wieku zupełnie dziecięcym zażyczyło sobie gipsowy "pomniczek" który do domu dojechał nieco poobijany.
Tia... My mamy drewnianego konika z drewna egzotycznego i wiechciem słomy zamiast ogonka ze skansenu w Olsztynku i Krzyżaka na koniu z mieczem, w szklanej kuli, którego obsypuje brokacik jak się nim potrząśnie, prosto z Malborka i drewnianą "żgmiję" z Bieszczadów i ... g:hmm Zapewne nie muszę tłumaczyć kto nabywał owe pamiątki g;)
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169948
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Agnieszka pisze:Zapewne nie muszę tłumaczyć kto nabywał owe pamiątki
No zdaje się, że ja wybrałem ową gadzinę ... :lol:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ