Minister się wycofuje...

Ochrona mienia w Lasach Państwowych...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77784
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... minister pilnuje swojego stołka
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Glaca
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6954
Rejestracja: czwartek 21 cze 2007, 13:18
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Glaca »

Sąd:
"Tylko fizyczne zablokowanie maszyn mogło przerwać prowadzone w Puszczy działania. Każdy dzień oczekiwania na rozstrzygnięcia władzy sądowniczej oznaczał kolejne połacie wyciętych drzew i – co wysoce jest prawdopodobne – nieodwracalne zniszczenie kolejnej części ekosystemu."

Teraz czas na zmianę zbrodniczej Instrukcji Ochrony Lasu: koniec z wykluczeniem i stygmatyzacją - nie będzie już drzew trocinkowych, pułapkowych i przypłaszczkowych. O opryskach na mniszkę nie wspomnę !

Użycie słowa szkodnik przez leśnika będzie karane, a ekosystemy dzięki Matce Naturze i dawnym "szkodnikom" będą się przepięknie przekształcać :shock:
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5602
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

A Sąd to skąd ma taką wiedzę ? Oj żeby za chwilę ulica nie ferowała swoich wyroków wg swojego prawa i co wtedy powie sędzia.
kefirgi
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 14:26
Lokalizacja: Z Zielonej Doliny

Post autor: kefirgi »

Koledzy a czy wiadomo wam coś na temat przesłuchania strażników leśnych z całej Polski w sprawie przekroczenia uprawnień na jednym z protestujących ekologów? Pytam ponieważ kilku kolegów dzwoniło juz do mnie i informowali mnie o sytuacji że byli przesłuchiwani na Policji ponieważ byli gdzieś widoczni na zdjęciach i szukają wszystkich osób mogących coś wiedzieć. Troche sie boję bo na jednym z tych zdjęć widać mnie również i mam nadzieję że to wszystko się uspokoi bo tylko odciągaliśmy ludzi od maszyn ale ponoć właśnie wtedy poszkodowany doznał uszczerbku na zdrowiu.
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105119
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

kefirgi pisze:Troche sie boję
A czego? Mówisz, że nic nie widziałeś i koniec rozmowy. A na wszelkie "dopytywania dodatkowe" odpowiadasz: "panowie, to było tak dawno temu, że nic nie pamiętam".
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

Jeżeli odciągałeś z okrzykiem "Ma być ból" to trochę może być na rzeczy. Mam nadzieją, że nie jesteś tym wąsatym strażnikiem na filmiku.. ;/
http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,2236 ... iczna.html
Sit
początkujący
początkujący
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 01 paź 2012, 22:03
Lokalizacja: z drzewa

Post autor: Sit »

Kolega mówiąc "ma być ból" w skrócie wytłumaczył zasadę działania siły fizycznej jako środka przymusu bezpośredniego. Bo jeśli nie było by bólu to by było mizianie zwane molestowaniem. :D Pozdrawiam wszystkich kolegów, my robiliśmy swoje dobrze. Nikt nie zginął, nikt nie odniósł obrażeń. Wynieśliśmy olbrzymi bagaż doświadczeń i zdobyliśmy kolejne sprawności harcerskie. :D
kefirgi
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 14:26
Lokalizacja: Z Zielonej Doliny

Post autor: kefirgi »

Nie, nie jestem tym "wąsatym" strażnikiem ale byłem niedaleko niego i właśnie przez kilka osób piętno AKCJI BIAŁOWIEŻA odbija się na nas do dziś.
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

Jak się wlazło między wrony.... ;/
kefirgi
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 14:26
Lokalizacja: Z Zielonej Doliny

Post autor: kefirgi »

Tak wszystko rozumiem, tylko dlaczego jak Pan Minister był w potrzebie to My pomagaliśmy a nam już nie nie ma za bardzo kto pomóc i odwracają się od nas...radźcie sobie sami.
Wagner
początkujący
początkujący
Posty: 205
Rejestracja: wtorek 28 mar 2017, 15:49
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Wagner »

Jak się ma takiego przełożonego w warszawce to się nie ma czemu dziwić.
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

Służ panu wiernie a on ci pierdnie... :(
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170028
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Pan to chyba nie przepada za bardzo za Strażą Leśną ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

Wręcz przeciwnie. W LSN wpadają do mnie na espresso. I klną na swoich przełożonych. A ja się z nich naigrywuję. Ostatnio przebili sufit. Zabrali facetowi kilkanaście wyciętych jesionów, twierdząc, że rosły na gruncie LP. Przewieźli je na składnicę i okazało się, że rosły na jego prywatnej działce i miał zezwolenie na ich wycinkę. "Mapa nas zmyliła i szef kazał"... Koszty zrywki forwarderem zapłaciło nctwo... Dałem in w prezencie piątkę z zaznaczanymi graniami działek prywatnych i LP.
Nie lubię wąsatych od "ma być..." i z naszywkami... :evil:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170028
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Toś mnie trochę uspokoił ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ