Ośrodek szkoleniowo wypoczynkowy Bażyna w Pogorzelicy

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

Wujek Tułowice pisze:Niestety, nie ma żadnych zniżek.... Wyjazd na kilka dni nad morze dla 3 osobowej rodziny okazuje się być za drogi dla 2 pracujących dorosłych, w tym jeden jako podlesniczy w LP :oops:
Leśne ośrodki wypoczynkowe to coś od czego trzeba trzymać się z daleka z powodu wziętych z kosmosu cen.
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5603
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

No i tematy wszelkich rozmõw......robota: kto ma gorszego leśniczego/podleśniczego, więcej hektarów/kubików, więcej bagien/górek.....itd, itp :lol:
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4264
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Re: Ośrodek szkoleniowo wypoczynkowy Bażyna w Pogorzelicy

Post autor: Fichtel »

Wujek Tułowice pisze:Witajcie!
Czy orientuje się ktoś z Was forumowiczów czy we wspomnianym ośrodku istnieją jakieś zniżki na pobyt dla pracowników LP i ich rodzin?
Ja swego czasu robiłem rozeznanie...
niestety oferta (wtedy bodaj z 5% zniżką) wypadła mizernie... :(
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105128
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Blues Brothers pisze:No i tematy wszelkich rozmõw
Fakt. Wypoczynek w gronie zawodowym to prawie masochizm. Ze względu na monotematyczność też. :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
bromarek
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6102
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2008, 23:58
Lokalizacja: Las Palmas

Post autor: bromarek »

Argon pisze:Do Łeby nie pojechałbym odpoczywać za żadną cenę. Tłumy plażowiczów, głośna, okropna muzyka itd. :( Nie cierpię leżeć bezczynnie i smażyć się jak naleśnik na patelni w bezruchu :( Tylko i wyłącznie aktywny wypoczynek, a to gwarantują góry. Piękne widoki, lasy, kosodrzewina, górskie jeziora, schroniska itd. Bez porównania z atrakcjami naszego morza.
Zależy kto co lubi. Nad morzem jest jeszcze sporo miejscowości bez zbytnich tłumów i nawet w rozsądnych cenach a aktywny wypoczynek można sobie zorganizować (rowery, kajaki, kitesurfing i jeszcze parę innych rzeczy)
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22737
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Piotrek pisze:
Blues Brothers pisze:No i tematy wszelkich rozmõw
Fakt. Wypoczynek w gronie zawodowym to prawie masochizm. Ze względu na monotematyczność też. :)
:lol: :lol: :lol:

Ostatnio byliśmy u znajomych w górach. Jako, że znajomy jest leśnikiem, to zamiast chodzić po górach, czy zwiedzać zabytki jeździliśmy po jego leśnictwie, oglądając uprawy, młodniki, zręby i wymienialiśmy doświadczenia.
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
Hania
wiceminister
wiceminister
Posty: 30246
Rejestracja: czwartek 16 gru 2004, 00:00
Lokalizacja: Z-ec

Post autor: Hania »

Argon pisze:Zdecydowanie wolę góry. Piękne, majestatyczne ...
Argon pisze:Nie! Wędrować po grani, wspinać się wysoko :)
Argon :spoko: :beer:
"Zielono mi, zielono w głowie,
zielone trawy obrastają mą skroń,
zielony mętlik, o którym nie powiem,
zielone me czoło ociera ma dłoń..."
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105128
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

j24 pisze:jeździliśmy po jego leśnictwie, oglądając uprawy, młodniki, zręby i wymienialiśmy doświadczenia.
No nie mówiłem? Masochiści...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170056
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Skrzywienie zawodowe ... :wink:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

Piotrek pisze:...Wypoczynek w gronie zawodowym to prawie masochizm. Ze względu na monotematyczność też. :)
Ale przecież na wczasach oprócz leśniczych są jeszcze leśniczynie. I leśniczanki. A prawdziwy gentleman nie powinien pozwolić aby panie się nudziły, podczas kiedy mężowie młócą młodniki (silpy, przetargi, podwyżki etc :wink: ) I spożywają... :lol:
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22737
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Naj pisze:
Piotrek pisze:...Wypoczynek w gronie zawodowym to prawie masochizm. Ze względu na monotematyczność też. :)
Ale przecież na wczasach oprócz leśniczych są jeszcze leśniczynie. I leśniczanki. A prawdziwy gentleman nie powinien pozwolić aby panie się nudziły, podczas kiedy mężowie młócą młodniki (silpy, przetargi, podwyżki etc :wink: ) I spożywają... :lol:
Ależ nie nudziły się. :P
Oglądały jakieś ciuchy, były w "niedrogiej odzieży". No i do woli obgadały mężów (nie licząc dalszej Familii). :lol:
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
maverick
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6752
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 22:09

Post autor: maverick »

Ja zawsze się zastanawiam po co Lasy mają te ośrodki ?? Kosztochłonne. Ja pracując parę ładnych lat w LP z żoną nie stać mnie na pobyt w żadnym. Absurdalne ceny.
Jest to stary błąd, na tym utrzymywanie lasu zasadzać, żeby żadnego drzewa nie tykać. Każda rzecz w przyrodzie ma swój kres, do którego przyszedłszy, trwa czas niejaki w dobrym stanie, ten przebywszy, psuć się musi. Drzewo przestarzałe staje się niezdatnym i próżno miejsce zalega: trzeba go więc w czasie doskonałej jego pory wycinać, ale w tym wycinaniu tak poczynać roztropnie, żeby aktualna korzyść dalszej nie przeszkadzała.
Ignacy Krasicki
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170056
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Jak się spotka leśny z leśnym, to żon się nie widzi ... no Chyba, że są z branży ... :wink:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170056
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

maverick pisze:Absurdalne ceny.
Agroturystyka jest o połowę co najmniej tańsza, a standard podobny, a często i lepszy ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
bromarek
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6102
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2008, 23:58
Lokalizacja: Las Palmas

Post autor: bromarek »

j24 pisze:Ostatnio byliśmy u znajomych w górach. Jako, że znajomy jest leśnikiem, to zamiast chodzić po górach, czy zwiedzać zabytki jeździliśmy po jego leśnictwie, oglądając uprawy, młodniki, zręby i wymienialiśmy doświadczenia.
Ja hołduję zasadzie, na spotkanie z kolegą leśnikiem przyjeżdżam z piwem i wymieniamy się..... trunkami. :wink:
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4264
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

maverick pisze:Ja zawsze się zastanawiam po co Lasy mają te ośrodki ?? Kosztochłonne. Ja pracując parę ładnych lat w LP z żoną nie stać mnie na pobyt w żadnym. Absurdalne ceny.
:spoko:
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

Sten pisze:Jak się spotka leśny z leśnym, to żon się nie widzi ... no Chyba, że są z branży ... :wink:
Oj, naiwny, naiwny, naiwny... :lol:
ODPOWIEDZ