SprintMap Las / szolenia SmallGis

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
geomaps
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 27 wrz 2007, 08:39
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

SprintMap Las / szolenia SmallGis

Post autor: geomaps »

Czy ktoś z użytkowników forum używał tego rozszerzenia ArcGis-a?

Zapraszam do dyskusji na ten temat...

Oto link do strony producenta oprogramowania:

http://www.sprintmap.com/

Firma produkująca to oprogramowanie (SmallGis z Krakowa) organizuje również szkolenia / warsztaty m. in. na temat mnie interesujący "Aktualizacja Leśnej Mapy Numerycznej" organizowane właściwie dla Nadleśnictw, ale jak się dowiedziałem zostałbym na nie przyjęty.

Czy jest na forum może osoba która odbyła takie szkolenie?
Chciałbym dowiedzieć się na ile tego typu warsztaty pomogłyby mi (jestem geografem dobrze znającym oprogramowanie ArcGis lecz raczkującym w sprawach leśnych) rozpocząć prace z Aktualizacją LMN? Mam tu na myśli to, że jest ono adresowane do leśników, którzy mają już pewną wiedzę na ten temat, której ja nie posiadam...
Awatar użytkownika
neonek
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: środa 19 wrz 2007, 08:31
Lokalizacja: z lasu

Post autor: neonek »

Cóż ja byłem na tych szkoleniach i mape aktualizuje sam. Szkolenia odbywaja sie w bardzo małych grupach i rzeklbym ze mimo ustalonego jakiegos programu maja bardzo indywidualny charakter. Ja pracowalem na wlasnych danych i pierwsza aktualizacje zrobilem pod okiem Pana Łabaja
Mape mozna zaktualizowac pewnie i bez sprint mapa, ala ta nakładka tak upraszcza ten proces, że moj siedmioletni syn poradzilby sobie z podzialem wydzielen np po dzialkach zrebowych i przepisaniem atrybutow z silpu
ODPOWIEDZ