WEBSILP

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4264
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

Piotrek pisze:...mógł sobie przez Microsoft Query wyciągnąć raport jaki chciał lub poprawić w tabelach to co chciał. :)
Ja tam miałem InfoMakera :P
Najlepszy był pliczek z powiązaniami tabel :roll:
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105095
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Fichtel pisze:Ja tam miałem InfoMakera :P
Ooo, to już późna sprawa. Gdy "władza" dopuściła samodzielne tworzenie raportów :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67137
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Fichtel pisze:Albo Go przenieśli i nie zabrali uprawnień... :wink:
Miałem czas jakiś dostęp gdzieś w świecie przez zbieżność nazwisk :) Zgłosiłem i zabrali :lol:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
poreba
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1929
Rejestracja: niedziela 06 lip 2008, 11:01
Lokalizacja: wracali Litwini

Post autor: poreba »

Jaźwiec pisze:I namieszać jak nie chciał... :lol:
A to już nie wina tego co namieszał, kto udostępnia tak bazy w trybie RW?
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4264
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

Piotrek pisze:
Fichtel pisze:Ja tam miałem InfoMakera :P
Ooo, to już późna sprawa. Gdy "władza" dopuściła samodzielne tworzenie raportów :)
Byli tacy co go mieli zanim władza dopuściła.
"Dopuszczenie" trwało krótko już wychodziły Raporty V... :wink:
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Sawk
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: środa 16 wrz 2015, 13:13

Post autor: Sawk »

g pisze:Piszesz wniosek do nadleśniczego o udostępnienie:
SILPWeb:
Raporty
i tu wyszczególniasz raporty. Podpisujesz.
Z tym wnioskiem udajesz się do przełożonego, który ci akceptuje lub nie. Zaakceptowany wniosek zanosisz administratorowi i on wklepuje uprawnienia, a następnie z wnioskiem udaje się do Nadleśniczego który zatwierdza uprawnienia w SILP i podpisuje wniosek. Administrator wpina ten wniosek do teczki 0411.
Jak masz problem z administratorem to przepuść to przez pocztę i wtedy sobie może podochodzić kto i jak ustala

W mojej dyrekcji masz na serwerze dostępny wniosek, że tylko zaznaczasz co chcesz dostać i wydrukujesz gotowca do obiegu.
Gdzie znajdę taki wniosek, podrzucisz co i jak?
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4264
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

:shock:
Na wszystko gotowce tylko... :evil:
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Sawk
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: środa 16 wrz 2015, 13:13

Post autor: Sawk »

Nie wiem o co Ci chodzi? To nie gotowiec, tylko pomoc przy pracy. Męką jest odpowiednie dopasowanie wyglądu tych uprawnień w piśmie jak masz do udostępnienia 40 str. uprawnień. Spróbuj kiedyś.
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4264
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

Wniosek wnioskiem...
Ale, że KTOŚ ma podesłać WZÓR tego co u niego jest w N-ctwie udostępnione np. Panu X-skiemu z działu GT?
W jednym N-ctwie X-ski ma co innego a w innym co innego - zależy od zadań. A to raczej u kadrowej sprawdzisz do czego ma (ew. czego nie ma) mieć dostęp pracownik.
Natomiast techniczna sprawa "odhaczenia" w systemie to i tak Cie nie ominie.
P.S. Pozdrawia wieloletni ADMIN.
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67137
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

W czwartym poście już pisałem, że uprawnienia mogą być różne w obrębie jednego stanowiska... :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4264
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

Capricorn pisze:W czwartym poście już pisałem, że uprawnienia mogą być różne w obrębie jednego stanowiska... :roll:
Stąd też moja irytacja w kwestii "gotowca".
P.S. Kumpel żartuje, że jak czegoś w google nie ma, to znaczy, że nie istnieje. Zaginęła mu skarpetka i po sprawdzeniu w google przekonał się, że naprawdę jej nie ma. Uspokojony przestał szukać w domu. :D
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170009
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

:lol:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67137
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Znalazłem skarpetkę na schodach. Czarna. Przekaż kumplowi, że jest u mnie. Google źle szukało :lol:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77772
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

Capricorn pisze:Znalazłem skarpetkę na schodach. Czarna.
... stoi?
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4264
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

jak bez dziury - to jego :D
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4264
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

Capricorn pisze:Znalazłem skarpetkę na schodach...
ale nie w google :wink:
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67137
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Fichtel pisze:ale nie w google :wink:
Gorzej - nie na ale w schodach...

Obrazek
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105095
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Capricorn pisze:w schodach
Fajny pomysł tylko jak wyciągnąć tak wpasowaną szufladę, skoro nie ma żadnego "dynksa"?
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4264
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

albo jak się "zjedzie" w skarpetkach/skarpetce po drewnianych schodach i czy szuflady się nie otworzą :wink:
Ale pomysł w dechę pod warunkiem, że schody nie są częścią pionu komunikacyjnego.
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67137
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Otwieranie jest proste - wystarczy domknąć szufladę i ją puścić,a ona się lekko wysunie. Widziałem takie zamknięcie meblach "bezklamkowych" gdy kupowałem nasze.
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
ODPOWIEDZ