...naprawić prawo łowieckie...

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
borowiak

Post autor: borowiak »

sormen pisze:Leśnicy to też w większości myśliwi ,
U mnie około 1/4 załogi. Według kryterium kolorowych kredek 1/3.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

U mnie jezzcze mniej... :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Capricorn pisze:U mnie jezzcze mniej... :roll:
Nazwa "plantatorzy desek" ma pelne uzasadnienie.. :lol: .I pomyslec, ze ci niepolujacy chca podbic Polskie dziczyzna z lasu...Nic tylko ze zwierzakow zdechlych. Bo przeciez lesnik nie zabija :roll: ...Najwyzej ktoras pani educhatorka oczaruje wdziekiem osobistem na smierc....

A powaznie to wypadaloby skonczyc konsultowanie wszelkich spraw lowieckich z plantatorami desek...Po co ?. Dlaczego ?. Przeciez taki plan lowiecki mozna z kuria skonsultowac. Jego eminencja nie brzydza sie przynajmniej myslistffem, tak jak korpo. :roll: Nieprawdaz ?
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

A co ma przepraszam brzydzenie się do należenia? Ja na przykład brzydzę się pazernością i gdy kiedyś usłyszałem, "dajesz tysiac za wjazd do koła" to se pomyślałem, że mam w d..e takie myslistffo :P
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Capricorn pisze:A co ma przepraszam brzydzenie się do należenia? Ja na przykład brzydzę się pazernością i gdy kiedyś usłyszałem, "dajesz tysiac za wjazd do koła" to se pomyślałem, że mam w d..e takie myslistffo :P
Tanio .... :shock: ...Jakie to kolo ?
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

DAKa pisze:
Tanio .... :shock: ...Jakie to kolo ?
Ano tanio. Tyle, że to nieszczęsny smark mi tak napisał. Miało być 10 tysi... :oops: :x
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Capricorn pisze:
DAKa pisze:
Tanio .... :shock: ...Jakie to kolo ?
Ano tanio. Tyle, że to nieszczęsny smark mi tak napisał. Miało być 10 tysi... :oops: :x
Znaczy tyle placili, czy tyle chcieli?
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Tyle zażyczyli za wjazd do koła. Czy ktoś się zdecydował nie wiem. Ja nie.
Od tej pory przestałem się interesować, bo mi obrzydzono skutecznie tą przyjemność.
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Capricorn pisze:Tyle zażyczyli za wjazd do koła. Czy ktoś się zdecydował nie wiem. Ja nie.
Od tej pory przestałem się interesować, bo mi obrzydzono skutecznie tą przyjemność.
Potrzebny jest papier na takie numery....
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Papieru nie mam, bo mnie niepotrzebny. Mogę ewentualnie zapytać jakie są kwoty dzisiaj.
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
sormen
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 430
Rejestracja: wtorek 12 wrz 2006, 11:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: sormen »

DAKa pisze:A powaznie to wypadaloby skonczyc konsultowanie wszelkich spraw lowieckich z plantatorami desek...Po co ?
Też jestem za , pozostałość po szumnym reprezentowaniu Skarbu przez lasy . Niech się tym zajmie administracja państwowa .
Capricorn pisze:Tyle zażyczyli za wjazd do koła. Czy ktoś się zdecydował nie wiem. Ja nie.
Od tej pory przestałem się interesować, bo mi obrzydzono skutecznie tą przyjemność.
W całej Polsce są to zamknięte klany . Można się dostać przez znajomości .Dotyczy to również leśników . :)
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

sormen pisze:pozostałość po szumnym reprezentowaniu Skarbu przez lasy
A od kiedy nie reprezentuje? Jakąś ustawę uchwalili poza moja świadomością?
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

sormen
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 430
Rejestracja: wtorek 12 wrz 2006, 11:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: sormen »

Zmian nie było tylko się przeżyło :)
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Prezes objawił Narodowi swoja wolę: https://oko.press/news-oko-press-jarosl ... my-jakich/

Stopień odrodzenia "kultu jednostki" najlepiej ilustruje ten cytat:
[...] Jak poinformowała 12 lutego „Rzeczpospolita”, to właśnie prezes PiS wstrzymał drugie czytanie ustawy Prawo łowieckie, które miało się odbyć 6 lutego 2018 r. [...]
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

sormen
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 430
Rejestracja: wtorek 12 wrz 2006, 11:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: sormen »

Ok , tylko odpowiedzialnie niech weźmie na siebie państwową własność zwierzyny w relacji z prywatną własnością ziemską . :)
sormen
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 430
Rejestracja: wtorek 12 wrz 2006, 11:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: sormen »

Dotyczy również tys. kaczek na oziminach .
sormen
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 430
Rejestracja: wtorek 12 wrz 2006, 11:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: sormen »

Jak również gęsi :D
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Gęsi można humanitarne zagazować... :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
sormen
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 430
Rejestracja: wtorek 12 wrz 2006, 11:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: sormen »

Namawiam do przyjrzenia się prawu łowieckiemu na zachodzie Europy gdzie nawet jeden żubr jest poważnym problemem :D .Na tym polega poszanowanie własności prywatnej .
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

sormen pisze:Namawiam do przyjrzenia się prawu łowieckiemu na zachodzie Europy gdzie nawet jeden żubr jest poważnym problemem :D .Na tym polega poszanowanie własności prywatnej .
A co ma do czynienia zubr na Zachodzie z prawem lowieckim i poszanowaniem wlasnosci prywatnej?

Prosze to wyjasnic.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
ODPOWIEDZ