Grzywna za utrudnianie polowań.

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dreptacz
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 255
Rejestracja: niedziela 15 maja 2016, 15:48

Grzywna za utrudnianie polowań.

Post autor: dreptacz »

I już kochajo myśliwych jeszcze bardziej.

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018 ... -zwierzat/




A blokady i tak będą, tylko w innej formie oraz zapewne z jeszcze większą intensywnością. Nie mówiąc już o innych konsekwencjach wkurwu. Z listy, które odnotowałam w komentarzach to np palenie ambon, przewracanie, załatwianie się w nich, przebijanie opon i inne ekscesy związane z samochodami myśliwych itp, itd.

Kolejny strzał w stopę. Brawo :spoko:
Ja tam nie mam boreliozy.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66908
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

dreptacz pisze:Nie mówiąc już o innych konsekwencjach wkurwu. Z listy, które odnotowałam w komentarzach to np palenie ambon, przewracanie, załatwianie się w nich, przebijanie opon i inne ekscesy związane z samochodami myśliwych itp, itd.
Znaczy teraz zabieracie się za terroryzm... :twisted: Palcie i przebijajcie. Najlepiej żeby w środku siedział jakiś myśliwy, albo nawet para kochanków na ambonie... Sami sfrustrowani ohrońcy, którzy chcą mieć prawo do niszczenia mienia, ale będą jojczyć, gdy się ich pacyfikuje. Prawdziwe oblicze wylazło. Gówniarzeria z benzyną będzie szalała po lasach i palić co popadnie. Spali się las - trudno, cel uświęca środki. Krew się musi polać. Swoją drogą ciekawość, czy namawianie w internecie do palenia i niszczenia może podpadać pod paragraf i kiedy się tym zajmą władze... :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169486
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Na ludzką głupotę niestety lekarstwa nikt nie wymyślił ...
dreptacz pisze: palenie ambon, przewracanie, załatwianie się w nich, przebijanie opon i inne ekscesy związane z samochodami myśliwych
To już są groźby karalne ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33519
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

dreptacz pisze:A blokady i tak będą,
Zielona samoobrona? Śmiało! Myśliwi tylko na to czekają. Kto wkurwem wojuje ten od wkurwu ginie. 8)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Capricorn pisze:czy namawianie w internecie do palenia i niszczenia może podpadać pod paragraf
Tak jak napisał Sten są to groźby karalne i podżeganie do przestępstwa czyli art. 190. KK (Dz.U.2017.0.2204 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny)
§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
oraz art. 18 i 19 KK
Art. 18.
§ 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.
§ 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.
§ 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.

art. 19.
§ 1. Sąd wymierza karę za podżeganie lub pomocnictwo w granicach zagrożenia przewidzianego za sprawstwo.
§ 2. Wymierzając karę za pomocnictwo sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

dreptacz
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 255
Rejestracja: niedziela 15 maja 2016, 15:48

Post autor: dreptacz »

Tak, ale piszą w taki sposób że nie nie podlega pod paragraf. Np "oj będą płonąć ambony" albo "nie wiecie, ambona to taka latryna w lesie"
Ja tam nie mam boreliozy.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66908
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

dreptacz pisze:Tak, ale piszą w taki sposób że nie nie podlega pod paragraf.
Ja tam szczęśliwie nie mam fejsbuków, więc nie wiem, co i jak piszą. Tyle tylko, co przeczytałem tutaj.
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
ODPOWIEDZ