Wiózł padlinę na uchwycie na rowery

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77780
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Wiózł padlinę na uchwycie na rowery

Post autor: drwalnik »

- To po prostu porażające. Aż trudno uwierzyć własnym oczom - tak Jadwiga Czyż, policjantka z łódzkiej drogówki, komentuje zdjęcia nadesłane na Kontakt 24. Widać na nich samochód terenowy przewożący padlinę dzikiego zwierzęcia na uchwycie rowerowym. Kierowca samochodu jest poszukiwany przez policję...
http://www.tvn24.pl/lodz,69/wiozl-padli ... 73131.html
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105109
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Mocno naciągana interpretacja, wkracza bowiem na grząski grunt co dla kogo jest odrażające. Użycie w tym kontekście tekstu o dzieciach jest bez sensu bowiem nie wierzę aby dziecię w ogóle skonstatowało, że jest to martwe zwierzę. A przepisy nic nie mówią jaki sposób transportu tuszy jest dozwolony. Nie zezwalają jedynie na wleczenie zabitego zwierzęcia za pojazdem o ile wiem...
Ciekaw jestem wyroku sądu w takiej sprawie.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Piotrek pisze:Mocno naciągana interpretacja, wkracza bowiem na grząski grunt co dla kogo jest odrażające. Użycie w tym kontekście tekstu o dzieciach jest bez sensu bowiem nie wierzę aby dziecię w ogóle skonstatowało, że jest to martwe zwierzę. A przepisy nic nie mówią jaki sposób transportu tuszy jest dozwolony. Nie zezwalają jedynie na wleczenie zabitego zwierzęcia za pojazdem o ile wiem...
Ciekaw jestem wyroku sądu w takiej sprawie.
To nie jest pierwsza tego typu sytuacja....
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33790
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Za wprowadzenie nieletniego do sklepu mięsnego rodzicowi obligatoryjnie powinno się zawieszać co najmniej na rok prawa rodzicielskie, a w przypadku recydywy bezwzględnie je odbierać kierując jednocześnie dziecko do wegańskiego ośrodka wychowawczego. 8)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170015
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

O to to. W pełni się z
Panem zgadzam.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105109
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

góral bagienny pisze:w przypadku recydywy bezwzględnie je odbierać kierując jednocześnie dziecko do wegańskiego ośrodka wychowawczego.
W przypadku kobiet z dzieckiem na ręku należy oboje natychmiast osadzić w takim ośrodku.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33790
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Piotrek pisze:W przypadku kobiet z dzieckiem na ręku należy oboje natychmiast osadzić w takim ośrodku.
Tak jest! Osesek, jak już zacznie chodzić, powinien przejść proces rehabilitacyjny w ubojni na wydziale kaszanek. Dość pobłażanie zimnym krwiopijcom i krwiożercom!
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170015
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Hmm ... kaszanka ... jadłem dziś ... rewelacyjna była ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
magda55
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16544
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 16:24
Lokalizacja: krakow

Post autor: magda55 »

ale ja mimo wszystko przykryłabym jakąś płachtą. z szacunku dla zwierza :oops:
Dobry humor nie załatwi wszystkiego ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć :)
Wiesław
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4746
Rejestracja: czwartek 08 paź 2015, 19:30

Post autor: Wiesław »

magda55 pisze:przykryłabym jakąś płachtą. z szacunku dla zwierza
W kilku odłamach chrześcijaństwa nieboszczyka niesie się na cmentarz w odkrytej trumnie (bez przykrycia jakąś płachtą)... Byłbyż to objaw braku szacunku do zmarłego?
I należy małym dzieciom zakrywać oczy, gdy taki pogrzeb przechodzi? :wink:
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

magda55 pisze:ale ja mimo wszystko przykryłabym jakąś płachtą. z szacunku dla zwierza :oops:
Moze byly czas przestac pier...niczyc o "szacunku dla zwierza".....Tam po prostu przewozona jest ZYWNOSC...W smrodzie spalin, kurzu drogowym itp. Nie w calosci, tylko juz wypatroszona.....Pretensje w tym kontekscie bylyby jak najbardziej zasadnymi.

U nas ma miejsce jednak cos innego - to jest rodzaj gigantycznej spolecznej hipokryzji - napedzanej tez przez myslistffo narodowe a szczegolnie intensywnie przez narodowych plantatorow desek..... Wzorcem jest chyba plakatywny rzymskokatolicym narodu maryjnego z najwiekszym chyba zageszczeniem swiatyn na kilometr kwadratowy, ktory ma jednoczesnie najwieksza slawe jako eksporter ku...rew i zlodzieji samochodow......Mechanizm spoleczno -psychologiczny jest ten sam....Mudlmy siem.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
magda55
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16544
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 16:24
Lokalizacja: krakow

Post autor: magda55 »

oj, nieprecyzyjnie się wyraziłam. J z zeszłego stulecia to takie różne zabobony mam np że chleb nie może "leżeć na plecach" a jak upadnie to się podnosi i całuje, i takie tam. No i to przewożenie
DAKa pisze:W smrodzie spalin, kurzu drogowym itp.
mi nie pasuje i już :P
Dobry humor nie załatwi wszystkiego ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć :)
ODPOWIEDZ