Pod Szczecinkiem grasują wilki...

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77766
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Pod Szczecinkiem grasują wilki...

Post autor: drwalnik »

Wilki rozgościły się w szczecineckich lasach na dobre. Z jednej strony to pozytywna informacja, ponieważ populacja drapieżnika, któremu jeszcze nie tak dawno groziło wyginięcie, zaczęła się odradzać. Z drugiej jednak – ze względu na wyrządzane szkody w gospodarstwach coraz częściej mówi się o konieczności odstrzałów tych chronionych prawnie zwierząt. Kto w Szczecinku chce strzelać do wilków i czy w takie odstrzały powinny mieć miejsce?...
https://szczecinek.com/artykul/pod-szcz ... uja/264741
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105090
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Spoko. Gdy wejdą do miast (tak jak zrobiły to dziki), gdy zaczną "paść się" przy śmietnikach to szybko większość mieszkańców zażąda ich odstrzału...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Piotrek pisze:Spoko. Gdy wejdą do miast (tak jak zrobiły to dziki), gdy zaczną "paść się" przy śmietnikach to szybko większość mieszkańców zażąda ich odstrzału...


a bo ja wiem.... :|
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105090
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

DAKa pisze:a bo ja wiem.... :|
To jest pojedyncza wilczyca (KarpatenwĂślfin in der Stadt) i jest to nadal traktowane jako sytuacja niecodzienna. Czego nie można już powiedzieć o dzikach. Teraz gdy ich w mieście nie ma to się wszyscy dziwią. :)
Poczekajmy gdy na ulicach zobaczymy znaczące watahy...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Piotrek pisze:
DAKa pisze:a bo ja wiem.... :|
To jest pojedyncza wilczyca (KarpatenwĂślfin in der Stadt) i jest to nadal traktowane jako sytuacja niecodzienna. Czego nie można już powiedzieć o dzikach. Teraz gdy ich w mieście nie ma to się wszyscy dziwią. :)
Poczekajmy gdy na ulicach zobaczymy znaczące watahy...
Wilki JUZ sa w niektorych miastach tylko jest ich mniej, bo nie moze byc ich wiecej. Sa duzo trudniejsze do zarejestrowania - kojarzone z psami.

http://wielkopolskie.naszemiasto.pl/tag ... naniu.html

/to byl akurat mieszaniec wilka i psa niewiadomego pochodzenia - nie da sie ustalic czy z przypadku hybrydyzacji w wolnej naturze czy rezultac "swiezych prob hodowlanych". W ojcostwo/matczynstwo musial byc tez zamieszany owczarek belgijski i wyzel /

W Lodzi zreszta miala miejsce podobna sytuacja, ale nikt nie chcial wyjasnienia co to bylo.


(zwroc uwage jak sie to zwierze porusza i tylna strone glowy(potylice, uszy) :roll: - )

Sa fotki z przedmiesc Wroclawia......


W tej chwili we "wszystkich" wypadkach niewiadomocotojest i niektorzy nie chca wiedziec...Ale ja bym sie specjalnie nie dziwil.....Take it easy...Wataha ?. Zobaczymy..... :roll:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
ODPOWIEDZ