Szyszko przekroczył granicę. Puszcza Białowieska - Rospud

Zagadnienia z szeroko pojętej ekologii, przyrody, środowiska i biologii...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67209
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Borodziej999 pisze:zapuszczać - dopuścić do zaniedbania 8)
To jak już zrobimy park z puszczy to ona się tak zapuści, że trza będzie unijne środki pozyskać dla odpuszczenia puszczy i biznes się zakręci. Tyle że unia może wówczas powiedzieć "za tysiące lat sama sobie poradzi, a na razie jest ścisły za darmo i ma być dalej. A skoro już cała Polska puszczą stoi to zamknijmy ich granice i niech sobie się tam puszczają w tej puszczy przez tysiące lat..." 8)
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105139
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Naj pisze:A tak z ciekawości. Czy to przypadkiem nie W... (tfu, tfu...) słucha głupich profesorów :?:
Raczej nie, bo dopóki on się nie ujawnił i nie rozpoczął swej kampanii edukacyjno-manipulacyjnej, to jakoś nie słyszałem o luminarzach polskiej nauki wołających o zaprzestanie wycinek, pozostawianie drzewostanów stuletnich do rozpadu, przedstawiających polskich leśników jako pazerne na kasę bestie co Panią Przyrodę i Siostrę Naturę mają w dupie itp.
Więc ich aktywizacja to jednak raczej efekt powodzenia akcji pana W i bliskich mu organizacji.
góral bagienny pisze:Wszystkie Puszcze Parkami Narodowymi! :twisted:
Blues Brothers pisze:a TA co się puszcza, też ? :shock:
I te co się puszczają też!
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

Piotrek pisze:[... , pozostawianie drzewostanów stuletnich do rozpadu, przedstawiających polskich leśników jako pazerne na kasę bestie co Panią Przyrodę i Siostrę Naturę mają w dupie itp.
Toś słabo nadsłuchiwał. Dyskusja o PB dużo wcześniej trwała niż zaistniał W (tfu..., tfu...). Oczywiście naukowcy nie zajmowali inwektywami... Ani przeciwko leśnikom, ani "ekologom"...
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Raczej nie, bo dopóki on się nie ujawnił i nie rozpoczął swej kampanii edukacyjno-manipulacyjnej, to jakoś nie słyszałem o luminarzach polskiej nauki wołających o zaprzestanie wycinek, pozostawianie drzewostanów stuletnich do rozpadu, przedstawiających polskich leśników jako pazerne na kasę bestie co Panią Przyrodę i Siostrę Naturę mają w dupie itp.
Więc ich aktywizacja to jednak raczej efekt powodzenia akcji pana W i bliskich mu organizacji.
raczej nie..... - swiat cywilizowany dostal gdzies 40 - 50 lat temu ekozajoba i akcje pana w. sa pochodna ...to jest b. kompleksowa dzialka.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67209
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

DAKa pisze:swiat cywilizowany dostal gdzies 40 - 50 lat temu ekozajoba
Ciekawość, że ten ekozajob jest jakiś taki wybiórczy. Podniecają się niektórzy radośnie sekretnym życiem drzew, puszczami, lasami i innymi ...ami, ale jednocześnie mordują nieodrosłe od ziemi kiełki, wpierdzielają zielsko i jeszcze się tym podniecają. Przecież one roślinki czują, stykają się korzonkami i przekazują informację o zagrożeniach. Jak można być tak nieczułym sukinsynem, by żreć rukolę na żywca to ja nie wiem... :cry: ;/ W dodatku jeden z drugim idzie ze sztandarami protestować przeciw polowaniu... Taż zastrzelone prosię choć nie żyje, a taki kiełek... Co on sobie biedak myśli? Jakiej traumy zażywa gdy go z wylęgarki wyrywają? Czy weganie mają w sobie jakieś resztki człowieczeństwa...? :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33824
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

A co czuje skrobana marchewka? :cry:
Byłem kiedyś w fermie kurzej aby dorobić parę złotych na pomocy przy ładowaniu brojlerów do transportu. Od tego czasu drób mi nie smakuje...
Jacek Kleyff w czasie studiów został skierowany do rzeźni na praktykę robotniczą. Uciekł po godzinie i tego czasu nie tknął mięsa.
O czym to świadczy? Pewnie o niczym. Może tylko, że ten świat to wielka fuszerka i Pan Bóg powinien się wstydzić...
8)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105139
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Capricorn pisze:ale jednocześnie mordują nieodrosłe od ziemi kiełki
Dokładnie nad tym myślałem, gdy usłyszałem, że karpie mają dostać w tym roku amnestię bo mordowanie ryb nie licuje z człowieczeństwem...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

A ja tam bez problemu oskrobię i karpia i marchewkę. Oczywiście i rybie łeb bez wahania obetnę...
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33824
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

filipesku pisze: i rybie łeb bez wahania obetnę...
Są ponoć ludzie, którzy nie mają takich zawahań. Nie tylko w stosunku do karpia w marchewce.
Łącząc tę informację z zapowiedzią filipesku z innego wątku pewne sprawy mi się wyjaśniają.
Czy na uniwersyteckie spotkanie z licealistą założysz arafatkę? :|
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

góral bagienny pisze:Czy na uniwersyteckie spotkanie z licealistą założysz arafatkę?
Spotkanie odbyło się wczoraj. Niestety nie dałem rady się wybrać.
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33824
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

A bo Ty widocznie tylko w gębie jesteś mocny. :shuriken:
Może to i lepiej, bo tylko męczennika za wiarę durniom brakuje.
GREENPEACE AKBAR!
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

góral bagienny pisze:A bo Ty widocznie tylko w gębie jesteś mocny.
Co niektórzy z Forum wózki popychają co sobotę, mnie ten zaszczyt dosięga tylko w okresie przedświątecznym.... No i wczoraj nastąpił ten dzień.
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67209
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Cekawość okrutna mi doskwiera kogo też Waszmość masz na pomyśle... :| 8)
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

A nikogo... ot tak użyłem ogólnego uogólnienia ... :wink:
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

No faktycznie z tym "pierdem" ...
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Zakaz wstępu

Post autor: Naj »

http://www.bialystok.lasy.gov.pl/aktual ... pu-do-la-1
Nadleśnictwo Hajnówka informuje, iż ze względu na orzeczenia Komisji Europejskiej wprowadzono zakaz wstępu do lasu.
Czy leci z nami pilot? :evil:
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33824
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Nie można na bieżąco likwidować ewentualnych zagrożeń czyli spacerowicze nie mogą być bezpieczni. No to niech idą do parku, albo do diabła... :twisted:
Ja tam bym doniósł prokuratorowi, najlepiej generalnemu, o spowodowaniu przez KE zagrożenia bezpieczeństwa powszechnego.
I do ciupy z nimi. 8)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

góral bagienny pisze:...Ja tam bym doniósł prokuratorowi, najlepiej generalnemu, o spowodowaniu przez KE zagrożenia bezpieczeństwa powszechnego. I do ciupy z nimi. 8)
Przyłączam się do pomysłu. Natychmiast wysłać batalion SL i całą tą żydokomunę z masonerią w kajdanach do Hajnówki... Najlepiei do parowozowni kolejki, bo stoi pusta... :roll:
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33824
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Naj pisze:całą tą żydokomunę z masonerią
O, nie nie! :x Tylko proszę bez ksenofobii, uprzedzeń rasowych i religijnych! Zaraz czepisz się cyklistów, a potem kajakarzy! ;/
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
ODPOWIEDZ