Szyszko przekroczył granicę. Puszcza Białowieska - Rospud

Zagadnienia z szeroko pojętej ekologii, przyrody, środowiska i biologii...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

Nie podskoczy...
Awatar użytkownika
Kondi
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1321
Rejestracja: czwartek 08 gru 2011, 16:05

Post autor: Kondi »

...? :roll:
Lasy to piekna sprawa. Chrońmy lasy i przyrodę, jak tylko możemy.
Podejźrzon
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: piątek 04 sie 2017, 14:59

Post autor: Podejźrzon »

Kondi pisze:...? :roll:
Żoliborz Toruniu. Też tak myślę, stąd i zalew takich prawdziwków jak Sz. i AM. Światowe ewenementy.
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77791
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

- Siedem firm zadeklarowało, że nie kupi drewna z nadleśnictwa Białowieża, w którym wbrew decyzji Trybunału Sprawiedliwości UE trwa wycinka drzew, ale wielu innych to nie obchodzi - powiedział Paweł Wrabec z ruchu Obywatele RP. Jak dodał, przedstawiciele ruchu wysłali listy do ok. 130 producentów - odbiorców drewna z Puszczy Białowieskiej, w których domagali się, aby nie kupować tego drewna...
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017 ... dostawcow/
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Podejźrzon
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: piątek 04 sie 2017, 14:59

Post autor: Podejźrzon »

Min. Szyszko nie oszczędza siebie i naszych pieniędzy w walce, z gdzie, nie gdzie jeszcze, dzikąÂ przyrodą:
Z ogólnych wydatków wszystkich resortów z kart płatniczych- 2 miliony, miłośnik rzezi bażantów wydał aż 1,3 miliona.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... wo.html#MT

Kart płatniczych wydano w MŚ aż 116, gdy średnia w innych jest ...kilka sztuk.
Albo wypychanie rysiów zdrożało, albo jakoś do skuwania ekologów trzeba było zachęcić.
dreptacz
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 255
Rejestracja: niedziela 15 maja 2016, 15:48

Post autor: dreptacz »

ktoś publicznie w końcu to przyznał :shock: :drunk:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ja tam nie mam boreliozy.
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105128
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Poziom tego mema wskazuje, że stworzył go ktoś, kto po rozum dreptał, dreptał i zabłądził...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

dreptacz
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 255
Rejestracja: niedziela 15 maja 2016, 15:48

Post autor: dreptacz »

Piotrek pisze:Poziom tego mema wskazuje, że stworzył go ktoś, kto po rozum dreptał, dreptał i zabłądził...
Dobry humor widać Panu od jakiegoś czasu minął. Zresztą widzę nie tylko Panu na tym forum. A idzie znacznie gorsze...
Ja tam nie mam boreliozy.
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77791
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... niestety idzie, ale leśnicy tego nie widzą, bo nie chcą widzieć, na czele z generalnym
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67185
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

dreptacz pisze:Dobry humor widać Panu od jakiegoś czasu minął.
Na razie bawimy się dobrze, za to niektórzy zaczęli się zastanawiać jak to się dzieje, że gdy nie da się kasy zarobić to grinpic się nie pojawia... :lol:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
dreptacz
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 255
Rejestracja: niedziela 15 maja 2016, 15:48

Post autor: dreptacz »

Capricorn pisze: Na razie bawimy się dobrze, za to niektórzy zaczęli się zastanawiać jak to się dzieje, że gdy nie da się kasy zarobić to grinpic się nie pojawia... :lol:
chocholi taniec
Ja tam nie mam boreliozy.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67185
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77791
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

Pod projektem rezolucji podpisało się kilkudziesięciu europosłów reprezentujących zdecydowaną większość PE, w tym chadecy, socjaliści, liberałowie oraz Zieloni. W dokumencie autorzy wskazują, że sytuacja w Polsce stwarza ryzyko naruszenia unijnych zasad. Kładą nacisk na kwestie dotyczące reformy sądownictwa, ale również wzywają do dostosowania się do wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE i wstrzymania wycinki w Puszczy Białowieskiej...
https://wiadomosci.wp.pl/kolejna-rezolu ... 237454977a
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Podejźrzon
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: piątek 04 sie 2017, 14:59

Post autor: Podejźrzon »

Capricorn pisze: Na razie bawimy się dobrze, za to niektórzy zaczęli się zastanawiać jak to się dzieje, że gdy nie da się kasy zarobić to grinpic się nie pojawia... :lol:
Że bawicie się wyśmienicie to widać i czuć. Pytanie ilu w zielonych pojawiło by się w lesie, gdyby nie dano im zarobić tych ośmiu tysi... :D
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67185
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Równie dobrze bawiliśmy się gdy zarabiałem te same 8 tysi, a robotnik tysi 40, więc spudliłeś okrutnie zazdrośniczku.. :P
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105128
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

dreptacz pisze:Dobry humor widać Panu od jakiegoś czasu minął.
Mnie???
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Podejźrzon
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: piątek 04 sie 2017, 14:59

Post autor: Podejźrzon »

Capricorn pisze:Równie dobrze bawiliśmy się gdy zarabiałem te same 8 tysi, a robotnik tysi 40, więc spudliłeś okrutnie zazdrośniczku.. :P
Nie kiksuj, pytałem o pojawianiu się w lesie, a nie o ubaw.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67185
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Ja się w lesie nie pojawiałem. Ja w lesie pracowałem... Pracowałem wtedy, gdy mnie za pensję nie było stać na zwykły radziecki rower i pracuję teraz i wiesz, nadal mnie cieszy ta praca.
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Podejźrzon
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: piątek 04 sie 2017, 14:59

Post autor: Podejźrzon »

Capricorn pisze:Ja się w lesie nie pojawiałem. Ja w lesie pracowałem... Pracowałem wtedy, gdy mnie za pensję nie było stać na zwykły radziecki rower i pracuję teraz i wiesz, nadal mnie cieszy ta praca.
Bardzo to piękne i chwalebne. Tylko po co wytykasz innym robotę za pieniądze, skoro sam to robisz? Ci z Grinpisu też może lubiąÂ las, kto wie?
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67185
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Podejźrzon pisze:Tylko po co wytykasz innym robotę za pieniądze, skoro sam to robisz?
Wybacz, ale skoro ktoś mi do kieszeni zagląda to mam prawo zerknąć, czy on sam pracuje dla idei, czy też może jest to sposób na bicie kapuchy. Problem w tym, że ja odpowiadam za to, co robię. Grinpicowcy chcą rządzić i odpowiedzialności nie ponosić, bo zawsze wszystko zwalają na kolokwialnie to określając "chciejstwo przyrody".
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
ODPOWIEDZ