Dąb - produkcyjność

Selekcja drzew, szkółki, odnowienia, zalesienia, pielęgnowanie, inne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rak
leśniczy
leśniczy
Posty: 565
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 15:29
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży

Dąb - produkcyjność

Post autor: Rak »

Witam
:help: Poszukuję informacji na temat produkcyjności drzew leśnych. W szczególności interesuje mnie dąb i wszelkie informacje na temat produkcyjności tego gatunku :help:
Wujek Google trochę już pomógł ale byłbym wdzięczny za pomoc, może uda się znaleźć coś więcej.
Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.
Piotr I Aleksjejewicz Wielki
(prawdopodobnie)
Awatar użytkownika
Rak
leśniczy
leśniczy
Posty: 565
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 15:29
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży

Post autor: Rak »

Ps. Mam nadzieję, że w dobrym miejscu dałem temat. W końcu produkcyjność jest blisko związana z hodowlą lasu ;)
Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.
Piotr I Aleksjejewicz Wielki
(prawdopodobnie)
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169954
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Lukasz105
początkujący
początkujący
Posty: 201
Rejestracja: poniedziałek 07 gru 2015, 12:37
Lokalizacja: z Puszczy

Post autor: Lukasz105 »

Tu znajdziesz to czego szukasz .Choć główną wadą tych tablic jest to, ze są po prostu stare i coraz mniej aktualne w stosunku do tego co daje nam siedlisko. Tworzymy coraz więcej d-stanów wielogatunkowych z nakładającymi się cyklami produkcyjnymi na siebie a te tablice są opracowane na podstawie litych jednogatunkowych.

http://wl.sggw.pl/faculty/structure/urz ... sci-1/view
,,Rób w życiu to co lubisz a nigdy nie będziesz musiał pracować''
ODPOWIEDZ