Lesnicy mordercy zabijaja sarenki

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67109
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

góral bagienny pisze:dorabianej leśnikom przez politbiura antypisiaków.
Góralu to nie tylko antypisiacy nam dorabiają gębę. Od dawien dawna jesteśmy dla GW i innych podobnych wrzodem na zadzie i solą w oku. Bo państwowe, bo można łapę na kasie położyć, a na dodatek cholera całkiem dobrze działa jakimś cudem.
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

góral bagienny pisze:... już pysk boli od naprzemiennego nastawiania policzków, których mam tylko dwa.
No, to pozostaje nadstawić jakąś inną część anatomii... :lol:
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Wredny ten PIS. A mogl zrobic profesora od ryblowstwa i zapalonego wedkarza ministrem srodowiska, to by siem tera wybiorcza dop....dalala do dorszy i bila na alarm z powodu znecania nad plotkami wypuszczanymi z klatek ...tfu ...ze sieci dla przyjemnosci paru politykow....i prezesa PZW. :cry: .

A gwoli pocieszenia mozna dodac, ze ludzie dop...dalaja sie do plantatorow desek w
CALEJ Europie, w sferze spolecznej maja miejsce duzo hmmmm....inne (powiedzmy) , dziwne zjawiska. To po pierwsze. Po drugie ten hejt - antylesno, antymysliwski nie pojawil sie znikad i
tylko wraz z osobom TEGO pana ministra i TEGO pana derechtora, lecz sie "rozwija" na gruncie nieco podatniejszym niz wczesniej. Po trzecie wreszcie obecna sytuacja wizerunkowa jest TEZ
zasluga wlasna plantatorow desek i bucow w zielonych. Po czwarte wreszcie - nie jest to jakies historyczne nowum, poniewaz podobne konflikty o las/zwierzyne i funkcje oraz role tych przestrzeni/zasobu przyrodniczego mialy miejsce juz wczesniej, tylko ze wtedy nie bylo internetow i najstarsze chlopy we wsi o tym nie pamietaja. Take it easy. Historia ma po prostu czkawke..... :roll:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33751
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Capricorn pisze:to nie tylko antypisiacy nam dorabiają gębę. Od dawien dawna jesteśmy dla GW i innych podobnych
Toż to chyba nie propisiaki?
Naj pisze:pozostaje nadstawić jakąś inną część anatomii...
Jeszcze czego! Wykorzystają, a za mną pójdzie wieść, że im dupy dałem. No, chętnie bym nastawił, gdybym tak miał Zęby w dupie.
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67109
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Pewnie, że ale to tylko jeden z wielu dorabiających twarz od dawna... Pisząc GW miałem na myśli bardziej sposób formułowania treści niż sam tytuł...
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
dreptacz
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 255
Rejestracja: niedziela 15 maja 2016, 15:48

Post autor: dreptacz »

:jupi: :brawo: :jupi:

Wiele radości dostarcza mi ostatnio lektura tego forum ;)

Acha, te psy szczekają, a karawana jedzie..... jak Napoleon na Moskwę :twisted:
Ja tam nie mam boreliozy.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67109
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

dreptacz pisze:Acha, te psy szczekają, a karawana jedzie...
Święte słowa... i tak już niemal wiek 8)
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

Capricorn pisze:Pewnie, że ale to tylko jeden z wielu dorabiających twarz od dawna... Pisząc GW miałem na myśli bardziej sposób formułowania treści niż sam tytuł...
:D Jeszcze niedawno jak pisałem dosadnie o GW i Michniku to byłem przez GB od czci i wiary odsądzany... No paczcie... nawet komunistyczny beton może zmienić zdanie... Hej! :spoko:
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
Bronislaw_n
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 24 sty 2011, 09:37
Lokalizacja: DE

Post autor: Bronislaw_n »

góral bagienny pisze:Trudno będzie pozbyć się tej "gęby" dorabianej leśnikom przez politbiura antypisiaków
Jedno pytanie. Czy Twoj wieloletni byly szef jest antypisiakiem i czy dlatego nim juz nie jest...?

Pzdr.
Bronek
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33751
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Bronislaw_n pisze:Czy Twoj wieloletni byly szef jest antypisiakiem
A skąd ja mam to wiedzieć? :lol:
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
bromarek
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6102
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2008, 23:58
Lokalizacja: Las Palmas

Post autor: bromarek »

Najśmieszniejsze jest to, że media rozczulają się jak to zły wpływ na dzieci ma propagowanie polowań i mordowanie sarenek na ekranie. A biedne dzieci wracają do domu z leśnego pikniku, odpalają kompa i mordują setkami wirtualnych przeciwników i bynajmniej nie są to sarenki.
Awatar użytkownika
Argon
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4576
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 17:44
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Argon »

bromarek pisze:dzieci wracają do domu z leśnego pikniku, odpalają kompa i mordują setkami wirtualnych przeciwników i bynajmniej nie są to sarenki.
Krew leje się szerokim strumieniem. Hipokryzja :(
... czasami mam wrażenie, że przeciętny Polak uważa, że jak jego sąsiad złamie nogę, to jemu się będzie lepiej chodzić. Kayah
Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

DAKa pisze:Po trzecie wreszcie obecna sytuacja wizerunkowa jest TEZ zasluga wlasna plantatorow desek i bucow w zielonych.
To Ci się DAKa na pewno spodoba:

Wymyśl imię dla konika
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
Awatar użytkownika
biedronka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 18058
Rejestracja: niedziela 16 mar 2008, 11:13
Lokalizacja: Polska Pd

Post autor: biedronka »

.....to ja tak cichutko , apolitycznie , poza branżowo ..... polityczne zawieruchy to jedno a odgórne decyzje wpływające na pijar "podleśniczego Staszka" to drugie :( koleżanki Dzieć postanowił iść do TL .... nie omieszkałam jej powiedzieć ,że teraz trza nie lada odwagi żeby w te szeregi ... :( źle się dzieje , bardzo źle :( Poza tym w społeczeństwie funkcjonuje stereotyp leśnik = myśliwy i to też kładzie cień .
per aspera ad astra
.....carpe diem....
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

oMirek pisze:
DAKa pisze:Po trzecie wreszcie obecna sytuacja wizerunkowa jest TEZ zasluga wlasna plantatorow desek i bucow w zielonych.
To Ci się DAKa na pewno spodoba:

Wymyśl imię dla konika

To juz sie robi nudne....a temat dosc obszerny - poza tym jestem tez ojcem krzestnym dosc silnie owlosionego stworzenia. Mam wlasna krowe w LP. Znaczy mojego imienia.

Po jednym z atykulow w prasie niszowej dotarl wczoraj list czytelniczy weterynarza wspolpracujacego z CZK w jednym z duzych miast Polski. Wsrod zgloszen obywateli bylo miedzy innymi wolanie o pomoc w zwiazku z pajakiem, ktory wtargnal do samochodu - po przyjezdzie patrolu okazalo sie, ze owszem - pajak - krzyzak - siedzial na przedniej szybie samochodu, na zewnatrz. Ale siedzial i czekal. Inna obywatelka poruszyla niebo i ziemie z powodu wrony, ktora siedziala na drzewie i siedziala. Jeszcze przed przystawieniem drabiny do drzewa przez strazakow przybylych ratowac ptaka na swiatlach i w sile dwoch samochodow wrona wziela i odleciala. Wzywajacy do tych interwencji to ludzie wyksztalceni, zamozni i z tytulami - elity niejako. A to Polska wlasnie. W tym kontekscie wydziwianie nad blondynkami z LP nadajacymi z pompa (i miejmy nadzieje w obecnosci generalnego kaplana Lesnictwa Polskiego ) na chrzcie swietym imiona jakims wlochatym bydlakom, nie maja najmniejszego sensu. Niezaleznie od tego, ze wiele lesnych blondynek ma grubo po 60 - tce, dysponuje stosowna do stanowisk nadwaga, juz lysieje i jest wazna. Wlasciwie szkoda wylewac atramentu tylko pozostaje czekac, az Lasy Panstwowe zaczna organizowac dla swojego personelu kursa I pomocy dla znanych z imienia i nazwiska kornikow, ktore w podeszlym wieku spadna ze swierkow i sie potluka - albo sobie co gorsza cus polamia.... Mamy wiek XXI i plantatorzy desek tez musza isc z duchami czasow. Nawet jesli chodzi o ducha infantylno - idiotycznego. Amen. Tutaj juz nic nikomu raczej nie pomoze. A do wyjasnienia w tym konkretnym przypadku pozostaje jedynie kwestia, czy w razie zejscia ochrzczonej kobyly( kiedys musi przeciez umrzec) Lasy Panstwowe perspektywicznie planuja umieszczenie stosownych klepsydr w prasie codziennej i czy przygotowane jest juz zarzadzenie regulujace przebieg uroczystosci pogrzebowych oraz zaplanowano stosowne srodki. Take it easy.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

DAKa pisze:[Tutaj juz nic nikomu raczej nie pomoze. A do wyjasnienia w tym konkretnym przypadku pozostaje jedynie kwestia, czy w razie zejscia ochrzczonej kobyly( kiedys musi przeciez umrzec) Lasy Panstwowe perspektywicznie planuja umieszczenie stosownych klepsydr w prasie codziennej i czy przygotowane jest juz zarzadzenie regulujace przebieg uroczystosci pogrzebowych oraz zaplanowano stosowne srodki. Take it easy.
Pogrzeb w trumnie będzie konsekwencją tego:
konika polskiego, który urodził się 1 kwietnia
Klacz Tuja, która je powiła
„córka", która wraz z matką podchodzi już do ogrodzenia
Musi to być imię żeńskie i zaczynać na literę T - od imienia matki
Obecnie z nowo narodzoną klaczką
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

oMirek pisze:
DAKa pisze:[Tutaj juz nic nikomu raczej nie pomoze. A do wyjasnienia w tym konkretnym przypadku pozostaje jedynie kwestia, czy w razie zejscia ochrzczonej kobyly( kiedys musi przeciez umrzec) Lasy Panstwowe perspektywicznie planuja umieszczenie stosownych klepsydr w prasie codziennej i czy przygotowane jest juz zarzadzenie regulujace przebieg uroczystosci pogrzebowych oraz zaplanowano stosowne srodki. Take it easy.
Pogrzeb w trumnie będzie konsekwencją tego:
konika polskiego, który urodził się 1 kwietnia
Klacz Tuja, która je powiła
„córka", która wraz z matką podchodzi już do ogrodzenia
Musi to być imię żeńskie i zaczynać na literę T - od imienia matki
Obecnie z nowo narodzoną klaczką

Szkoda zachodu. Wiekszosc educhatorek plci obojga chce te swoje owlosione dzidziusie chrzic, przewijac i traktowac jak lalki. Ci ze sluzby, ktorzy ktorzy zdolni sa do odrobiny refleksji i szerszego ogarniecia calej problematyki ( gdzie ta dosc specyficzna lesna edukacja jest tylko malym wycinkiem ) boja sie odzywac. Perspektywy jak ponizej....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
ODPOWIEDZ