WP ujawnia skandaliczne polowanie Szyszki

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

A nie mówiłem! Minister, który wydał oświadczenie, ponieważ w ostatnich dniach w mediach ukazało się wiele nieprawdziwych informacji na temat bażantów, pisze:
Jan Szyszko pisze:Polowanie to najbardziej humanitarny sposób pozyskiwania najwyższej jakości pożywienia pochodzenia zwierzęcego
I dalej:
Jan Szyszko pisze:Oponentów zapraszam do obejrzenia – dla kontrastu – przemysłowych ferm hodowli i uboju oraz do firm przewożących na masową skalę zwierzęta. Wtedy przekonają się, co kupują na co dzień zwłaszcza w większości wielkopowierzchniowych sklepów.
Pastowany kaban, którego przypomniał DAKa, powinien rozwiązać i ten etyczny problem.
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
Awatar użytkownika
Fred
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2069
Rejestracja: sobota 30 sty 2010, 20:58
Lokalizacja: Ze smutnych borów

Post autor: Fred »

Panie Profesorze Szyszko!
Nie odwracaj Pan uwagi w innym kierunku!
Tu nie chodzi o zdrową żywność z mięsa bażantów, tu chodzi o wspólne polowanie i spotkania członka Prawa i Sprawiedliwości z tajnym współpracownikiem esbecji.
Fred
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67183
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Jan Szyszko pisze: najwyższej jakości pożywienia
Jakie one najwyższe skoro karmione siakąś śrutą w wolierach :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Fred
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2069
Rejestracja: sobota 30 sty 2010, 20:58
Lokalizacja: Ze smutnych borów

Post autor: Fred »

Czy dyrektor RDLP Toruń też uczestniczył w tej imprezie w dniach 10-11 lutego tego roku?
Fred
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Piotrek pisze:
DAKa, cytując wp.pl pisze:Rzecznik ministra środowiska twierdzi, że Szyszko "zawsze stara się pokryć koszty polowania".
Zwracam uwagę na zwrot "stara się". Czyli czasami mu się nie udaje bo zostaje przekonany...
Nooooo.Tak samo.....wszyscy menszczyzni staraja sie byc wierni dozgonnie swoim zonom....zaprzeczy ktus?
Przyzna, ze siem nie stara?.....A wienc? :|
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

Capricorn pisze:
Jan Szyszko pisze: najwyższej jakości pożywienia
Jakie one najwyższe skoro karmione siakąś śrutą w wolierach :roll:
Co? :shock: Może jeszcze napiszesz, że minister robił w OHZecie za rzezaka drobiu tuczonego paszą GMO?
Zgroza...
.
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

No wienc towarzysze - mnie to sie powoli przstaje podobac....

Bylo jak bylo ale trza pamietac, ze rozchodzi sie o piltykem i Jego Swiatobliwa Ministerialnosc bylaby tak sama atakowania za niebycie na polowaniu, nieobecnosc pana Blocha a nawet nieobecnosc bazantow szczegolnie.

Czy ktos siem zastanawial co dalby napisac gdyby znalazl sie na miejscu pana Ministra ?
(nie chce pokazywac palem ale tu sa tacy, co wiedza jak smakuja bazanty z klatek. Co mowi wlasciwie wiecej niz Szyszko ....niz wszystko..znaczy. :| )

Gdy bym ja bym Ministrem Srodowiska (co jest na szczescie dla srodowiska mniej niz malo prawdopodobnym to bym dal napisac tak :)

".....sensacja...blabla....media...bla bla.... - czyli wstep.

- Tak. Bylem na polowaniu ...w... wtedy i wtedy . Jestem mysliwym i spedzam rzadkie chwile wolnego czas na polowaniu a nie szydelkujac, chodzac na ryby lub zajmujac sie zwiedzaniem barow nocnych i kolacjami w towarzystwie Sow.

- Tak, polowano na bardzo liczne w....., pochodzace z zasiedlen koguty bazantow. Zgodnie z kalendarzem polowan i przepisami.

- Tak. upolowalem XX bazantow, za ktore zaplacilem , zatrzymujac kilka tuszek dla siebie a reszte przekazujac do Domu Dziecka/ Domu Starcow /Domu Opieki Spolecznej (niepotrzebne skreslic - ew. cus dodac - gryziporki bez dobrych TW nie sa w stanie tego zweryfikowac)

Trudno mi zrozumiec permanente ataki na moja osobe ze strony niektorych mediow przy pomocy jednostronnie interpretowanych i manipulowanych faktow. Na nastepne polowanie w ktorym w nadchodzacym sezonie bede mial mozliwosc brac udzial serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych przedstawicieli prasy i tivi....

podpisano

Szczensc borze


Minister czyli ja.


O cus takiego......Ma ktus inne pomysly ?... :roll:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

DAKa pisze: Ma ktus inne pomysly ?... :roll:
Pytanie tylko czy warto.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67183
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

kolorowe kredki pisze:Pytanie tylko czy warto.
Ja myślę, że nie warto.
1. Niechętni będą i tak jechali boć przecie trzeba się zemścić za polującego byłego prezydenta, a warto pokazać, że i w tym rządzie są te wstrętne polowacze
2. Nawet gdyby zapłacił po tysiaku od dzioba to i tak ekologi wyzwą go od bestialskich ptakobójców, a reszta powie, że tamci na ośmiorniczki miliony wydawali, a ci na bażanty
3. Cała reszta i tak wie swoje, albo to, co im każą myśleć różne telewizje/radia/internety
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Capricorn pisze:
kolorowe kredki pisze:Pytanie tylko czy warto.
Ja myślę, że nie warto.
1. Niechętni będą i tak jechali boć przecie trzeba się zemścić za polującego byłego prezydenta, a warto pokazać, że i w tym rządzie są te wstrętne polowacze
2. Nawet gdyby zapłacił po tysiaku od dzioba to i tak ekologi wyzwą go od bestialskich ptakobójców, a reszta powie, że tamci na ośmiorniczki miliony wydawali, a ci na bażanty
3. Cała reszta i tak wie swoje, albo to, co im każą myśleć różne telewizje/radia/internety
Znaczy pytanie nie w tym czy warto czy nie warto.....Mleko sie wylalo.

Pan minister zabral glos - wiec bylo "warto" :) ....mogl powiedziec - odwalta siem, prywatna sprawa. Tyle, ze pan minister jest osoba publiczna i nie moze tak do konca powiedziec ....skoczcie mi na bazanta..... :roll:

:roll:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

DAKa pisze: pan minister jest osoba publiczna
Tyle, że gościa przerasta uzmysłowienie sobie tego.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67183
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

DAKa pisze:....skoczcie mi na bazanta..... :roll:
W sumie to trochę powiedział. Coś tam o fermach drobiu było... :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Capricorn pisze:
DAKa pisze:....skoczcie mi na bazanta..... :roll:
W sumie to trochę powiedział. Coś tam o fermach drobiu było... :roll:
I tu jest bazant pogrzebany..... :roll:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105128
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

DAKa pisze:I tu jest bazant pogrzebany..... :roll:
A bażant! Bażant to jest ptak!
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Piotrek pisze:
DAKa pisze:I tu jest bazant pogrzebany..... :roll:
A bażant! Bażant to jest ptak!
:)

nieprawda :|
bażant
to : spermen, Siłą Porwany Rodzicom – podchorąży SOR, SPR

zrodlo:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/S%C ... k:Wojskowy
:roll:


Zreszta....to i tak wszystko rybka....:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

Szyszko reaguje oświadczeniem na publikacje WP. I jeszcze bardziej się pogrąża
Jan Szyszko w oświadczeniu pisze o nieścisłościach i fałszywych informacjach bez wskazania choćby jednego przykładu. Wirtualna Polska od początku tygodnia próbuje bezskutecznie uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące polowania na bażanty. Minister środowiska oświadcza, że w polowaniach uczestniczy służbowo. Jak to się ma do twierdzeń związku łowieckiego, że za polowanie płaciły osoby prywatne?


Choc moze tego sortu nie grzebmy.....
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105128
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

DAKa pisze:Jak to się ma do twierdzeń związku łowieckiego, że za polowanie płaciły osoby prywatne?
Partnerstwo publiczno-prywatne?
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Piotrek pisze:
DAKa pisze:Jak to się ma do twierdzeń związku łowieckiego, że za polowanie płaciły osoby prywatne?
Partnerstwo publiczno-prywatne?
nie.
To jest miejsce gdzie po pierwsze WP zaczyna przeginac pale - konczy im sie chyba amunicja - "interpretujac" wypowiedz Szyszki, a po drugie wychodza na jaw razace zaniedbania w zakresie uzgadniania zeznan miedy MS i PZL. Nawet nie winilbym za to rzecznikow robiacych z
siebie idiotow. Karygodne. Ale... take it easy....
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
lastel

Post autor: lastel »

Dla zalobbowania (przekupstwa ) ministra warto było poświęcić te kilkaset bażantów wolierowych :D :D
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

lastel pisze:Dla zalobbowania (przekupstwa ) ministra warto było poświęcić te kilkaset bażantów wolierowych :D :D
To sie nazywa po polsku korupcja, jest przestepstwem. Tak jak pomawianie o to przestepstwo.....ale jak ktos chce miec wiecej czasu na pisanie na forum ? - dlaczego nie.... :roll:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

DAKa pisze:To jest miejsce gdzie po pierwsze WP zaczyna przeginac pale - konczy im sie chyba amunicja
Niekoniecznie ;)
Przecież sam JE Minister już napomyka o kuropatewkach.
.
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
ODPOWIEDZ