WP ujawnia skandaliczne polowanie Szyszki

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dreptacz
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 255
Rejestracja: niedziela 15 maja 2016, 15:48

Post autor: dreptacz »

Capricorn pisze:
dreptacz pisze:Pomyśl, dlaczego akurat teraz run na plantatorów niemalże taki, jak na "morderców zwierząt". No?
Bo to wygodne i można odwrócić uwagę od wykonawców/nabywczyń torebek/rękawiczek/kurtek/bucików ze skóry zwierząt, producentów i klientek testowanych na zwierzętach kosmetyków i innych takich popierdół, za które dla zamknięcia twarzy różnym zielonopisom koncerny płacą pieniądze i których nie wolno dotykać. No, a przecież trzeba pokazać, że ktoś jest be, bo się może okazać, że te całe wuwuefy, i całe zielone to jedna wielka ściema i chodzi tylko o kasę. Ot i tyle...
A u nas... No cóż, co państwowe to złe, więc należy za wszelką cenę skrytykować, bo może uda się to rozwalić, sprywatyzować i kasę dl kapsy własnej przytulić. Lasy to łakomy kąsek dla wszystkich opcji.
Tak, tak, grupa Bilderberga to wymyśliła, a Obama to jaszczuroludź.
Ja tam nie mam boreliozy.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67191
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

dreptacz pisze:Obama to jaszczuroludź.
W sumie lepszy Obama niż weganin... :roll: :lol:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

Potraktowanie bażantów ja rzutki jest zrozumiałe gdy weźmiemy pod uwagę, że do rozruszania krwi w emeryckich częściach ciała trzeba większych bodźców.
O wiele ciekawszym jest pytanie czym się tam minister i prezes PZŁ tak naprawdę zajmowali.
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33798
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

kolorowe kredki pisze:O wiele ciekawszym jest pytanie czym się tam minister i prezes PZŁ tak naprawdę zajmowali.
Tak, to ważne pytanie podglądaczy, terrorystów spiskowych i odrywaczy ryjów od koryt.
Czyżby nie te ryje zajęły stanowiska żywieniowe? Dobra Zmiana okazała się nie zmianą?
A ja myślałem, że przez osiem lat oczekiwania przed chlewnią jedynie właściwe ryje zostały dobrane w sposób jedynie słuszny i właściwy. Nawet coś tam mi się obiło o chlewni cieni...
8)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77791
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... zaraz zostaniesz góralu posądzony o "spierdolinę umysłową" albo wyzwany agentem WSI itd.
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Otototoo........
Naj napisał/a:
Piotrek napisał/a:
Nie znam (niestety) innego sposobu polowania na bażanty.. :(
A polujesz :?: Moje koło na dwa obwody z bażantami i nigdy nie polowaliśmy na "wyrzucane z klatki". Natomiast faktem jest, że kupowałyśmy młode bażanty i wypuszczaliśmy je na wiosnę. Ale w tym obszarze polowania były na drugi rok. Bywałem też na polowaniach "proszonych" na terenie OHZtów, ale NIGDY nie polowało się w ten sposób. Miałem kiedyś podejrzenia, że na terenie polowania wypuszczono dorosłe bażanty, ale to musiało być co najmniej kilka tygodni przed sezonem. O ile wiem, to polowanie na zwierzęta wypuszczane z klatek jest zabronione w Unii.
Uboj drobiu hodowlanego w ten sposob nie jest zabroniony w Unii....

W 2007 roku bylo juz cus takiego jak donosi portal WP z udzialem tego samego ministra
ale w internetach trudno znalezc...nie szlo o polowanie z klatek ale tez polowanie Szyszki na bazanty w jakims OHZcie......

Dobrze, ze WP przypomina .......za czasow Jana II publiczka tez dop....dala sie do jego Ministerialnej Swiatobliwosci ale nie za klatki tylko za kury ....i nie w OHZ ZG PZL a w Osrodku Hodowli Zwierzyny PGL LP..........


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... aid=118c12
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

dreptacz pisze:Widzisz, bo nie rozumiesz co sygnalizuje ta druga strona. Pomyśl, dlaczego akurat teraz run na plantatorów niemalże taki, jak na "morderców zwierząt". No?
Bo jakiś cyngiel od propagandy stwierdził, że to może być nośne i medialne, więc "grzeje się" temat. Proste.
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
lastel

Post autor: lastel »

A może by tak całe kurniki wypuszczać i je odstrzeliwać . :D
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

Brzost pisze: Bo jakiś cyngiel od propagandy stwierdził, że to może być nośne i medialne, więc "grzeje się" temat. Proste.
Skoro obiekt w dostarczaniu tematów nie ustępuje Ryśkowi Petru ...
dreptacz
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 255
Rejestracja: niedziela 15 maja 2016, 15:48

Post autor: dreptacz »

Brzost pisze:
dreptacz pisze:Widzisz, bo nie rozumiesz co sygnalizuje ta druga strona. Pomyśl, dlaczego akurat teraz run na plantatorów niemalże taki, jak na "morderców zwierząt". No?
Bo jakiś cyngiel od propagandy stwierdził, że to może być nośne i medialne, więc "grzeje się" temat. Proste.
Czyj cyngiel? Jaki dokładnie cel strategiczny?
Ja tam nie mam boreliozy.
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Cynglami nazywa się dziennikarzy wykonujących zlecenia na kogoś.
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77791
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... a nie płatny morderca działający na zlecenie grup przestępczych?
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Mówiłem o wersji w białych rękawiczkach ;-)
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Brzost pisze:Cynglami nazywa się dziennikarzy wykonujących zlecenia na kogoś.

na zlecenie masonow, cyklistow czy starowiernych ....? :|


Tak tylko siem pytam ....... :roll:
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Pojęcie uniwersalne, możesz stosować do dowolnej wpływowej grupy interesów ;-)
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77791
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... cyngiel to cyngiel, to nie jest pojęcie uniwersalne, aczkolwiek nadużywane
Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

DAKa pisze:Ciekawe jaka linie ohrony zajmnie minister....
To oczywiste. Przypomnij sobie niedawny manifest Pana Ministra w obronie Polskiego Modelu Łowiectwa:
Jan Szyszko pisze:łowiectwo to działalność gospodarcza zapewniająca trwałość występowania populacji zwierząt łownych i najlepszą dla człowieka żywność, „produkowaną” w najbardziej humanitarny sposób
Panowie Bloch i Szyszko produkowali w humanitarny sposób zdrową żywność.
I już.
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy
Posty: 869
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 21:23

Post autor: oMirek »

Brzost pisze:Bo jakiś cyngiel od propagandy stwierdził, że to może być nośne i medialne, więc "grzeje się" temat. Proste.
:shock:
...a przecież nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że minister nadzorujący m.in. ochronę przyrody lubi sobie ponapier... do hodowlanego drobiu.
To w ogóle musi kapitalnie wyglądać. Tych paru napalonych starszych panów udaje, że nie wie, jakoby przyjechali do kurnika. W kurniku przecież strzelać nie będą, też coś! Wiozą więc łowców pod jakąś kępę krzaków, gdzie wszyscy udają, jakież to teraz będą łowy. Pan minister ożywia "długoletnia tradycja" i "ogromne dziedzictwo kulturowe" Polskiego Modelu Łowiectwa.
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Panowie Bloch i Szyszko produkowali w humanitarny sposób zdrową żywność.
I już.
Nie wiadomo czy uzywano bezolowiowego srutu.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
kimkolwiek

Post autor: kimkolwiek »

DAKa pisze:
Panowie Bloch i Szyszko produkowali w humanitarny sposób zdrową żywność.
I już.
Nie wiadomo czy uzywano bezolowiowego srutu.
Ptactwo z hodowli nie ma nić wspólnego ze zdrową żywnością.

Ja to jestem ciekawa co oni z tym zrobili znaczy się z bażantami po ustrzeleniu. Raczej jaśnie pan nie zabrał ze sobą 400 ptaków. Ubogim też nie rozdał bo coś cisza w terenie.
ODPOWIEDZ