Grupa Biwakowa

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
buba
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1874
Rejestracja: poniedziałek 18 lis 2013, 20:40

Grupa Biwakowa

Post autor: buba »

Na fejsbuku powstala Grupa Biwakowa, gdzie beda zamieszczane miejscowki na dzikie legalne noclegi dla osob zmotoryzowanych, zarowno w Polsce jak i za granica. Jesli ktos ma konto na fb i interesuje sie takimi formami noclegu- moze bedzie mial ochote dolaczyc i dzielic sie rowniez swoimi wspomnieniami fajnych miejsc?
https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/?fref=ts
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Nie jestem jeszcze zainfekowany fb, ale podzielę się chętnie swoim doświadczeniem. Pierwsza dzika, legalna noclegownia na mojej liście:
1. Rumunia (cała, z wyjątkiem nielicznych miejsc oznaczonych piktogramem z przekreślonym namiotem)
:P
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
Awatar użytkownika
buba
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1874
Rejestracja: poniedziałek 18 lis 2013, 20:40

Post autor: buba »

góral bagienny pisze:Pierwsza dzika, legalna noclegownia na mojej liście:
1. Rumunia (cała, z wyjątkiem nielicznych miejsc oznaczonych piktogramem z przekreślonym namiotem)
Niestety nie jest az tak dobrze... Znajomi np. polecali mi dzika plaze kolo Corbu.. Byli tam trzy lata temu, namiocik postawili.. Bylismy w tym roku.. Szlaban i zakaz biwakowania... Szczerze mowiac na rumunskim wybrzezu (tak gdzie pelne morze bo w delcie ponoc jest lepiej) nie znalezlismy zadnego dogodnego miejsca na dziki biwak - bo albo pogrodzone, albo ludzi jak mrowek, albo cos zbudowane, albo nie wolno, albo bagno po kolana ;)
ODPOWIEDZ