JD 1010D z klembankiem

Maszyny, urządzenia, narzędzia leśne...

Moderator: Moderatorzy

omen
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 04 mar 2015, 20:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: omen »

Chodziło mi o harwestera :) ale odpowiedz uzyskałem i to ponad oczekiwania.
A niektórzy zrywają dłużyce bez klembanku, tylko czytałem gdzieś że boogi bardzo dostaje.
Sylwester
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: poniedziałek 29 cze 2015, 14:36
Lokalizacja: z Kaszub

Post autor: Sylwester »

Boogi dostaje zawsze jak maszynę się przesili. Jak tartaczkę położysz na wózek i wystaje ze dwa metry do tyłu to się środek ciężkości przeniesie. Musi coś z czasem nawalić
Awatar użytkownika
Dron
leśniczy
leśniczy
Posty: 634
Rejestracja: sobota 27 gru 2014, 20:46

Post autor: Dron »

klembank ma obrotową podstawę, która niweluje naprężenia podczas zrywki. Inaczej te siły przenoszą się na ramę , następnie wózki i koła, jak źle trzyma to i żuraw. Raz już reanimowałem " forwardera po takiej pracy bez klembanu. Rama nie wytrzymała i śruby w wózkach. Tak na marginesie odnośnie smarowania i filtrów bo była wcześniej mowa ..., to strasznie zamożni muszą być właściciele maszyn jak o to nie dbają ...
omen
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 04 mar 2015, 20:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: omen »

Najwidoczniej wysokie stawki mają...
jakub
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 476
Rejestracja: wtorek 05 sty 2010, 15:58
Lokalizacja: z lasu

Post autor: jakub »

Kolego Sylwester a jakie maszyny sprzedajesz?
Sylwester
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: poniedziałek 29 cze 2015, 14:36
Lokalizacja: z Kaszub

Post autor: Sylwester »

Nasza firma zajmuje się sprzedażą harwesterów, forwarderów i rębaków mobilnych. Oczywiście do tego części nowe, regenerowane oraz z rozbiórki. Dzięki temu że zajmujemy się rozbiórką maszyn np. spalonych mogę oferować wiele części po atrakcyjnych cenach. Generalnie specjalizujemy się w maszynach zielonych czyli Timberjack i John Deere ale to nie reguła. Mocną stroną naszej działalności są żurawie czyli słupy, wysówki czy ramiona, do tego wszelkiej maści łożyska oraz tuleje. Jeśli mógłbym w czymś komuś pomóc to proszę wiadomość prywatną
ODPOWIEDZ