Staż 2015.

Technikum, liceum profilowane, studia leśne i przyrodnicze...

Moderator: Moderatorzy

Tusia
początkujący
początkujący
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2016, 20:16

Post autor: Tusia »

Piotrek pisze:
Tusia pisze:wyzwanie przed którym stanęłam nadal pozostaje bez odpowiedzi...
Bo zazwyczaj nikt nie praktykuje zlecania pisania opinii zainteresowanym...
Piotr,
gdybyś wiedział jeszcze o innych rzeczach, których normalnie stażyści np. nie powinni wykonywać, a wykonują...
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105109
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Tusia pisze:których normalnie stażyści np. nie powinni wykonywać, a wykonują
Widzisz, o tym wiem. To nieprawidłowe, ale całkowicie zgodne z ludzką naturą - jeśli możesz zlecić robotę komuś innemu i wygospodarować tak czas dla siebie, a w dodatku samemu zebrać laury, to nikt tej pokusie się nie oprze. Ale są pewne granice...

PS. Jeśli zaś chodzi o podstawową tezę powyżej to nie korzystają z niej jedynie osobniki hołdujące zasadzie: "Chcesz aby było zrobione dobrze - zrób to sam." :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Tusia
początkujący
początkujący
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2016, 20:16

Post autor: Tusia »

akurat przez nic się tak dobrze człowiek niczego nie nauczy jak przez to, że zrobi to sam :) więc co do wykonywania niektórych zadań to nawet z chęcią podchodziłam i podchodzę (pisanie zleceń, zestawień, wydawanie drewna ze składów, odbiórki w LN, zerkanie na uprawy itp. to akurat te sprawy, które są nawet i przyjemne ) :)
resztę raczej już przemilczę...

PS. gorzej jak stażysta zrobi to lepiej - i się zaczynają schody :D uczeń przerasta mistrza ...
Awatar użytkownika
3006hc
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1129
Rejestracja: piątek 22 sie 2008, 03:25
Lokalizacja: z lasu

Post autor: 3006hc »

Tusia pisze:gdybyś wiedział jeszcze o innych rzeczach, których normalnie stażyści np. nie powinni wykonywać, a wykonują...
To znaczy co?
Różnica między ekologiem, a ekofilem jest mniej więcej taka jak miedzy pedagogiem a pedofilem....
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

3006hc pisze:
Tusia pisze:gdybyś wiedział jeszcze o innych rzeczach, których normalnie stażyści np. nie powinni wykonywać, a wykonują...
To znaczy co?
No właśnie ? Bo też mnie to zaciekawiło....
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
ODPOWIEDZ