Rejestrator a Notatnik Leśniczego

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
miru1
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 25 lut 2007, 12:19
Lokalizacja: zdolny Śląsk

Post autor: miru1 »

sam rejestrator jest ok,co do notatnika to dopiero są przymiarki.Narazie odbyło się jakieś szybkie szkolenie,i wymienili nam flesze na 4 mega
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105141
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

miru1 pisze:sam rejestrator jest ok,co do notatnika to dopiero są przymiarki.Narazie odbyło się jakieś szybkie szkolenie,i wymienili nam flesze na 4 mega
Czy będzie dużym nietaktem zapytać się po co owa wymiana fleszy? Bo po ostatnich wymianach oprogramowania i przeniesieniu na Internal wszystkich .app oraz fontów (nareszcie są w osobnym katalogu i wspólne dla wszystkich aplikacji a nie jak do tej pory trzy razy powtórzone co do jednego bita) na 1 megowym fleszu mam 780k wolnego miejsca. A są tam bazy wszystkich aplikacji...

A jeśli chodzi o notatnik to bardzo sobie chwalę moduł zleceń dla ZUL. Nareszcie nie muszę zastanawiać się czy aby jakiej czynności na pozycji wniosku nie pominąłem. Nie podoba mi się moduł zestawień tworzonych z owych zleceń. Przy tworzeniu projektów wniosków przeszkadzają mi właściwie tylko małe literki.
Ale już wkrótce mamy kupować nowe rejestratory z ekranem jak palmtop. Pewnie nadal nie będę widział literek ale za to w 16 milionach kolorów :jupi:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ