Ochrona danych osobowych - nowelizacja przepisów.

Prawo pracy, prawo karne, zmiany w ustawodawstwie w LP...

Moderator: Moderatorzy

FENE
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 08 sty 2015, 18:32
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: FENE »

Piotrek pisze:
Ferguson pisze:osobny pokój/gabinet w nctwie
I ma. Mówimy o sytuacji gdy do kadrowej przychodzi gość a ona pozwala mu usiąść za biurkiem na swoim miejscu :)
Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, logujemy się do systemu za pomocą kart kryptograficznych, nie wyobrażam sobie sytuacji by do podsystemu kadr miały dostęp osoby, które nie mają zgody od nadleśniczego, zazwyczaj jest to osoba która kadrową zastępuje i jest to tylko ta osoba, jeśli wypłyną jakieś informacje to znaczy że któraś z nich nie trzyma języka za zębami, akta powinny być odpowiednio przechowywane i zabezpieczone przed różnymi zdarzeniami, a kadrowa klucz od pokoju powinna mięć zawsze przy sobie. Dobra kadrowa pilnuje swojego miejsca i dba o tajemnicę przedsiębiorstwa oraz chroni dane wszystkich pracowników.....ot i wsio.
"Przebaczam innym ludziom nie dlatego,że na to zasługują, ale dlatego bym mogła cieszyć się spokojem...."
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170036
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Pięknie to FENE ujęłaś. Krótko i na temat, tylko dlaczego z włączonym capslock'iem ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
FENE
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 08 sty 2015, 18:32
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: FENE »

Sten pisze:Pięknie to FENE ujęłaś. Krótko i na temat, tylko dlaczego z włączonym capslock'iem ...
Teraz już się poprawiłam, jakoś mi tak sam wlazł pod palec....
"Przebaczam innym ludziom nie dlatego,że na to zasługują, ale dlatego bym mogła cieszyć się spokojem...."
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 67166
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Sten pisze:z włączonym capslock'iem ...
Poprawiłem
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170036
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Widzę, że już ładnie poprawione :)
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
FENE
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 08 sty 2015, 18:32
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: FENE »

Capricorn pisze:
Sten pisze:z włączonym capslock'iem ...
Poprawiłem
Dzięki :beer:
"Przebaczam innym ludziom nie dlatego,że na to zasługują, ale dlatego bym mogła cieszyć się spokojem...."
ODPOWIEDZ