Konkurs z nagrodą

Możesz w nich uczestniczyć... sam zorganizować...

Moderator: Moderatorzy

moondriver
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3145
Rejestracja: poniedziałek 22 paź 2012, 19:10
Lokalizacja: z Księżyca;)

Konkurs z nagrodą

Post autor: moondriver »

Dzisiaj wreszcie mogę zadać zagadkę sprawiedliwą ;) ,czyli taką 'na intuicję', na którą odpowiedzi nikt nie wygugluje ani nie sprawdzi w żadnej książce :) .

Pytanie brzmi : ile zapłaciłam za 12 piw, których testowanie rozpoczęłam dzisiaj ?

Podpowiedź jest taka, że są to piwa takie niekoniecznie z niższej półki (czyli niekoniecznie są to piwa koncernowe).

Odpowiedzi oczywiście hide>>>.

Nagrodą będzie pewna niespodzianka kulinarna. Mam nadzieję, że smaczna. Jednak zaznaczam, że do zwycięzcy wysłana będzie dopiero w przyszłym roku w marcu (bo ani pogoda nie będzie sprzyjająca ku wysyłce w najbliższym czasie, ani ja sama nie będę miała na tyle samozaparcia, aby się podjąć takiego morderczego wysiłku :oops: jeszcze w tym roku ... tak więc Sorry :) ).

Teraz co nieco o zasadach :] . Pierwsza odpowiedź się liczy, czyli mam tutaj na myśli to, że jeżeli dana osoba już raz odpowie (poda kwotę), to następna (kolejne) jej odpowiedź (-i) już nie będzie (-ą) przeze mnie brana pod uwagę. Więc Proszę się dobrze zastanowić i dopiero wtedy odpowiadać ( :-p ).
Wygrywa ta osoba, która będzie najbliżej sumy, którą zapłaciłam za w/w towar. Jeśli więcej niż jedna osoba poda taką samą (prawidłową lub najbardziej zbliżoną do właściwej) kwotę, to w takim przypadku wygrywa Forowicz / Forowiczka ,który/która podał (-a) prawidłową odpowiedź pierwszy (-a).

Co jeszcze...? Ano to, że do udziału w tym "wariackim" :611: konkursie są proszeni tylko Ci Forowicze (-ki), którzy zarejestrowali się [swe konta] do końca 2012 roku ...

Jeśli ktoś wpisze odpowiedź, a nie życzy sobie podać swego adresu lub nie interesuje Go bliżej nieznana nagroda :D , to Proszę to zaznaczyć pod koniec (na końcu) pierwszego postu (w temacie) – np. w nawiasie.
Jeśli od zwycięskiej osoby nie uzyskam adresu (na PW) do końca bieżącego roku, "zgłoszę się" do Niej w roku następnym (styczeń 2015). A jeśli z jakichś przyczyn nie uda się mi nawiązać kontaktu (PW) z Szacownym Zwycięzcą lub Zwyciężczynią do końca stycznia (2015 r.), to w takim wypadku nagroda powędruje do osoby, która była najbliżej poprawnej odpowiedzi (zasady jw.).
Ważne: paczuszkę wysyłam tylko i wyłącznie do osoby zamieszkałej na terenie naszego pięknego kraju (krajowa). [O terminie nadania przesyłki zainteresowaną osobę poinformuję.]


Kwotę pieniężną, którą uiściłam za piwa podam za 2 tygodnie (tj. 17 kwietnia) około godz. 23-ciej.

Odpowiedzi ważne (czyli biorące udział w konkursie :-p ) to te, które pojawią się do godz. 20:00 dnia 17.04.2014 r. Gdyby się zdarzyło (z przyczyn niezależnych ode mnie, czyli brak zasięgu), że nie pojawię się na Forum 17-go, to wtedy odpowiedź w nieco późniejszym terminie.
PS. Zdaję sobie (aż nadto :D ) sprawę, że konkurs śmiesznie (nawet bardzo!) brzmi, ale co tam...! :)
(Mam nadzieję, że wszystko klarownie opisałam i napisałam :oops: , ... bo w temacie odezwę się najwcześniej za 2 tygodnie ... )

Dziękuję za uwagę ... i Powodzenia. :)
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77836
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

[hide]... 39zł ...[/hide]
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

o ja pierdziu..... zasady konkursu są jak umowa kredytowa........ więcej tekstu małymi literkami pod gwiazdką niż tekstu zasadniczego...
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

[hide]52 zł[/hide]
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
rojber1410
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4091
Rejestracja: wtorek 05 kwie 2011, 23:07
Lokalizacja: ADELNAU

Post autor: rojber1410 »

[hide]52zł 80gr :P [/hide]
Nie wiem, ile wytworzyliśmy niedorzecznych kodeksów postępowania i bezsensownych wierzeń religijnych; nie wiem też, jakim sposobem wryły się tak głęboko we wszystkich krajach świata w umysł człowieka; warto jednak zaznaczyć, że wierzenie wpajane w pierwszych latach życia, gdy mózg jest wrażliwy, staje się niemal instynktem; a zasadniczą cechą instynktu jest to, że się go słucha niezaleąnie od tego, co mówi rozum. Karol Darwin
Awatar użytkownika
magda55
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16544
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 16:24
Lokalizacja: krakow

Post autor: magda55 »

[hide]105,30[/hide]
Dobry humor nie załatwi wszystkiego ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć :)
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105180
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

[hide]Typowo kobiecy punkt widzenia.
Ile razy pytam moją żonę:
- Ile zapłaciłaś za (buty, bluzka, spodnie, stanik - niepotrzebne skreślić), to słyszę w odpowiedzi:
- Zgadnij.[/hide]
:lol: :lol: :lol:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170195
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

[hide]Kurde blaszka, ale zabawa. Żebyś choć podała, czy to piwa krajowe, czy też i zagraniczne ...
No więc tak ... Zakładając, że piwa są z tej wyższej półki nieco, to i cena jest wyższa od przeciętnej. Orientując się nieco w nich i przy założeniu, że zakupiłaś piwa krajowe obstawiam kwotę 95 złotych.[/hide]
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

[hide]Dostalam przyzwolenie...na odp. ze względu na rej. :roll: a tak sobie myślę, ze zaplaciałas 5 dyszek i dostalas ok 3,50 zł reszty... :lol:


:beer: [/hide]
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
Awatar użytkownika
Hania
wiceminister
wiceminister
Posty: 30252
Rejestracja: czwartek 16 gru 2004, 00:00
Lokalizacja: Z-ec

Post autor: Hania »

[hide] Aleś się rozpisała Moondriver! :lol: Moja kwota to... 96,50 zł ;) [/hide]
"Zielono mi, zielono w głowie,
zielone trawy obrastają mą skroń,
zielony mętlik, o którym nie powiem,
zielone me czoło ociera ma dłoń..."
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170195
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

[hide]
Hania pisze:Moja kwota to... 96,50 zł ;)
No proszę bez mała zgodna z moją ... A wyglądasz, e piwa tyle nie pijesz :wink: [/hide]
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

[hide]Ha! Szczęśliwie całkiem niedawno kupowałem 11 co prawda piw, ale daje mi to pewny ogląd na sytuację. Mój typ to 52,37zł.[/hide]
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

[hide]Strasznie ciasno przy tych 52zł![/hide]
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170195
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

[hide]
Śmietan pisze:Strasznie ciasno przy tych 52zł!
Coś cienko liczycie. Średnia wychodzi 4,33 zeta ...[/hide]
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

[hide]Sten, wydaje mi się, że prawda może leżeć pośrodku.[/hide]
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170195
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

[hide]Prawda na ogół leży po środku, ale wiesz, z piwami to różnie bywa ... :wink: [/hide]
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
MartaBaranowska
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16534
Rejestracja: wtorek 11 lis 2008, 23:18
Lokalizacja: Nowiny

Post autor: MartaBaranowska »

8)
Put some fun between your legs
-ride a horse :mrgreen:
tę burzę włosów każdy zna, przy ustach dłoni chwiejny gest tak to Boska, Boska Rabanowska jest
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22752
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

[hide]Obstawiam około 120 - 140 zł[/hide]
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77836
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

[hide]... ale przecież to był zakup prawie hurtowy ...[/hide]
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170195
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

[hide]
drwalnik pisze:ale przecież to był zakup prawie hurtowy
Jeszcze się nie spotkałem z bonusami cenowymi przy większych zakupach piwnych. Czasem dostanę jakiś prezencik (szklanka, otwieracz, gratisowe piwo) ale nigdy zniżka na zakupy ...[/hide]
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ