X Zlot Leśników Motocyklistów

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5603
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

są też zloty za 50zł dostajesz blachę i gorącą zupę i pasi, spanie ? kto się martwi o takie drobiazgi :lol:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170036
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

magda55 pisze:Aż zapytam ile wpisowe na otwarcie sezonu
W Warszawce bez wjazdu na plac na Bemowie, za darmo. Dodam, że za bilet wjazdowy nie ma na cokolwiek liczyć, no może poza gołymi panienkami w namiotach ... Generalnie parada przez pół miasta za friko ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

Blues Brothers pisze:Ludzie ale co to jest za impreza za 600zł na głowę + jeszcze dofinansowanie ?
600 to dla tych co na dofinansowanie się nie załapali..
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
rzekot
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 00:19

Post autor: rzekot »

no to może ja w temacie też:) organizatorzy ze zlotowym wpisowym odjechali moim zdaniem zupełnie. impreza, która powinna być jak to u motocyklistów zazwyczaj bywa fajna, tania i bez ciśnień zatarła się już przed startem. wygląda na to, że stowarzyszenie nie chce się zbytnio rozwijać i woli działać na sprawdzonym, przepracowanym oleju, skutecznie wycinając chętnych do ewentualnego przyłączenia. chociaż nigdy nie byłem postrachem szos, bo głównie remontowałem swoje nigdy do końca nie naprawione iwany, to żyjąc odpowiednio długo na tym świecie i siedząc latami w motocyklowym klubiku pamiętam czasy za którymi tęsknię. to czasy, kiedy nie ten był lepszy kto pierwszy, lecz ten kto się dzielił - to czasy tzw. zrzuty, czyli tyle mamy ile mamy i jedziemy. i tego chyba tym razem zabrakło. wystarczyło zrobić listę zlotowiczów z oficjalnym terminem jej zamknięcia, podzielić zebraną kasę po równo i po sprawie. spóźnialscy, bo tacy są zawsze śpią przy ognisku:) koszulka, znaczek, program, spanie - też fajnie, ale człowiek na zloty dla klimatu przede wszystkim chyba w dalszym ciągu jeździ... X Zlot, okrągła cyfra, może warto jeszcze przy nim trochę pogmerać...
prawdziwi faceci nie jedzą miodu... prawdziwi faceci żują pszczoły.
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

ten X, to może krzyżyk postawiony na ZLotach organizowanych przez LJ ...
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

A mnie tak jedna rzecz zastanawia. Jakich zdań użyli przedstawiciele LJ występując o dofinansowanie Zlotu do jednostek LP? Brzmiało, to mniej więcej w tym stylu "Zwracamy się z prośbą o dofinansowanie kosztów uczestnictwa w Zlocie" czy też może "Zwracamy się z prośba o dofinansowanie uczestnictwa w Zlocie dla pierwszych 70 zgłoszonych osób"
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5603
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

i generalnie na stronie Leśnej Jazdy problemu nie ma :lol: więc czego się czepia.....my :lol:

zresztą tu jest niezły zlot, http://www.dolinacharlotty.pl/oferta-on ... -all-29112 może w przyszłym roku Leśnicy zabawią :lol:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170036
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Za granicę można za te pieniądze polecieć samolotem i nie wytrząsać się w siodle :wink:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
krzysiek71
początkujący
początkujący
Posty: 16
Rejestracja: środa 13 kwie 2011, 22:01
Lokalizacja: centrum

Post autor: krzysiek71 »

Myślę, że organizatorzy zrobili błąd, zamiast pisać w dobrej wierze o możliwości uczestnictwa, ale za koszty bez dofinansowania, mogli napisać po wyczerpaniu tych ok. 80 miejsc. BRAK MIEJSC - LISTA ZAMKNIĘTA. I nie byłoby tematu, brak miejsc to brak miejsc.
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77786
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... zdecydowanie lepiej by było, niż dzielenie na gorszych i lepszych ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

krzysiek71 pisze:ale za koszty bez dofinansowania,
ale te koszty dofinansowania to dlaczego dla wybranych??
No chyba, że kierownicy jednostek, którzy udzielili dofinansowania wsazali, komu ono ma być przyznane....
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77786
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... klubowicze to mogą gratis dostać koszulki, plakietki itp gadżety, ale nie połowę dofinansowania, a inni to się mogą oblizać tylko smakiem ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5603
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

filipesku, zadajesz niewygodne pytania :lol: nie licz na odpowiedź :lol:
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

Blues Brothers, bo ja ma k....a taki charakter....
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5603
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

filipesku, Leśna Jazda okopała się na swoich stanowiskach i cicho siedzi, zresztą nie muszą nikomu się tłumaczyć, chcesz przyjechć wywal kasę, nie pasi - nie przybywaj , a elita i tak się zabawi - nie całkiem za swoje :lol:
Może nawet dostaną pochwa za utrzymanie leśnego ośrodka :lol:
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77786
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... jak na prywatnym folwarku ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
podjadek
początkujący
początkujący
Posty: 135
Rejestracja: niedziela 01 cze 2008, 06:24

Post autor: podjadek »

rzekot pisze:no to może ja w temacie też:) organizatorzy ze zlotowym wpisowym odjechali moim zdaniem zupełnie. impreza, która powinna być jak to u motocyklistów zazwyczaj bywa fajna, tania i bez ciśnień zatarła się już przed startem. wygląda na to, że stowarzyszenie nie chce się zbytnio rozwijać i woli działać na sprawdzonym, przepracowanym oleju, skutecznie wycinając chętnych do ewentualnego przyłączenia. chociaż nigdy nie byłem postrachem szos, bo głównie remontowałem swoje nigdy do końca nie naprawione iwany, to żyjąc odpowiednio długo na tym świecie i siedząc latami w motocyklowym klubiku pamiętam czasy za którymi tęsknię. to czasy, kiedy nie ten był lepszy kto pierwszy, lecz ten kto się dzielił - to czasy tzw. zrzuty, czyli tyle mamy ile mamy i jedziemy. i tego chyba tym razem zabrakło. wystarczyło zrobić listę zlotowiczów z oficjalnym terminem jej zamknięcia, podzielić zebraną kasę po równo i po sprawie. spóźnialscy, bo tacy są zawsze śpią przy ognisku:) koszulka, znaczek, program, spanie - też fajnie, ale człowiek na zloty dla klimatu przede wszystkim chyba w dalszym ciągu jeździ... X Zlot, okrągła cyfra, może warto jeszcze przy nim trochę pogmerać...
W pełni popieram.To jest to, o co w tym chodzi. Tego po co jeździmy. Przyjemności z jazdy,satysfakcji, że moja maszyna dojechała. Solidarności - pomagam i mnie pomagają.Brak podziałów dot.zasobu portfela,(masz bardziej wypasione-cieszę się z tego i i z tego że mam możliwość zobaczyć,dotknąć sprzęt, a może się przejechać - którego nigdy nie kupię). Wzajemnego pozdrawiania się podczas jazdy i wsparcia.
Pozdrowienia dla wszystkich dwukołowców (trojek też) i super zakrętów na trasie.
[....Każdy z nas ma swoje małe przyzwyczajenia.]
[....Jeżli ktoś sobie stoi nad śliskim brzegiem rzeki, a kto inny BRYKNIE na niego z tyłu, to ten, co stoi na brzegu, musi się ześliznąć.]
[....Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy.]
Kubuś Puchatek
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170036
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Po ubiegłorocznej dość długiej dyskusji z Hubertem stwierdziłem, że stowarzyszanie się to jakieś takie coś, co w sumie, moim zdaniem, zabija ideę czerpania przyjemności z jazdy. Lubię dwa kółka i na ile mi czas, pogoda i moje możliwości pozwalają, jeżdżę. Ale jeżdżę dla swojej li tylko przyjemności. Jakiejkolwiek zrzeszenia, kluby, naszywki, czy też ich brak na kamizelkach (moim zdaniem kolejna paranoja - bo jakbym sobie na skórzanej kamizelce naszył logo lasówpolskich, to pewnie znaleźliby się tacy, którzy chcieliby mi to zeń zerwać) to jest chore do cna. Co komu do tego, co lub kogo reklamuję ... Światek zrzeszających się motocyklistów jest dla mnie niepojęty, mimo, że poruszam się jednośladami przeszło 30 sezonów ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

A na stronie Leśnej Jazdy pojawił się komunikat:
"Z POWODU WYCZERPANIA LIMITU MIESC, LISTA ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA"
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77786
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... nareszcie ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
ODPOWIEDZ